Oare sunt insarcinata?

Pagina 1 din 1
1

Natalya

Senior member
110 mesaje

Oare sunt insarcinata?

scris pe 7 apr 2010 21:31 de Natalya

buna seara. acum 1 luna am avut primul meu act sexual fara prezervativ iar acum 3 sapt trebuia sa-mi vina menstra dar nu mi-a venit nici pana acum
maine as vrea sa cumpar un test de sarcina? care e mai bun? oare sunt insarcinata?
multumesc



Nu vei sti niciodata ce inseamna binele pana nu cunosti raul!
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: oare sunt insarcinata?

scris pe 7 apr 2010 23:42 de SORIN28

buna seara. acum 1 luna am avut primul meu act sexual fara prezervativ iar acum 3 sapt trebuia sa-mi vina menstra dar nu mi-a venit nici pana acum
maine as vrea sa cumpar un test de sarcina? care e mai bun? oare sunt insarcinata?
multumesc

Farmacista stie cel mai bine care test este mai "bun".
Testul sau doctorul iti pot spune daca esti insarcinata, noi n-avem cum.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Dunno

Veteran member
197 mesaje

Re: oare sunt insarcinata?

scris pe 7 apr 2010 23:53 de Dunno



buna seara. acum 1 luna am avut primul meu act sexual fara prezervativ iar acum 3 sapt trebuia sa-mi vina menstra dar nu mi-a venit nici pana acum
maine as vrea sa cumpar un test de sarcina? care e mai bun? oare sunt insarcinata?
multumesc


Surecheck intelesesem ca ar fi cele mai ok . Nu te panica,s-ar putea ,si iti doresc sa n-ai nimic ,sa fie doar simple dereglari hormonale. Si prietenei mele i-a intarziat tot cam 3 saptamani menstruatia in prima/primele luni cand am facut sex fara prezervativ si fara alte mijloace contraceptive ,dar totul a fost in regula dupa .

Succes
sus

Psyche

Expert member
1930 mesaje

Re: oare sunt insarcinata?

scris pe 9 apr 2010 17:55 de Psyche

buna seara. acum 1 luna am avut primul meu act sexual fara prezervativ iar acum 3 sapt trebuia sa-mi vina menstra dar nu mi-a venit nici pana acum
maine as vrea sa cumpar un test de sarcina? care e mai bun? oare sunt insarcinata?
multumesc


e cam mult sa-ti intarzie atat.
ai dreptul sa sti,daca a ejaculat in vaginul tau e prea posibil sa fi ramas insarcinata,daca nu,exista picatura placerii si in cazul asta,poti fi o ghinionista si sa fi ramas.
luand in calcul ciclul tau menstrual,nu erai in cea mai fertila perioada dar cu regret iti spun,se prea poate.
desigur,nu sunt excluse dereglarile hormonale.
testul de sarcina il puteai face de mult.nu mai astepta.



Sometimes you just have to roll the dice, man!
sus

Natalya

Senior member
110 mesaje

Re: Re: oare sunt insarcinata?

scris pe 9 apr 2010 22:43 de Natalya



e cam mult sa-ti intarzie atat.
ai dreptul sa sti,daca a ejaculat in vaginul tau e prea posibil sa fi ramas insarcinata,daca nu,exista picatura placerii si in cazul asta,poti fi o ghinionista si sa fi ramas.
luand in calcul ciclul tau menstrual,nu erai in cea mai fertila perioada dar cu regret iti spun,se prea poate.
desigur,nu sunt excluse dereglarile hormonale.
testul de sarcina il puteai face de mult.nu mai astepta.

MI-am facut un test d sarcina si a iesit negativ Oricum m-am programat la ginecolog sapt viitoare.



Nu vei sti niciodata ce inseamna binele pana nu cunosti raul!
sus

Roxanaforyou

Newbie
3 mesaje

Re: Oare sunt insarcinata?

scris pe 23 mai 2010 13:22 de Roxanaforyou

poi dute la farmacie si cumparati un test de sarcina de care o fii si afli raspunsul consider k ar fi cazul sa nu mai stai pe ganduri"oare sunt?/oare nu sunt?"..

[Cenzurat de ExoticDream: pentru schimb de IDuri de Messenger folositi mesageria!]



roxyy
sus

Alex

Guest

Delfinul Albastru

scris pe 26 mai 2010 12:16 de Alex

Fundatia Delfinul Albastru ajuta copii cu probleme si persoane cu dizabilitatii sociale.intra si tu pe http://delfinull-albastru.blogspot.com/ si scrieti povestea iar noi delfinul albastru vom face tot posibilul sa te ajutam si cu ajutorul lui dumnezeu sa traiesti intr-un mediu mai curat.Doamne ajuta.
sus

NEC

Guest

Re: Oare sunt insarcinata?

scris pe 23 iun 2010 15:05 de NEC

buna seara. acum 1 luna am avut primul meu act sexual fara prezervativ iar acum 3 sapt trebuia sa-mi vina menstra dar nu mi-a venit nici pana acum
maine as vrea sa cumpar un test de sarcina? care e mai bun? oare sunt insarcinata?
multumesc

E foarte probabil sa fi.Nu iteleg de ce generatia asta ca voastra se arunca cu capul inainte si dupa aia se gandesc(OARE CE AM FACUT?)!!1
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate