Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fata?

Pagina 1 din 1
1

SLeeP

Newbie
3 mesaje

Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fata?

scris pe 18 mar 2008 21:44 de SLeeP

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?



Foarte Simplu . . . . SLeeP !
sus

djfly

Newbie
3 mesaje

Re: ce prezervativ e bun pt a dezvirgina o fata?

scris pe 18 mar 2008 21:46 de djfly

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?


frate aici nu e vb la prez dak so doara sau nu...depinde 1 este mai subtire altu mai gros... eu as zice sa folosesti DUREX extra safe
sus

SLeeP

Newbie
3 mesaje

Re: Re: ce prezervativ e bun pt a dezvirgina o fat

scris pe 18 mar 2008 21:48 de SLeeP



frate aici nu e vb la prez dak so doara sau nu...depinde 1 este mai subtire altu mai gros... eu as zice sa folosesti DUREX extra safe
ad ... ai dreptate si ala cu lubrifiant (cik este pe el )



Foarte Simplu . . . . SLeeP !
sus

iubaretz

Guest

Re: Re: Re: ce prezervativ e bun pt a dezvirgina o

scris pe 23 mar 2008 22:29 de iubaretz

fii bland cu ea si fa-o sa te vrea ea din miscarile tale fata de ea..si ai grija de ea..cat edspre prezervativ,oricum ea fiind prima oara o sa fie lubrafiata destul de mult,daca este f excitata..joaca-te cu degetelul si poate si q limbutza sau exagerez..oricum putin si mai mult vezi ca dc explorezi si ii masezi deasupra clitorisului(de acolo sa incepi) o sa o exciti mai tare..


ad ... ai dreptate si ala cu lubrifiant (cik este pe el )
sus

SPP

Guest

Re: Re: Re: Re: ce prezervativ e bun pt a dezvirgi

scris pe 23 mar 2008 22:59 de SPP

ala cu zimti pe el....ca so poti excita...


sus

alesse_aless

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: ce prezervativ e bun pt a dezv

scris pe 27 mar 2008 20:44 de alesse_aless

daca nu vrei sa sufere laso la mine ca eu nu o iubesc si iti promit ca nu o vei auzi cum striga ras daca esti de acord sau oputem face impreuna te rog sa imi ras urgent te pup pe portofel
sus

deuzza666

Senior member
129 mesaje

prezervativ?

scris pe 25 apr 2008 17:45 de deuzza666

cum mi-au spus si mie ceilalti .. mie nu mi se pare ca prezervativul ar conta asha de tare,prima oara prietenul meu a folosit durex extra safe si oricum m-a durut,deoarece nu m-am lubrifiat destul
are totusi un plus de lubrifiant dar daca nu o exciti destul .. degeaba
sus

cevacenue

Junior member
13 mesaje

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 6 sep 2008 21:02 de cevacenue

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?

Pai foloseste Durex Extra safe si un preludiuuuu lung,mangai-o si atinge-o cu blandete,spune-i ca o iubesti,si in nici un caz nu te grabi



Cine traieste fara frica nu poate fi zdrobit,cand cineva traieste cu frica este zdrobit inainte sa apuce sa traiesca
sus

ha ha ha

Guest

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 6 aug 2009 00:22 de ha ha ha

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?
carei mai ieftin adik nu pui dlok dak esty barbat
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o

scris pe 6 aug 2009 12:19 de sweetgirl16

carei mai ieftin adik nu pui dlok dak esty barbat
sa vezi ce barbatel mai esti atunci cand te trezesti cu un bebe



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o

scris pe 6 aug 2009 15:59 de sweety16

carei mai ieftin adik nu pui dlok dak esty barbat


Si tu te pomenesti ca esti mai barbat dak nu folosesti prezervativ...(oricum pt la.ba nu-i nevoie)



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

valentina

Guest

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 12 aug 2009 01:38 de valentina

pai dak nu tipa,inseamna k o ai mik,nu doare asa de tare doar dak nu o sperii tu inainte,dak ti la ea,fai un oral si stimuleazai clitorisul ,fao sa se simta bina si sa uite k urmeaza si o mica durere,oricum nu dureaza mult si dak sti sA o satisfaci bn ,o sa fie totul ok,
sus

Dr.Lex

Guest

Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o

scris pe 18 aug 2009 19:24 de Dr.Lex

pai dak nu tipa,inseamna k o ai mik,nu doare asa de tare doar dak nu o sperii tu inainte,dak ti la ea,fai un oral si stimuleazai clitorisul ,fao sa se simta bina si sa uite k urmeaza si o mica durere,oricum nu dureaza mult si dak sti sA o satisfaci bn ,o sa fie totul ok,


Faceti un dus amandoi,o exciti minim 50 de min,fara prezervativ daca sti sa te controlezi,lubrifiat din greu.Fi atent sa fie constienta de ce face,si dai drumul asa incet,cu rabdare o sa iasa perfect.Uita de sex oral,daca ii faci odata vrea tot timpul si daca tu vrei so faci fao pt tine nu pt ea...Poate ii faci sex oral si ramai cu buza unflat ca zice ca nu mai vrea,atunci necaz pe capu tau Oricum am dezvirginat 7 fete si doar pe ultimele 2 pot zice ca nu lea durut chiar asa tare...bafta la toata lumea...
sus

Dr.Lex

Guest

Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o

scris pe 18 aug 2009 19:29 de Dr.Lex

carei mai ieftin adik nu pui dlok dak esty barbat


Sti ca ai dreptate,da cum majoritatea barbatilor nu se pot controla folosesc prezervativ...deas avea acum toti bani pe care ar fi trebuit sai dau pe prezervative pe care trebuia sa le folosesc as fi destul de bogat acumPS:cred ca ati auzit de pastile anticonceptionale...sunt cele mai bune pt baieti cel putin.
sus

eu

Guest

Re: Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgi

scris pe 1 oct 2009 21:34 de eu



nush ce sa zic.si eu s virgina.ma gandesc cu spaima la momentul care o sa se apropie,,,,,
sus

ralu

Guest

Re: Re: Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezv

scris pe 9 oct 2009 16:42 de ralu

mai...sincer...akuma mai intereseazate si tu pe niste siteuri sau intrabati prieteni...care au experietza sau kare stiu ce fel de prez...este mai bun...la mn prietenul a folosit durex ..na akuma kum vrei tu..dar durexu`l este ce`l ma`i bun
sus

GnTTv

Guest

Un Prezervativ care sa diminueze durerile !?

scris pe 14 oct 2009 16:53 de GnTTv

Nu Se poate zice ca durerea o micsoreaza in totalitate prezervativul ! Intradevar diminueaza durerile pana la 15% maxim 45 % aici depinde si de corpu fetei!Recomand Ca prezervativ Durex Extra Safe pentru ca este foarte alunecos cu lubrifiant pe el iar penetrarea este mai usoara ! Oricum conteaza foarte mult cum incepi Preludiul foarte lung pana la 15 min. un cunningulus de preferinta pt. fete !Stimularea Clitorisului fata trebuie sa fie foarte excitata inainte de act asa durerea nu se resimte atat de tare ! Un element ajutator ar fi : CURAJUL ! Mult succes ! Pt. alte detalii lasati msg !
sus

cherry_dream

Expert member
790 mesaje

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 9 nov 2009 18:35 de cherry_dream

Durex extra safe. e mai scump, dar merita. oricum, trebuie sa o exciti si tu foarte bine..


Dragostea este o chestiune de "chimie", sexul este o chestiune de "fizica".
sus

Xe

Guest

Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o

scris pe 13 nov 2009 21:22 de Xe

Durex extra safe + lubrifinat durex ^__^ merita
sus

eu

Guest

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 9 ian 2010 21:36 de eu

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?







nu va tipa nimeni indiferent de przervativ
sus

dropdread

Junior member
31 mesaje

Re: Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgi

scris pe 24 ian 2010 14:00 de dropdread



Si tu te pomenesti ca esti mai barbat dak nu folosesti prezervativ...(oricum pt la.ba nu-i nevoie)


ce iai dat mucu )



andrei
sus

IoNuTz

Guest

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgina o fat

scris pe 26 mai 2010 13:34 de IoNuTz

deki . . . mam gandit ca sunt f multe tipuri de prezervative si nu stiu care este f bun pt a dezvirgina o fata si sa no doara atat de tare cum trebuie de obicei ! ( vreau sa zic ca tin prea mult la fata aia ca so aud cum tipa) deki care este bun?
Eu zi ca cel mai bun este DUREX EXTRA SAFE Cred ca va va folosi
sus

IoNuTz

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ce prezervativ e bun pt a

scris pe 26 mai 2010 13:37 de IoNuTz

ToTi SuNtEtI PrOsTi
sus

corrina

Junior member
12 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezv

scris pe 8 iun 2010 19:19 de corrina



nush ce sa zic.si eu s virgina.ma gandesc cu spaima la momentul care o sa se apropie,,,,,

Si de ce te gandesti cu spaima?...Nu'i bun... Ar trebui sa fie una din cele mai frumoase nopti din viata ta... deci nu trebuie sa te sperii ....



Tirpescu. I.C.
sus

Guest

Guest

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgi

scris pe 25 iul 2011 02:27 de Guest



nush ce sa zic.si eu s virgina.ma gandesc cu spaima la momentul care o sa se apropie,,,,,


Nai de ce osa gasesti un baiat care sa fie bland si osa stie cum daca vrei sa experimentezi poti cu mn am 15 ani dar o problema ar fi marimea penisului caci in erectie este de 19cm ....
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Ce prezervativ e bun pentru a dezvirgi

scris pe 25 iul 2011 05:29 de dorinda



Nai de ce osa gasesti un baiat care sa fie bland si osa stie cum daca vrei sa experimentezi poti cu mn am 15 ani dar o problema ar fi marimea penisului caci in erectie este de 19cm ....


Ia poate gasesti tu o carte cu normele limbii romane
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate