Decalotarea penisului

Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 18 feb 2010 17:26 de McLove

ma amuzati cu belitul vostru

Cat de frumos a "sunat" asta!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 18 feb 2010 20:44 de cherry_dream


Cat de frumos a "sunat" asta!





Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus

gabinica59

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decolt

scris pe 20 feb 2010 21:10 de gabinica59

scz penru cuvant dar nu imim trecea nimic prin gand.deci putem decalotare.va rog sa imim rasp serios la raspunsul de ma sus
sus

alexandru

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: de

scris pe 20 feb 2010 21:13 de alexandru

deci cand incerc sa decalotez pielea nu reusesc deoarece glandul ori este prea mare ori este pielea prea mica dar cand este flasca pot sa decalotez fara probleme why?
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 20 feb 2010 21:22 de sgc

deci cand incerc sa decalotez pielea nu reusesc deoarece glandul ori este prea mare ori este pielea prea mica dar cand este flasca pot sa decalotez fara probleme why?
corect si belit, sinonim cu decalotare si foarte uzitat
sus

anonim

Guest

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 5 mar 2010 11:31 de anonim

am shi eu o intrebare la ce varsta trebuie sa incep sa incerc sa mio decalotez?
sus

Anonimus

Guest

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 6 mar 2010 22:48 de Anonimus

Am 15 ani,nu mi-am inceput viata sexuala.......Cand ies de la sala si ma duc la dusuri ,facem toti in acelasi loc dusuri....si.....mi se scoala....nush dc....dar......are tendinta de a se scula.....e normal?
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 7 mar 2010 00:28 de McLove

Am 15 ani,nu mi-am inceput viata sexuala.......Cand ies de la sala si ma duc la dusuri ,facem toti in acelasi loc dusuri....si.....mi se scoala....nush dc....dar......are tendinta de a se scula.....e normal?

Esti gay!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

anonimus

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 12 mar 2010 00:20 de anonimus

nu sunt atras de vreun baiat.....nu pot crede ca sunt gay...nu sunt......dar dc mi se scoala?va rog ajutati-ma
sus

anonimus

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 20 mar 2010 00:04 de anonimus

gata.......nu mi se mai scoala.........atunci..cred ca de la apa....poate......
sus

Helper

Guest

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 8 apr 2010 21:03 de Helper

Wow deci poate credeti ca-s putin nebun... Dar am 14 ani si am "putza"de 14 cm...nu am decalotato inca niciodata ..deci doare foarte rau cand incerc pt toti care nu au facut-o nu trebuie sa o faceti deodata..cu timpul pt ca oricum cand "va faceti placerile cu femeia" folositi prezervativ..asa ca nu are rost Deci cu timpul trageti de ea.. si o sa se rezolve in final..incetu'cu incetu'
sus

HellRazor

Newbie
6 mesaje

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 8 apr 2010 22:39 de HellRazor



aceeashi problema o am si yo, am 16 ani si tot asha cand am fost mic am fost operat dar nu stiu de ce(am o cicatrice pe spatele penisilui) si mi-e rushine sa-i intreb pe parintzi ...

majoritatea au o cicatrice pe spate....chiar daca nu au fost operati
sus

amoshot8

Guest

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 22 mai 2010 09:34 de amoshot8

Bunaam 11 ani si penisu cand e mort are lungimea de 8cm iar cand e sculat are lungimea de 12cm si cand e sculat incerc sa-l decalotez dar nu pot pentru ca ma doare dar cand e mort pot sa-l decalotez fara griji.Am fos operat de fimoza.Plz ajutatima si nu vr bataie de joc pls
sus

Mxt

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 22 mai 2010 14:54 de Mxt

salut... am 17 ani si cva...si se pare ca am ceva probleme cu putza... deci varfu(glandul) mi acoperit de piele si nu am numa o gaurica mica de vreo 2 mm diametru... si dak incerc sa trag doare ma indoaie... si apropo knd mi "la viatza" mi de 13 cm si cva.... plz dak putetzi cva info si utile nu bataie de joc....


salut... am 14 ani si cv si am aceeasi problema. in stare normala ii de 6 cm si sculata 9-10... varful este acoperit de piele si am doar o gaura in jur de 2 mm , dak incerc sa trag se mareste putin si dupa incepe sa ma doara si nu mai pot trage ... va rog dak puteti sa imi dati si mie niste informatii ...
sus

amoshot8

Guest

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 22 mai 2010 17:45 de amoshot8



salut... am 14 ani si cv si am aceeasi problema. in stare normala ii de 6 cm si sculata 9-10... varful este acoperit de piele si am doar o gaura in jur de 2 mm , dak incerc sa trag se mareste putin si dupa incepe sa ma doara si nu mai pot trage ... va rog dak puteti sa imi dati si mie niste informatii ...

Si eu am aceeiasi problema!!!
sus

PhN1337

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 23 mai 2010 13:50 de PhN1337

Astia cu problemele ... Incercati in baie,cand faceti dus,atunci e cel mai bine,si nu e nici prea dureros daca e destul de umeda
sus

amoshot8

Guest

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 24 mai 2010 09:23 de amoshot8

Astia cu problemele ... Incercati in baie,cand faceti dus,atunci e cel mai bine,si nu e nici prea dureros daca e destul de umeda

Ms de imformatie!
sus

Mxt

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 27 mai 2010 16:32 de Mxt

Astia cu problemele ... Incercati in baie,cand faceti dus,atunci e cel mai bine,si nu e nici prea dureros daca e destul de umeda


ms mult... auzi eu sunt necricumcis, si cum am mai zis am 14 ani, pot ramane asa sau am nevoie de o operatie de cricumcizie ?
Noi avem peste penis piele de la baza pana la varf... asta inseamna ca esti necircumcis nu ?
sus

kryss

Guest

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 29 mai 2010 00:27 de kryss

am incercat si am reusit, dar am o problema .......atunci cand imi ating glandul ma cam doare si nu stiu ce sa fac
sus

amoshot8

Guest

Re: Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 29 mai 2010 18:36 de amoshot8

am incercat si am reusit, dar am o problema .......atunci cand imi ating glandul ma cam doare si nu stiu ce sa fac


Si eu am reusit dar ma doare glandul cand il ating!Ce sa fac in privinta acestei probleme?
sus

ioo

Guest

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 10 iun 2010 09:22 de ioo


de ce oare nu va incepeti voi viata sexuala si gata?mergeti la baie si trageti ca disperatii de ea, de parca ar fi o comoara ascunsa si voi trebuie sa o gasiti.sa nu traiti cu impresia ca este din cauciuc.mai copilasi, lasati mai putza in pace.toate la timpul lor


eu am 12 ani si cand eram mic am fost operat de fimoza,deoarece nu mi se decolta penisul.cand e moarta o am de vreo 4,5 cm iar cand e sculata de 9 cm..
sus

tudor1994

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 10 iun 2010 15:31 de tudor1994



eu am 12 ani si cand eram mic am fost operat de fimoza,deoarece nu mi se decolta penisul.cand e moarta o am de vreo 4,5 cm iar cand e sculata de 9 cm..


Am 16 ani am penisul de 15 cm sper sa mai creasca si flasc are 8 cm o.O : )) Cand e flasc se decaloteaza f usor.. dar cand e in erectie o pl... si ma enerveaza (sunt virgin) n-am facut nici o operatie... dar daca stau sub dus se umezeste si pot sa o decalotez. In legatura cu glandul.. Acesta este foarte sensibil.. Dar din monet ce zici ca te doare in adevaratul sens al cuvantului ai o problema si trebuie mers la doctor..
Daca zici ca te "doare"=adica simti furnicaturi cand il atingi nu are nimic stai flex
Lamuriti-ma ce trebuie facut sa am o decalotare mai usoara(fara exercitii) )



:X prostituate acvatice:X
sus

Sorin7

Newbie
1 mesaje

Re: Re: Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 14 iun 2010 01:03 de Sorin7

Fratilor eu pana la varsta de 13 ani jumate penisul meu nu se decalota (belea ) aveam acea ata pielita acoperita peste capul penisului am fortat .... si in 3 zile incepea sa se rupa putin cate putin acum penisul se decaloteaza normal ( belsete ) dar e normal cand e in erectie sa se beleasca singur si sa ramana decalotat fara sal decalotez eu ?? acum am 15 ani jumte


Salut
sus

ajutor

Guest

Re: Decalotarea penisului

scris pe 14 iun 2010 13:02 de ajutor

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
am 13-14 ani si il am de 15 cm la tn nuj crek e bn
sus

tudor1994

Guest

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 15 iun 2010 12:27 de tudor1994

salut am 14 ani si atunci cand imi decoltez penisul si cand mi se scoala simt o apasare puternica si trag pielea repede de frica
mentionez doar atunci cand e decoltat
am facut o operatie cand eram mic de fimoza
am 13-14 ani si il am de 15 cm la tn nuj crek e bn


Ai mai scris de vreo 2 ori...DU-TE LA DOCTOR!
sus

bobby

Guest

Re: Re: Decalotarea penisului

scris pe 20 iul 2010 23:43 de bobby

mai baieti. am inceput viata sexuala la 16 ani cu una de 26 nu ma durut si nu a curs sange deloc asa ca de ce ziceti voi treburi de genu ma doare sau mie frica ca nu are de ce ?
sus

EUEUEUEUE

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 29 iul 2010 00:17 de EUEUEUEUE

poi mie mi se beleste doar pana la jumate,din cauza atei,nu are cum sa se beleasca tot, e vreo problema???
Am j yo o problema asemanatoare...mult mai ciudata mie cand mi se scoala toata pielea ramane pe capul penisului j mi se vede capul foarte putzin am incercat cand este flasca sa belesc penisul j merge doar pe jumatate va rog spunetzim cum sa fac sau daca este normal..
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 29 iul 2010 01:33 de Machiavelli

Am j yo o problema asemanatoare...mult mai ciudata mie cand mi se scoala toata pielea ramane pe capul penisului j mi se vede capul foarte putzin am incercat cand este flasca sa belesc penisul j merge doar pe jumatate va rog spunetzim cum sa fac sau daca este normal..

Trage in fiecare zi pielita cat poti.Nu ti se poate intampla nimic nasol
Sau solutia mai simpla: SEX



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

EUEUEUEUE

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 29 iul 2010 10:08 de EUEUEUEUE


Trage in fiecare zi pielita cat poti.Nu ti se poate intampla nimic nasol
Sau solutia mai simpla: SEX
Am avut 3-4 ocazi de sex dar mam gandit ca daca penisul mi se scoala j nu este belit ce pot face...tu imi propui sa trag de pielicica cand este belit sau flasca???am 14 ani am uitat j este de 16cm sculat j cam 6-10 cm la penis mort
sus

EUEUEUEUE

Junior member
11 mesaje

Re: Re: Re: Re: decoltare

scris pe 29 iul 2010 14:33 de EUEUEUEUE

daca la 14 ani au 9 cm...i-ti mai creste 1 cm si cu aia ramai
eu la 14 ani am un penis de 16cm......
sus
Pagina 2 din 3
«   1   2   3   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

30 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate