La ginecolog

Pagina 1 din 1
1

Elena

Guest

La ginecolog

scris pe 17 apr 2006 15:11 de Elena

Imi este rusine sa merg la ginecolog.Cind trebuie sa-mi dau jos chilotii si sa ma sui pe masa ma apuca lesinul.Voi cum procedati fetelor?
sus

bluemoon

Senior member
134 mesaje

Re: La ginecolog

scris pe 17 apr 2006 15:21 de bluemoon

Cred ca toate am trecut prin asa ceva... Inceputul e mai greu dar dupa ce ai trecut macar o data prin asta si vezi ca nu e chiar atat de greu parca iti mai vine inima la loc. Crede-ma ca e mult mai usor sa mergi la un medic femeie si care sa fie cat de cat dragutza si amabila. O scurta discutie inainte de controlul propriu-zis parca te ajuta sa te relaxezi. In al doilea rand nu schimba medicul deoarece e mai bine si pt psihicul tau cat si pt ca astfel medicul iti cunoaste isoricul. In rest gandeste-te la sanatatea ta si a partenerului si ca nu e decat un act responsabil si o dovada de respect atat fata de tine cat si fata de restul. Succes!



Cuget deci exist!
sus

dazza

Expert member
513 mesaje

Re: Re: La ginecolog

scris pe 17 apr 2006 15:43 de dazza

Eu m-am dus acum ceva timp pt un control de rutina.Nu a fost medic femeie,ci barbat.A fost un medic excelent.M-a ajutat sa trec peste rusine.
Nu stiu de ce,dar eu personal am o retinere sa merg la un ginecolog femeie.Ma simt aiurea sa ma dezbrac si sa ma controleze o femeie.Imi aminteste de lesbiene.Habar n-am de unde ideea asta,dar nu ma simt eu ok la un ginecolog femeie.
Eu zic ca barbatii ginecologi sunt mult mai buni !
Fiecare cum crede..eu am ales asa



Daca tii prea usor dragostea,zboara,daca o tii prea strans,moare....
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: La ginecolog

scris pe 19 apr 2006 01:26 de ExoticDream

Eu zic ca barbatii ginecologi sunt mult mai buni !
Fiecare cum crede..eu am ales asa


In mod normal, stiu ca n-ar trebui sa conteze, dar eu optez pentru ginecologul femeie, trec mai usor peste gandul lesbi decat peste jena de a ma lasa cercetata intim de un barbat! Poate peste o vreme imi voi relaxa parerea asta....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

9 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate