Marimea penisului

Pagina 4 din 4
«   1   2   3   4

USTUROI

Veteran member
237 mesaje

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 23 feb 2011 18:49 de USTUROI

simte-te fericit. la varsta ta nu e mic. al meu are 15 cm la 20 ani. E normal?
Bai da voi sunteti obsedati rau ba baietilor



Just me and my dad dick :X
sus

Rubiks

Senior member
135 mesaje

Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 12 apr 2011 20:47 de Rubiks

Stai calm....creste el...mie mi-a crescut cu timpu..de pe la 14 ani a inceput sa mi se dezvolte corpu..acum am aproape 16 si vreau sa spun ca sunt foarte fericit de progresele obtinute in ultimii aproape 2 ani...Poate tu te dezvolti mai greu..o sa iti creasca nu iti fa griji


Mdeahh..
sus

Guest

Guest

Stati linistiti

scris pe 24 iun 2011 19:34 de Guest

frate... poti sa ai scula de 13 cm. daca ai prins o fata si iai dat bine , tot la tine vine
sus

Gabriel33

Newbie
1 mesaje

scris pe 24 iun 2011 22:34 de Gabriel33

Eu am inceput tratamentul de 3 luni cu Vimax de la www.vimaxoficial.ro si pot spune ca sunt cat de cat multumit. Nu a crescut nici 4 nici 5 cm , ci 1.5 cm si pot spune ca sunt chiar si asa multumit. Sper macar ca pana la final sa mai creasca 1 cm si as fi foarte multumit.
Chiar daca am fost cam spectic la inceput , acum am cam prins incredere ca nu toti fac inselatorie.
sus

Guest

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 15 aug 2011 17:55 de Guest






ce exercitii mane esti nebun zi si mie miar prinde bine

astia voi cu exercitii de marit/ingrosat sau subtiat scula...ce dracu mai credeti in basme...eu un an am legat o haltera de ea si atarna asa mereu pe un crac,...si tot fara efect
voi poate gasiti ceva mai simplu,de exp o teava de pvc/o ungeti cu gips...metode sant...
pana atunci traiasca labarii
sus

Guest

Guest

Re: Stati linistiti

scris pe 15 aug 2011 17:58 de Guest

frate... poti sa ai scula de 13 cm. daca ai prins o fata si iai dat bine , tot la tine vine


si mai ales daca ii dai o inghetata si o dai cu un bmw....
poti sa o ai numai pielea si tot vine inapoi..
sus

Guest

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 15 aug 2011 18:08 de Guest

Eu o am de 25 si am 18 ani si cand fac sex se`ndoaie si ma doare ... si are capu umflat de la ce?

daca e prea lunga fa-i un nod,sa vezi ce bucurie ii faci fetei,si mai ales daca nimeresti un clopot,poate te ia astia si la filmari...dai bataie murgule si vezi ce succes te asteapta
sus

Guest

Guest

va roc raspundeti...

scris pe 29 aug 2011 12:33 de Guest

Eu am 15 ani iar lunginea penisului meu este de 6-7 cm. Este normal? Cine stie sa raspunda.
sus

raresrap

Newbie
2 mesaje

Re: va roc raspundeti...

scris pe 3 iun 2012 20:44 de raresrap

Eu am 15 ani iar lunginea penisului meu este de 6-7 cm. Este normal? Cine stie sa raspunda.


Tu ai citi ce sa zis mai sus? Trebuie sa o " manuiesti " bine restu nu mai conteaza , insa parerea mea proprie de baiat este ca nu e fix normal 7 cm , eu personal am 15 ani si am 15-16 cm
sus

psoaree

Newbie
1 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 3 iul 2012 03:30 de psoaree

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....

Pai...eu am 15 ani ... mai am cateva luni si fac si am 12.5cm app 13.Am un prieten care la 15 ani a avut pensiul de 15 cm si acuma la 19 ani il are de 20....no nu stiu ce sa zic da crescut mai creste pana la 18 ani 20 stai linistit
sus

alkalline

Junior member
19 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 3 iul 2012 08:52 de alkalline

Nu va mai faceti mai baieti atatea griji pentru cativa centimetri.Eu am 20 de ani si vreo 15-16cm si pana acum nici una nu s-a plans.Am avut ceva relatii ce au durat de la 6 luni in sus si toate sau terminat ca mam plictisit eu,nu ca nu le-ar fi ajuns fetelor ce am eu in pantaloni.Au mai fost si cateva razlete asa din cand in cand si parerea lor nu am aflat-o inca,dar va asigur ca daca stiti sa o folositi cum trebuie le urcati pe toate pe pereti ca sa dea varul jos cu unghiile.

Editat de alkalline pe 3 iul 2012 08:52
sus
Pagina 4 din 4
«   1   2   3   4


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

20 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate