Marimea penisului

Pagina 3 din 4
«   1   2   3   4   »

hc

Guest

Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 ian 2009 00:23 de hc

am 19 cm marimea penisului! credeti ca e ok?? am 17 ani si sunt ingrijorat. vreau sa fac sex cu fete, dar mi-e cam jena de marime. nu ma luati cu misto-uri varoog!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 ian 2009 00:53 de ExoticDream

am 19 cm marimea penisului! credeti ca e ok?? am 17 ani si sunt ingrijorat.


Altul care se lauda.... Ooooof! Sigur ai luat originea sistemului de axe acolo unde trebuie?



vreau sa fac sex cu fete, dar mi-e cam jena de marime.


Daca-i pentru sex cu fete, stai linistit, merge (chiar foarte bine!).




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

hc

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 ian 2009 11:49 de hc

am masurat de la baza penisului, de deasupra lui, nu de la testicule :P zici ca e ok? eu stiam ca media e pe la 19-20cm.....



Altul care se lauda.... Ooooof! Sigur ai luat originea sistemului de axe acolo unde trebuie?





Daca-i pentru sex cu fete, stai linistit, merge (chiar foarte bine!).

sus

wiczur

Senior member
82 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 16 ian 2009 10:38 de wiczur

eu stiam ca media e pe la 19-20cm.....


media e parca pe la 15 sau ceva de genu asta



Live for nothing or die for something
sus

cnv

Guest

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 18 ian 2009 18:18 de cnv

am 19 cm marimea penisului! credeti ca e ok?? am 17 ani si sunt ingrijorat. vreau sa fac sex cu fete, dar mi-e cam jena de marime. nu ma luati cu misto-uri varoog!!



frate,dak vrei sa faci sex cu fete...iti zic ca e deajuns atat cat il ai si la 17 ani...hmmm e f bn cat il ai..ai grija ce faci la partide...sa nu le ranesti
sus

Cretzu

Guest

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 24 iun 2009 22:39 de Cretzu

eo am alta problema cand e moarta " adormita " ma rog nuj cum se zice e de 2-3,5 cm iar cand e sculata e de 16 vi se pare normal ? parca e o antena de radio care e mica da se face mare e jenant .. si cartea aia chiar merge ? poate imi da marime mai mare cand e moarta ... nu ma supar daca imi da si la sculare un coleg o are de 18 jumate la 14 ani ... si am vazuto credeam ca minte plz help !
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 25 iun 2009 19:41 de sweety16

eo am alta problema cand e moarta " adormita " ma rog nuj cum se zice e de 2-3,5 cm iar cand e sculata e de 16 vi se pare normal ? parca e o antena de radio care e mica da se face mare e jenant .. si cartea aia chiar merge ? poate imi da marime mai mare cand e moarta ... nu ma supar daca imi da si la sculare un coleg o are de 18 jumate la 14 ani ... si am vazuto credeam ca minte plz help !


Cum sa aiba 2-3 cm???sincer nu stiu ce sa spun dar mi se pare mult prea mica la 3 cm iar in erectie de 16...cam ciudat



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Cretzu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 30 iun 2009 23:11 de Cretzu



Cum sa aiba 2-3 cm???sincer nu stiu ce sa spun dar mi se pare mult prea mica la 3 cm iar in erectie de 16...cam ciudat


Ms de Incurajare
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 30 iun 2009 23:33 de onlyforgod

imposibil, inseamna ca in aia 2 centrimetri pe care ii ai in stare flasca ai ditamai surplusu de piele))) nu imi vine a crede, imposibil


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

Florin

Guest

Marimea penisului

scris pe 3 iul 2009 10:58 de Florin

Hy.... la 17 ani cu 8-9 cm credeti ca pot sa aduc placeri unei fete?Toti ziceti pe aicia ca la 17 ani aveti de la 15 in sus eu atunci inseamna ca sunt praf... sincer am si teama de o relatie cu o fata din cauza asta...
sus

bula

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 20 iul 2009 00:02 de bula

Hy.... la 17 ani cu 8-9 cm credeti ca pot sa aduc placeri unei fete?Toti ziceti pe aicia ca la 17 ani aveti de la 15 in sus eu atunci inseamna ca sunt praf... sincer am si teama de o relatie cu o fata din cauza asta...
pai....vreau sa stiu un lucru...am penisul de 13 cm....si am aprope 15 ani .....vreau sa mi ziceti si mie cateva tehnici de marire a penisului..va roggg......va rog mult
sus

LimBa

Guest

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 24 nov 2009 01:03 de LimBa

Eu o am de 25 si am 18 ani si cand fac sex se`ndoaie si ma doare ... si are capu umflat de la ce?
sus

bobutz

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 8 dec 2009 21:20 de bobutz

poi eu am 15 ani si am 17 jum:-??ce sa zic..nu e problema...creste..frate stai linistit..mia crescut intr-un an 2 cmjavascript:;
sus

anonim

Guest

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 6 mar 2010 23:03 de anonim

[ba mai fati o laba si inca una si apoi ve vedea cati creste



cea mai mare prostie ,sa crezi ca iti va creste daca te masturbezi
sus

SHG

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 5 mai 2010 21:38 de SHG

scuzama dar eu am 15 ani si am penisu de 17,3 pai si pe la 17 ani creca o sal am de 19-20
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisu

scris pe 7 mai 2010 00:53 de Machiavelli

scuzama dar eu am 15 ani si am penisu de 17,3 pai si pe la 17 ani creca o sal am de 19-20

Una e sa crezi alta e sa si ai..



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisu

scris pe 10 mai 2010 22:21 de cherry_dream

scuzama dar eu am 15 ani si am penisu de 17,3 pai si pe la 17 ani creca o sal am de 19-20



vezi sa nu fii dezamagit!



Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus

urbanfreak

Junior member
13 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea pe

scris pe 14 mai 2010 22:41 de urbanfreak

eu sunt km dezamagit..eu am 18 sh al meu e cam de 12-13 cm :| freaky..am prietena sh ma descurc destul de bine in pat.adik judecand dupa gemete sh tipete e ok..dar ma streseaza asha ideea..e prea mic..ce naiba..
sus

eu1234

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marime

scris pe 1 iul 2010 22:11 de eu1234

eu sunt km dezamagit..eu am 18 sh al meu e cam de 12-13 cm :| freaky..am prietena sh ma descurc destul de bine in pat.adik judecand dupa gemete sh tipete e ok..dar ma streseaza asha ideea..e prea mic..ce naiba..

eu am 12.5 cm la17 ani si e prea mica plm e aiurea ca nu poti avea incredere in tn :\ mie frica sa imi fac prietena din motivu asta
na mai crescut de 3 ani de cand am incetat sa mai cresc si eu am 179 cm si 73 kg
sus

ionut

Guest

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 4 iul 2010 16:38 de ionut

am 19 cm marimea penisului! credeti ca e ok?? am 17 ani si sunt ingrijorat. vreau sa fac sex cu fete, dar mi-e cam jena de marime. nu ma luati cu misto-uri varoog!!

sus

CrEtZzZu

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 19 dec 2010 20:40 de CrEtZzZu

mersi o ea ...
mersi de ajutor.. vreau sa va spun ca acum o luna am inceput exercitii pt cresterea penisului si a mai crescut cu 1.5 cm acum imi este frica sa nu creasca prea mare


ce fel de exercitii? adika masturbare? sau altceva?



sebyka
sus

alaeudinpipirig

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 20 dec 2010 01:39 de alaeudinpipirig

chiar exista astfel de exercitii???


tony
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 20 dec 2010 10:13 de Leroy

chiar exista astfel de exercitii???


Eu stiam ca exista dar vin cu riscul de a-ti pierde erectia "de alta data" din ce am auzit...



Festina Lente !
sus

BauBau1

Senior member
53 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 20 dec 2010 14:35 de BauBau1

eo am alta problema cand e moarta " adormita " ma rog nuj cum se zice e de 2-3,5 cm iar cand e sculata e de 16 vi se pare normal ? parca e o antena de radio care e mica da se face mare e jenant .. si cartea aia chiar merge ? poate imi da marime mai mare cand e moarta ... nu ma supar daca imi da si la sculare un coleg o are de 18 jumate la 14 ani ... si am vazuto credeam ca minte plz help !



imi aduce minte de asta ... http://www.youtube.com/watch?v=zyCMuJmxKJ8
sus

alaeudinpipirig

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 21 dec 2010 01:25 de alaeudinpipirig

ba baieti, nu va ingrijorati eu am 17 ani si cu 15 al meu in forma maxima urc pe pereti tot ce prind.tineti minte un lucru, orice penis care depaseste o lungime de 9 cm satisface orice femeie, dar nu intotdeauna conteaza lungimea.nu aveti nimic de pierdut, dati la medusa ca viata-i scurta si meduze is cate vrea pla voastra.sa nu va doara capu de ce spun altii, se spun din rautate si din invidie.s-aveti noroc si la mai multe pzde.


tony
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 21 dec 2010 03:57 de Bozgoru

ba baieti, nu va ingrijorati eu am 17 ani si cu 15 al meu in forma maxima urc pe pereti tot ce prind.tineti minte un lucru, orice penis care depaseste o lungime de 9 cm satisface orice femeie, dar nu intotdeauna conteaza lungimea.nu aveti nimic de pierdut, dati la medusa ca viata-i scurta si meduze is cate vrea pla voastra.sa nu va doara capu de ce spun altii, se spun din rautate si din invidie.s-aveti noroc si la mai multe pzde.
ce tari sunt cercetatorii care zic ca cu 9 cm satisfaci orice femeie.. agh ce MACHO mani sunt ei.. cum stiu ei atatea lucruri.. agh ce bine pt cei cu penisul de 9 cm..
sus

diabolix

Junior member
45 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 3 ian 2011 20:52 de diabolix

Cand m-am nascut Dumnezeu m-a intrebat : "Vrei sa fii fata sau baiat" iar eu am raspuns :"Baiata ca sa termin de supt la 1 an sa nu ma reapuc la 14"
Ok lasand gluma la o parte nimeni nu este perfect gandindu-te ca fetele au probleme atat despre pasarica,sani cat si corp in timp ce baieti au asa zisele probleme despre marimea penisului cat si de aspectul fizic eu nu arat nici ca un boschetar dar nici ca un gigolo insa sunt multumit de corp marimea penisului este ok iar la varsta mea am sa mai dau putin din burtica si sunt ok deci si eu spun chestiile astea dar ma intereseaza corpul meu deci este ceva normal
sus

anonim1q1

Newbie
1 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 16 feb 2011 16:49 de anonim1q1

oare daca la 12 ani am penisul de 14 cm este normal???
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 16 feb 2011 17:33 de dorinda

oare daca la 12 ani am penisul de 14 cm este normal???



Eu nu inteleg de ce te intereseaza pe tine asta la 12 ani. In loc sa te duci la scoala, sa inveti si sa te mai bucuri de copilarie, tu iti faci griji de cuc!
sus

giulianoit

Newbie
7 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 20 feb 2011 00:55 de giulianoit

simte-te fericit. la varsta ta nu e mic. al meu are 15 cm la 20 ani. E normal?


Giuliano
sus
Pagina 3 din 4
«   1   2   3   4   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate