Intrebare intrebatoare

Pagina 1 din 1
1

Gigi Spaima!

Guest

Intrebare intrebatoare

scris pe 7 apr 2008 22:36 de Gigi Spaima!

Biaietii, unde va incadrati?


http://sexpert.ro/articole/viata_sexuala/sexul/clisee_masculine_de_care_sa_te_feresti.html
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 7 apr 2008 22:51 de SORIN28



Articolul ala cred ca este scris ori de o lezbianca ori de o feminista sadica.

Dupa cum scrie acolo tre' sa fuga femeile de toti barbatii.

Mi-am regasit ceva caracteristici prin "Singuraticul".



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 7 apr 2008 23:13 de stefanoski

Am citit decat cateva categorii si m-au deranjat atat de tare incat nu le-am mai citit pe urmatoarele


http://stefanoski.wordpress.com/
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 8 apr 2008 02:49 de ExoticDream


Articolul ala cred ca este scris ori de o lezbianca ori de o feminista sadica.

Dupa cum scrie acolo tre' sa fuga femeile de toti barbatii.


De ce nu poate fi destept, ambitios, descurcaret, imbracat impecabil si fara sa fie sef de firma sau smecheras? Daca ar fi sa aleg din lista aceea, as opta pentru o combinatie intre primul si ultimul....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 8 apr 2008 09:58 de SORIN28



De ce nu poate fi destept, ambitios, descurcaret, imbracat impecabil si fara sa fie sef de firma sau smecheras?


Pentru ca in toate categoriile spune ca femeia tre sa fuga, sa se fereasca si ca tipul este un pericol de parca barbatii ar fi bomba cu ceas.

Daca ar fi sa aleg din lista aceea, as opta pentru o combinatie intre primul si ultimul....




Normal, sa fie atent, sa fie dulce, sa fie romantic, sa nu puna intrebari dar daca se poate sa stea cat mai mult la munca si femeia sa-si faca de cap ...merci raman la parerea mea



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

yon

Guest

Re: Re: Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 8 apr 2008 19:24 de yon

eu sunt baiatul lu` mama
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 16 apr 2008 02:43 de ExoticDream

Pentru ca in toate categoriile spune ca femeia tre sa fuga, sa se fereasca si ca tipul este un pericol de parca barbatii ar fi bomba cu ceas.


Bomba cu ceas nu mi se pare metafora potrivita, principala problema ale barbatilor este, in viziunea mea, superficialitatea. De aici rezulta incapacitatea de a lupta pentru ca o relatie sa nu moara, preferinta pentru abandonarea ei si incercarea a ceva nou, infidelitatea, lipsa de interes fata de problemele, gandurile si sentimentele partenerei si multe altele.

Normal, sa fie atent, sa fie dulce, sa fie romantic, sa nu puna intrebari dar daca se poate sa stea cat mai mult la munca si femeia sa-si faca de cap ...merci raman la parerea mea


Da, sa fie INTELIGENT, atent, romantic, sa puna oricate intrebari doreste (pe mine ma deranjeaza daca nu pune pentru ca asta denota dezinteres!), sa NU stea la munca in nestire pentru ca, desi asta ar insemna sa fie prea obosit pentru alte femei, totusi ar implica sa nu mai aiba timp si energie nici pentru viata in doi....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 16 apr 2008 02:45 de ExoticDream

eu sunt baiatul lu` mama


Rasfatat, trait in puf?!? Thank you, but no, thank you! Sclavia si patriarhatul au fost abolite!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sgc

Guest

Re:

scris pe 11 iul 2008 12:37 de sgc

habar n-am cine a scris articolul respectiv, dar i-as spune autoarei ca formula de agatat a singuraticului este folosita cel mai des, aproape intotdeauna de catre afemeiat, iar afemeiatul, este un tip delicat, ca sa zic asa, ce-ar sti sa se poarte cu femeile, pana la un punct: femeia i-a cedat, sau femeia nu i-a cedat. cand femeia se afla in una din cele 2 situatii: i-a cedat deja, sau nu i-a cedat, inca, afemeiatul devine: un tip agresiv fizic(violent), in situatia in care femeia a facut, deja, sex cu el, iar el este, deja, ocupat cu urmatoarea vizata; agresiv verbal(foloseste un limbaj violent) in situatia in care femeia, nu i-a cedat, inca; sau rau-intentionat in situatia in care femeia nu i-a cedat, inca, si relatia interumana existenta intre el si persoana de gen feminin este una: fie de subordonare profesionala, fie de colaborare profesionala, afaceri, etc.(deci, nu una amicala)
sus

onlyHuman

Senior member
50 mesaje

Re: Re:

scris pe 28 aug 2008 11:15 de onlyHuman

cred ca ma regasesc ...in toate ...adica descrie destul de multe...personalitati asa ca ar trebui sa iti regasesti trasaturi acolo
sus

Blitzkrieg

Veteran member
483 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 28 aug 2008 12:03 de Blitzkrieg

Intelectualul smecheras


Petalele unui trandafir sunt buzele iubitei iar aroma lor, dragostea ei.(eu, Blitzkrieg)

Cind o femeie vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume. (Enriyeu Castaldo)

"Dormeau pe o frunză două stele ca două inimi de argint
Iar eu visam că eşti cu mine, că te sărut, că te alint
Dormeau pe o frunză două stele cînd seara în taină se lăsa
Şi fiecare dintre ele era o lacrimă de a mea "


Mirabela Dauer-Dormeau pe o frunză două stele.
http://www.trilulilu.ro/emiliabalteanu/028cbff93c8f74
sus

katherine

Expert member
1038 mesaje

Re: Re: Re: Re:

scris pe 10 sep 2008 00:40 de katherine

Intelectualul smecheras



Cine, ,,pitzi"? - Tu!?




Water is my eye
Most faithful mirror
Fearless on my breath
Teardrop on the fire of a confession
Fearless on my breath
Most faithful mirror
Fearless on my breath
sus

the_gogu

Expert member
520 mesaje

Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 11 sep 2008 21:38 de the_gogu



Articolul ala cred ca este scris ori de o lezbianca ori de o feminista sadica.

Dupa cum scrie acolo tre' sa fuga femeile de toti barbatii.

Mi-am regasit ceva caracteristici prin "Singuraticul".


putin din singuraticul in rest...total de acord cu sorin
sus

Rolando

Expert member
1553 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Intrebare intrebatoare

scris pe 8 ian 2011 23:23 de Rolando

Sclavia si patriarhatul au fost abolite!

acum este vremea matriarhatului?



http://www.youtube.com/watch?v=MGcVm90rkug
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

13 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate