Decalotarea penisului

Pagina 1 din 3
1   2   3   »

dragon_mariu

Guest

Decalotarea penisului

scris pe 30 iul 2008 23:12 de dragon_mariu

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
daca la varsta asta am un penis de 8cm e bine/ va rog nu ma luati la misto
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: decoltare

scris pe 30 iul 2008 23:17 de Doc

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
daca la varsta asta am un penis de 8cm e bine/ va rog nu ma luati la misto

Lungimea ai masurat-o in stare flasca sau erectila?
Unde simti acea "apasare"?
Apropo, se numeste DECALOTARE.



RapidConsult
sus

dragon_mariu

Guest

Re: Re: decoltare

scris pe 31 iul 2008 00:46 de dragon_mariu

in timp ce e sculata are 9 cm
am crezut ca mam operat de fimoza dar nu ... stiu ca doctorul ma operat sigur pt ca am o cicatrice pe spatele penisului si imi aduc aminte ca ma durut groaznic
de ce ma operat daca de fimoza nu?
parintii mei sunt plecati din tara si nu iam putut iotreba
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: decoltare

scris pe 2 aug 2008 01:42 de Doc

in timp ce e sculata are 9 cm
am crezut ca mam operat de fimoza dar nu ... stiu ca doctorul ma operat sigur pt ca am o cicatrice pe spatele penisului si imi aduc aminte ca ma durut groaznic
de ce ma operat daca de fimoza nu?
parintii mei sunt plecati din tara si nu iam putut iotreba

Pai depinde ce/daca ai avut probleme de sanatate. Sau probabil ti-a fost facuta o operatie de circumcizie.
Operatia a fost facuta cu anestezie generala sau numai locala?



RapidConsult
sus

dragon_mariu

Guest

Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 2 aug 2008 13:26 de dragon_mariu


Pai depinde ce/daca ai avut probleme de sanatate. Sau probabil ti-a fost facuta o operatie de circumcizie.
Operatia a fost facuta cu anestezie generala sau numai locala?


locala
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 3 aug 2008 02:40 de Doc



locala

Atunci, exista o mare probabilitate sa fi fost o operatie de circumcizie.



RapidConsult
sus

gelu

Guest

Re: Re: Re: decoltare

scris pe 5 sep 2008 19:18 de gelu

daca la 14 ani au 9 cm...i-ti mai creste 1 cm si cu aia ramai
in timp ce e sculata are 9 cm
am crezut ca mam operat de fimoza dar nu ... stiu ca doctorul ma operat sigur pt ca am o cicatrice pe spatele penisului si imi aduc aminte ca ma durut groaznic
de ce ma operat daca de fimoza nu?
parintii mei sunt plecati din tara si nu iam putut iotreba
sus

canon

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 8 sep 2008 23:49 de canon

daca la 14 ani au 9 cm...i-ti mai creste 1 cm si cu aia ramai


cand iti vei introduce penisul in vagin nu se va decalota doar pentru ca tu esti foarte excitat
daca nu ti-l poti beli de tot inseamna ca au trecut cativa ani in care atunci cand te spalai la penis nu il decalotai total...deci s-a lipit o parte din preput de penis
tin minte ca mi s-a intamplat si mie asta acum cativa ani....aveam cam 7-8 ani si imi aduc si acum aminte ca m-a durut cumplit cand mi-a desprins preputul de penis..iti da cu o substanta si trage de el ..
sus

AND14REI

Junior member
33 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 11 sep 2008 16:15 de AND14REI

poi mie mi se beleste doar pana la jumate,din cauza atei,nu are cum sa se beleasca tot, e vreo problema???
sus

silent

Guest

Re: Decalotarea penisului

scris pe 23 oct 2008 20:19 de silent

salut... am 17 ani si cva...si se pare ca am ceva probleme cu putza... deci varfu(glandul) mi acoperit de piele si nu am numa o gaurica mica de vreo 2 mm diametru... si dak incerc sa trag doare ma indoaie... si apropo knd mi "la viatza" mi de 13 cm si cva.... plz dak putetzi cva info si utile nu bataie de joc....
sus

La.

Guest

Re: Decalotarea penisului

scris pe 24 oct 2008 07:25 de La.

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
daca la varsta asta am un penis de 8cm e bine/ va rog nu ma luati la misto


aceeashi problema o am si yo, am 16 ani si tot asha cand am fost mic am fost operat dar nu stiu de ce(am o cicatrice pe spatele penisilui) si mi-e rushine sa-i intreb pe parintzi ...
sus

LoveLife

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 6 feb 2009 21:39 de LoveLife

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta...La varsta de 6 ani am fost operat de fimoza,acuma am 17..dar in timpul operatiei mamei mele i sa facut mila(fiind asistenta)si ma luat de pe masa...operatia nu a fost facuta in totalitate,penisul are lungimea de aprox 11 cm cand am o erectie,si putin stramb...oare daca reiau operatia ma va ajuta cu cv ? poate ma puteti ajuta si voi cu un raspuns
sus

femme

Expert member
880 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 6 feb 2009 21:54 de femme

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta...La varsta de 6 ani am fost operat de fimoza,acuma am 17..dar in timpul operatiei mamei mele i sa facut mila(fiind asistenta)si ma luat de pe masa...operatia nu a fost facuta in totalitate,penisul are lungimea de aprox 11 cm cand am o erectie,si putin stramb...oare daca reiau operatia ma va ajuta cu cv ? poate ma puteti ajuta si voi cu un raspuns


E cam tarziu acum, dar mai bine intreab-o pe mama ta, ca e asistenta!! Daca te ingrijoreaza dimensiunea "lui", stai linistit!! Trebuie sa stii sa te misti, sa-l folosesti, in rest, nu conteaza. Zona cea mai senzitiva din vagin este in primii 5 cm. Deci daca ai peste 5, e ok!!



"Dumnezeu le-a dat femeilor intuitie si feminitate. Folosita corespunzator, combinatia zapaceste cu usurinta mintile oricarui barbat pe care l-am intalnit."
Farrah Fawcett


sus

EUSICUMN

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 22 feb 2009 11:26 de EUSICUMN



cand iti vei introduce penisul in vagin nu se va decalota doar pentru ca tu esti foarte excitat
daca nu ti-l poti beli de tot inseamna ca au trecut cativa ani in care atunci cand te spalai la penis nu il decalotai total...deci s-a lipit o parte din preput de penis
tin minte ca mi s-a intamplat si mie asta acum cativa ani....aveam cam 7-8 ani si imi aduc si acum aminte ca m-a durut cumplit cand mi-a desprins preputul de penis..iti da cu o substanta si trage de el ..



asta nu se poate face acasa? Este o probleme daca nu ai p*** belita?Dak o am sculata ma doare daca o belesc ( scz pt limbaj dar eu nu pot vb cu cuvinte din alea )
sus

EUSICUMN

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 22 feb 2009 11:32 de EUSICUMN




asta nu se poate face acasa? Este o probleme daca nu ai p*** belita?Dak o am sculata ma doare daca o belesc ( scz pt limbaj dar eu nu pot vb cu cuvinte din alea )


aaaaa da... am 12 ani (aproape 13) si am 7 cm cand e „moarta” si 12 cand e sculata
sus

cata

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 11 mar 2009 21:15 de cata

si eu am 12 ani si am o cicatice pe spatele penisului dar nuj ce opertaie si mie rusine sa ii intreb pe parinti o parte din piele ramane lipita de cap
sus

cata

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 11 mar 2009 21:19 de cata

a am 8 cm maorta si 15 cm sculata
sus

schemacyu

Newbie
3 mesaje

Re: Decalotarea penisului

scris pe 12 mar 2009 11:02 de schemacyu

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
daca la varsta asta am un penis de 8cm e bine/ va rog nu ma luati la misto



cf
sus

Bobu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 26 iun 2009 00:43 de Bobu

Nu va stresati cu decalotarea,ii ceva normal sa va doara la inceput,nu trebuie decat sa va jucati cu ea mai mult si sa fortati nota putin cate putin nu te mai doare
sus

eutoteu

Newbie
3 mesaje

Re: Re: decoltare

scris pe 19 iul 2009 02:55 de eutoteu


Lungimea ai masurat-o in stare flasca sau erectila?
Unde simti acea "apasare"?
Apropo, se numeste DECALOTARE.

Salut , auzi , am fost si eu operat cand eram mai mic , si acum vad ca am niste piele inainte de cap , si e cam mica , ce pot face ? mi-e frica sa incep viata sexuala
sus

alex_voicu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 30 iul 2009 15:35 de alex_voicu

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta...La varsta de 6 ani am fost operat de fimoza,acuma am 17..dar in timpul operatiei mamei mele i sa facut mila(fiind asistenta)si ma luat de pe masa...operatia nu a fost facuta in totalitate,penisul are lungimea de aprox 11 cm cand am o erectie,si putin stramb...oare daca reiau operatia ma va ajuta cu cv ? poate ma puteti ajuta si voi cu un raspuns
aceiasi problema o am si eu la 16 ani cum sa procedez sa mi`l belesc de tot ?
sus

marius

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 8 dec 2009 10:59 de marius

sal am si eu o problema cu penisul nu pot sal decalotez pentru ca ata e scurta si cand e sculat pielea aproape ami acopera capul si nu o pot decalota..ce pot face?
sus

alex

Guest

alex

scris pe 17 dec 2009 20:57 de alex

poi incepeti viatza sexuala
sus

razvan

Guest

Re: Decalotarea penisului

scris pe 19 ian 2010 14:32 de razvan

este normal penisul tau k si io il am la fel si nu te iau la mijto k am si io 14 ani o sa ne dezvoltam q timpu
sus

basturk

Expert member
1183 mesaje

Re: Decalotarea penisului

scris pe 23 ian 2010 11:26 de basturk

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
daca la varsta asta am un penis de 8cm e bine/ va rog nu ma luati la misto

de ce oare nu va incepeti voi viata sexuala si gata?mergeti la baie si trageti ca disperatii de ea, de parca ar fi o comoara ascunsa si voi trebuie sa o gasiti.sa nu traiti cu impresia ca este din cauciuc.mai copilasi, lasati mai putza in pace.toate la timpul lor



Ce spui draga?ca ti-ai pierdut virginitatea?pai ce, eu sunt Lazarus, vrei sa ti-o caut noaptea?
sus

dani

Guest

Re: Re: decoltare

scris pe 3 feb 2010 02:21 de dani

sall
am si eu o problemaam 15 ani si nu mi se decaloteaza aproape de loc
can eram mik am fost operat de fimoza.
ce ar trebui sa fak?
plz ajutatima
sus

Alin91

Junior member
46 mesaje

Re: Re: Re: decoltare

scris pe 3 feb 2010 03:46 de Alin91

sall
am si eu o problemaam 15 ani si nu mi se decaloteaza aproape de loc
can eram mik am fost operat de fimoza.
ce ar trebui sa fak?
plz ajutatima

Eu zic sa citesti topicul complet. Nu ai fost primul care a intrebat.
sus

no name

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 7 feb 2010 00:52 de no name

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta...La varsta de 6 ani am fost operat de fimoza,acuma am 17..dar in timpul operatiei mamei mele i sa facut mila(fiind asistenta)si ma luat de pe masa...operatia nu a fost facuta in totalitate,penisul are lungimea de aprox 11 cm cand am o erectie,si putin stramb...oare daca reiau operatia ma va ajuta cu cv ? poate ma puteti ajuta si voi cu un raspuns [/quote
am acelasi lucru ca si tine o am stramba de vreo 15 cm.....si tie ti-se beleste toata sau doar capul???ca a mea pielitza mi-sa lipit de baza capului?
sus

gabriel

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 17 feb 2010 00:55 de gabriel

am si eu aceiasi problema cand o am moarta o pot "beli" fara probleme dar cand e sculata nu pot pentru ca pielea dp cap este mica si mai mai si inteapa la atingere ce pot face?
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 18 feb 2010 17:21 de cherry_dream

ma amuzati cu belitul vostru


Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus
Pagina 1 din 3
1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate