Sunt insarcinata???

Pagina 1 din 1
1

una

Guest

Sunt insarcinata???

scris pe 26 feb 2008 11:49 de una

Deci..am facut sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine. Ciclul mi-a intarziat aproape o saptamana.Am urinari dese si o excretie abundenta de culoare deschisa fara miros urat si ma simt balonata.Ma dor sanii....de obicei inainte de venirea menstruatie ma dureau..dar acuma ma dor in alta parte. E posibil sa fiu insarcinata sau o fi doar o raceala?? va rog sami raspundeti..voi face peste cateva zile un test de sarcina si dupaia indiferent de rezultat voi merge la doctor..va rog raspundeti'mi...vreau sa stiu parerile unor oameni cu experienta in domeniu....Multumesc anticipat!
sus

Roxy

Guest

Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 12:45 de Roxy

Deci..am facut sex neprotejat dar nu a ejaculat in mine. Ciclul mi-a intarziat aproape o saptamana.Am urinari dese si o excretie abundenta de culoare deschisa fara miros urat si ma simt balonata.Ma dor sanii....de obicei inainte de venirea menstruatie ma dureau..dar acuma ma dor in alta parte. E posibil sa fiu insarcinata sau o fi doar o raceala?? va rog sami raspundeti..voi face peste cateva zile un test de sarcina si dupaia indiferent de rezultat voi merge la doctor..va rog raspundeti'mi...vreau sa stiu parerile unor oameni cu experienta in domeniu....Multumesc anticipat!


mie mia venit ciclul dar imediat dupa sfarsitul lui am inceput sa am o secretie fara miros apoasa de culoare galbuie si mam ingrasat ...au trecut 2 luni de la ult. contact si nam avut greturi sau ameteli ...dar am citit k unele femei pot avea menstruatie si peste sarcina * in cate cazuri la mie???
sus

Una

Guest

Re: Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 13:00 de Una

Sincera sa fiu sunt pe dinafara pe subiecte deastea. mie imi etse foarte frica ca as putea sa fiu insarcinata si nu sunt pregatita pentru un copil asa ca as face un avort credeti ca este o raceala...care poate provoca si lipsa menstruatiei..sau e mai mult posibil sa fiu insarcinata?
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 13:32 de Nekunoskuta

...voi face peste cateva zile un test de sarcina...


De ce nu ACUM? Se pare ca nu prea iti pasa daca esti insarcinata sau nu.

Sincera sa fiu sunt pe dinafara pe subiecte deastea...


Adica sexul, protectia si eventualitatea unui copil? Pai de ce faci sex daca nu stii cum? Stati fetelor inchise in casa daca nu stiti sa aveti grija de voi!



Nimic...
sus

una

Guest

Re: Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 13:40 de una



De ce nu ACUM? Se pare ca nu prea iti pasa daca esti insarcinata sau nu.



Adica sexul, protectia si eventualitatea unui copil? Pai de ce faci sex daca nu stii cum? Stati fetelor inchise in casa daca nu stiti sa aveti grija de voi!



Am intrerupt actul sexual cand venea momentul ejacularii...dar tot imi este frik..stiu ca am gresit..si acuma vad pe pielea mea ce am facut...sper doar ca nu sunt insarcinata dar oricum voi merge la doctor pentru control si imi voi face analizele ca sa iau anticonceptionale..nu ash putea sa traiesc cu ideea ca am omorat o viata
sus

una

Guest

Re: Re: Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 13:43 de una

Dar pana la urma...ce crezi??Sunt insarcinata sau e vorba despre o raceala??
sus

anda

Guest

Re: Re: Re: Re: Sunt insarcinata??:-s

scris pe 26 feb 2008 17:49 de anda

fa-ti testu si vei vedea!pt ca nimeni de aici nu poate sa-ti spuna sigur daca esti sau nu insarcinata
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

55 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate