Cea mai rapida metoda de ingrasare!

Pagina 4 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »

anonima

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 10 apr 2009 12:26 de anonima

sa stii ca si eu tot 14 ani am si am 38,5 kg...am aceeasi problema...am incercat din rasputeri sa fac exercitii si sa mananc mai mult...dar stii...la mine cred ca e o chestie de generatie pt ca si tatal si mama mea au fost slabi cand au fost mici,iar acum au facut niste burti marii )...iti zic eu...mai bine ramanem asa cum suntem...sau...stii cum se spune...SPERANTZA MOARE ULTIMA! mai incercam!
sus

oana

Guest

Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 26 apr 2009 20:49 de oana


am 1.65 si 48 deci numai buna
Inaltimea si greutatea ideala

FEMEI
BARBATI

INALTIMEA(m.)
GREUTATEA(kg.) INALTIMEA(m.) GREUTATEA(kg.)
1,47
43,5 - 48,5 1,57 53,8 - 58,5
1,50 44,5 - 49,9 1,60 54,9 - 60,3
1,53 45,8 - 51,3 1,63 56,2 - 61,7
1,55 47,2 - 52,6 1,65 57,6 - 63,0
1,57 48,5 - 54,9 1,68 59,0 - 64,9
1,60 49,9 - 55.3 1,70 60,8 - 66,7
1,63 51,3 - 57,2 1,73 62,6 - 68,9
1,65 52,6 - 59,0 1,75 64,4 - 70,8
1,68 54,4 - 61,2 1,78 66,2 - 72,6
1,70 56,2 - 63,0 1,80 68,0 - 74,8
1.73 58,1 - 64,9 1,83 69,9 - 77,1
1,75 59,9 - 66,7 1,86 71,7 - 79,4
1,78 61,7 - 68,5 1,88 73,5 - 81,6
1,80 63,5 - 70,3 1,91 75,7 - 83,5
1,83 65,3 - 72,1 1,93 78,1 - 86,2
sus

Alex

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 7 mai 2009 17:17 de Alex


Fratilor dar eu ce sa mai zic, am doborat recordul pe site de cel mai slab... 1.90 inaltime si 60 kg, cel mai putin am avut 57 acum 3 luni si cel mai mult 64 in rest ma mentin la 60 si nu ma pot ingrasa orice as incerca.
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 7 mai 2009 17:27 de pacpac


Fratilor dar eu ce sa mai zic, am doborat recordul pe site de cel mai slab... 1.90 inaltime si 60 kg, cel mai putin am avut 57 acum 3 luni si cel mai mult 64 in rest ma mentin la 60 si nu ma pot ingrasa orice as incerca.


lasa ca si pe mine ma batea vantu pana pe la 22-23 ani si acum sunt bine



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

Dunno

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida met

scris pe 12 mai 2009 23:01 de Dunno

Stie cineva sa imi spuan care sunt alimentele cu cel mai mare numar de calorii ?

p.s. 180 si 58 Fuck off
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 14 mai 2009 15:56 de sweety16

sa stii ca si eu tot 14 ani am si am 38,5 kg...am aceeasi problema...am incercat din rasputeri sa fac exercitii si sa mananc mai mult...dar stii...la mine cred ca e o chestie de generatie pt ca si tatal si mama mea au fost slabi cand au fost mici,iar acum au facut niste burti marii )...iti zic eu...mai bine ramanem asa cum suntem...sau...stii cum se spune...SPERANTZA MOARE ULTIMA! mai incercam!


Da tu cat ai in inaltime de ai 38 de kg?



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Dunno

Veteran member
197 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida

scris pe 18 mai 2009 22:15 de Dunno

Stie cineva sa imi spuan care sunt alimentele cu cel mai mare numar de calorii ?

p.s. 180 si 58 Fuck off



Pana la urma mi-am raspuns singur la intrebare,asa ca voi posta poate mai intereseaza pe cineva ....

Ulei de floarea soarelui 100ml - 930 calorii

Nuci 650 calorii

Ciocolata cu lapte 605 calorii

Salam de vara 519 calorii

As putea sa mai continui dar va ajunge .
sus

ocsigen

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida met

scris pe 9 iun 2009 01:05 de ocsigen

e tarziu ca e luni seara? adica marti dimineatza? vreau sa ma inscriu in club :P
sus

Analizer

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 12 iun 2009 02:34 de Analizer

dana
Am o intrebare..Am cam1.68m si 46 kg..is prea slaba?



Uite ,fara sa jignesc pe nici o fata ,dar asa este ,am vazut-o cu ochii mei si este foarte adevarat .
Fetele care isi incep viata sexuala au inceput sa se dezvolte ,mai pe intelesul vostru ,au inceput sa isi dea drumu corpului ,formand o forma frumoasa + surplus de greutate .
In cazul baietilor la sex ei slabesc ,sorry ,asta e , singura noastra sansa amici e sa ne apucam de sala ,si in loc sa speram k punem pe noi ceva ,pana la urma grasime k asta e adevarul ,haide-ti sa punem fibra si sa aratam si noi umpic mai atragatori .
Nu iti trebuie neaparat haltere speciale sa faci exercitii ,daca ai bunavointa poti oricand sa improviezi ceva si sa te apuci de ''ingrasat'' cu fibra .
Mult noroc baietilor ,precum si fetelor .
Apropo ,eu la inaltimea de 1,73 am 60 Kg si sunt multumit ,desii as vrea sa mai castig cateva kg ,sper pe viitor .
Prima metoda spre castigare de kg e scaparea de stress ,si cautare de metode de distrare .
Va doresc succes
sus

noname

Guest

ajutatima va rog cu un sfat

scris pe 12 iun 2009 21:19 de noname

am 18 ani ,1,91 si 60kg ,ce pot face sa ma ingras ....fumez...beau cafea..nu prea mananc de 2 ori pe zi...nu prea dorm ..ce sfaturi imi puteti da? ms
sus

mary

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 15 iun 2009 13:39 de mary


Am o intrebare..Am cam1.68m si 46 kg..is prea slaba?
poi credca ar fi trb sa ai vreo 56
sus

nelutzu

Guest

Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 15 iun 2009 15:48 de nelutzu

Dragi forumisti...va rog daca aveti cunostinte de metode rapide de ingrasat va rog sa le postati aici...
Vreau sa pun pe cineva la ingrasat...
Are 1,75 si 65 kg...
Va multumesc anticipat..

la inaltimea de 1,75 este destul de buna greutatea de 65 de kile....doar daca nu vrei sa faci din el luptator de sumo....
sus

ingerashu

Guest

Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 7 iul 2009 17:14 de ingerashu

am 1.85 si dor vreo 60 de kg ...mananc din cada si degeaba ...ce pot face sa mai pun cateva kg ...app chiar merge faza cu mierea de albine combinate cu nuci ?
sus

veginica_mmm

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 11 iul 2009 15:39 de veginica_mmm



Nu-ti poate spune nimeni de pe un forum daca esti sau nu slaba. Trebuie sa te vada cineva ca sa afirme asta. Este irelevant ce inaltime si cate kg ai.

Lumea iti zice ca esti slaba? Nu gasesti haine pe masura ta pentru ca toate iti sunt mari? Auzi pe strada in urma ta "uite ce betze are aia!!!"? Iti ies oasele in evidenta pe ici pe colo? Raspunde-ti la intrebarile astea si apoi gandeste-te daca esti slaba.
sus

verginica

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 11 iul 2009 15:45 de verginica

am 20 ani si ma chinui de 4 ani sa pun ceva kg p mn si e inposibil de slabit slabesc dar d ingrasat nu.... pastile am luat destule si nu au nici un efect poate stie cineva alta meoda multumesc
sus

kpaul

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 20 iul 2009 01:10 de kpaul

mai nemesisanalfabetule
douasprezece noapte nu doisprezece...ca nu e ora doi noaptea.......e ora doua noapte...doua...douasprezece
sus

Mary

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 23 iul 2009 21:01 de Mary


Am o intrebare..Am cam1.68m si 46 kg..is prea slaba?




da ka asa am si eu ; ) ... d fapt snt mai mika dekat tine unpik .. d fapt.. am 1.60 cu 45 kg si snt slaba .. ziceti si voi ceva de ingrasare rapida ... ka ..de mancat asa mult chiar nu pot .. ziceti ceva ce ingrasa.. ) ;
sus

Mary

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 23 iul 2009 21:04 de Mary

de fapt e "douasprezece".. dragul meu analfabel




)dragilor..e si doisprezece si douasprezece ..este un numeral kare are gen )) ...
sus

Mary

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 23 iul 2009 21:05 de Mary





da ka asa am si eu ; ) ... d fapt snt mai mika dekat tine unpik .. d fapt.. am 1.60 cu 45 kg si snt slaba .. ziceti si voi ceva de ingrasare rapida ... ka ..de mancat asa mult chiar nu pot .. ziceti ceva ce ingrasa.. ) ;




de fapt am zis prost...sincer nu sunt chiar asa slaba.. :-? ... nu ar fi rau daka as mai luat 2 3 kg ; ) .. deci ramane oferta valabila ) astept "retete" )
sus

Guest

Guest

Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 26 iul 2009 20:02 de Guest

Dragi forumisti...va rog daca aveti cunostinte de metode rapide de ingrasat va rog sa le postati aici...
Vreau sa pun pe cineva la ingrasat...
Are 1,75 si 65 kg...
Va multumesc anticipat..
sportul e cheia

sus

ALVITOSU

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 23 oct 2009 13:02 de ALVITOSU


PAI O S INCERC METODA TA SH ITI MULTUMESC K AI POSTAT.O P NET PWP
sus

andei

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de i

scris pe 28 oct 2009 01:59 de andei

eu cred ca mesele dupa orele 21:00 st cele mai sigure
si nu o spun doar eu..

cu toate ca am 1,80m si 65 kg
mda...
sus

andeiu

Guest

Re: Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare

scris pe 28 oct 2009 02:01 de andeiu

Data viitoare incearca sa scrii ceva
sus

JoJo

Guest

Re: Re: Re: Cea mai rapida metoda de ingrasare!

scris pe 28 oct 2009 14:49 de JoJo

Nu esti deloc slaba esti soooper ok.Si eu am 1,67 si 47 kg si mi se pare sunt foarte slaba,dar nu e asa imi sta chiar bine.Multe fete si-ar dori sa arate ca noi.Asa ca nu dispera.Lumea te admira asa cum esti.
sus

JoJo

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cea ma

scris pe 28 oct 2009 14:58 de JoJo

Imi doresc ENORM de mult sa ma ingras cu inca 5,6 kg.Am 1,67 si 46 kg.Daka aveti o medota pe care ati incercat-o si a avut un rezultat ok va rog sa-l postati.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ce

scris pe 28 oct 2009 16:40 de simosimina

Imi doresc ENORM de mult sa ma ingras cu inca 5,6 kg.Am 1,67 si 46 kg.Daka aveti o medota pe care ati incercat-o si a avut un rezultat ok va rog sa-l postati.


..şi eu am 1.62 şi 48 kg...sincer nu mi-aş dori să mai pun kg pe mine..poate până la 50. Eu oricum sunt micuţă de fel..aşa am conformaţia...
Tu ai putea să te duci la un nutriţionist. Am o colegă care a apelat la nutriţionist tot pentru îngrăşare..şi a pus pe ea câteva kg. Acum arată super bine.



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2009 16:53 de valentine


Tu ai putea să te duci la un nutriţionist. Am o colegă care a apelat la nutriţionist tot pentru îngrăşare..şi a pus pe ea câteva kg. Acum arată super bine.


Si...nutritonistul ala ma face si pe mine Gigi Muschi XXL?
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2009 16:55 de simosimina



Si...nutritonistul ala ma face si pe mine Gigi Muschi XXL?


Ca să fii Gigi Muşchi XXL...treb să te duci la sală şi să te îndopi cu steroizi..)



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2009 19:54 de ExoticDream



Ca să fii Gigi Muşchi XXL...treb să te duci la sală şi să te îndopi cu steroizi..)


Este preferabil un L fara steroizi (nu numai pentru ca ne gandim la sanatatea lui, dar.... sa nu uitam ca si potenta are de suferit, nu-i asa?), timpul salvat de la sala pentru XX putand fi folosit in scopuri mai... academice!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 28 oct 2009 23:32 de simosimina



Este preferabil un L fara steroizi (nu numai pentru ca ne gandim la sanatatea lui, dar.... sa nu uitam ca si potenta are de suferit, nu-i asa?), timpul salvat de la sala pentru XX putand fi folosit in scopuri mai... adademice!



) ..nu m-am gândit la potenţa lui Valentine)))



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus
Pagina 4 din 6
«   1   2   3   4   5   6   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate