Cum sa dezvirginezi o fata?

Pagina 2 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

razvan

Guest

Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 30 mar 2009 01:16 de razvan

o iei cu frumosul pana ajungi unde vrei tu dupa care bagi p*** in ea ca fraierul si intrun minut termini ce teai chinut sa faci 1 luna 1 an etc.
sus

razvan

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 30 mar 2009 01:21 de razvan

nu are rost sa te stresezi cat timp e laba in floare
sus

ALe

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa

scris pe 16 apr 2009 01:28 de ALe

Da...ar fi interesat sa stim si noi kum dezvirginam un baiat.Sa va zik ceva..putety sa comentaty mai mult sau mai putin inteligent...SUNT VIRGINA..si nush dak ar trb sa imi fie rusine sau sa fiu mandra de acest lucru..Nu conteaza dak mai esty sau nu..baietyy te interpreteaza cum vor ei..indiferent ce le ziki..si dak ai(sani,fund,forme apetisante)pe nimeni nu intereseaza dak mai esty sau nu..Este foarte frustrant ca traim intr-o lume"de obsedaty"..(cand merg pe strada lumea se uitadupa mine lung..probabil se gandesc"Waw ce buna e blonda"insa nikiunul nush ce se afla ku adevarat in sufletul nostru)dac vrety sex..mergety la panarame...uzate..etc..dar nu mai profitaty de ftl care nu sunt pregatyte si se culca ku voi doar de dragul asta..suntety niste profitori si aiki nu va cataloghez pe toti..doar pe unii..se simt eiin fine..am cam iesit din tema subiectului..dar un lucru este sigur si nu va dau eu sfaturi ka nu am experienta..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..si sa le oferity cat mai multa dragoste si restul vine de la sine..nu fity badarani ca strikaty totul..ea se sperie, ramanety si ku buza umflata si fara fata.. va fi speriata si pana va trece la urmatorul va fi difikil,pt k va avea acele amintyri in care voi suntety"actorii principali"..O FATA VIRGINA NU VA UITA NIKIODATAsi dak o iubity si voi...sa va pregatyty pt nunta...
sus

pacpac

Expert member
1127 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 16 apr 2009 08:14 de pacpac

Da...ar fi interesat sa stim si noi kum dezvirginam un baiat.Sa va zik ceva..putety sa comentaty mai mult sau mai putin inteligent...SUNT VIRGINA..si nush dak ar trb sa imi fie rusine sau sa fiu mandra de acest lucru..Nu conteaza dak mai esty sau nu..baietyy te interpreteaza cum vor ei..indiferent ce le ziki..si dak ai(sani,fund,forme apetisante)pe nimeni nu intereseaza dak mai esty sau nu..Este foarte frustrant ca traim intr-o lume"de obsedaty"..(cand merg pe strada lumea se uitadupa mine lung..probabil se gandesc"Waw ce buna e blonda"insa nikiunul nush ce se afla ku adevarat in sufletul nostru)dac vrety sex..mergety la panarame...uzate..etc..dar nu mai profitaty de ftl care nu sunt pregatyte si se culca ku voi doar de dragul asta..suntety niste profitori si aiki nu va cataloghez pe toti..doar pe unii..se simt eiin fine..am cam iesit din tema subiectului..dar un lucru este sigur si nu va dau eu sfaturi ka nu am experienta..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..si sa le oferity cat mai multa dragoste si restul vine de la sine..nu fity badarani ca strikaty totul..ea se sperie, ramanety si ku buza umflata si fara fata.. va fi speriata si pana va trece la urmatorul va fi difikil,pt k va avea acele amintyri in care voi suntety"actorii principali"..O FATA VIRGINA NU VA UITA NIKIODATAsi dak o iubity si voi...sa va pregatyty pt nunta...


mai fato,nu mi-a placut mie cartea asa,dar vad ca tu esti alergica rau la ea,mare cearta ai cu ea.
Tot ce-am intles din ce-ai scris tu acolo este K si Y



http://www.sexyandfunny.com/view_joke/the-funniest-sleepwalking-dog-video-you-will-see-today_38457.html
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 16 apr 2009 20:56 de sweety16

Da...ar fi interesat sa stim si noi kum dezvirginam un baiat.Sa va zik ceva..putety sa comentaty mai mult sau mai putin inteligent...SUNT VIRGINA..si nush dak ar trb sa imi fie rusine sau sa fiu mandra de acest lucru..Nu conteaza dak mai esty sau nu..baietyy te interpreteaza cum vor ei..indiferent ce le ziki..si dak ai(sani,fund,forme apetisante)pe nimeni nu intereseaza dak mai esty sau nu..Este foarte frustrant ca traim intr-o lume"de obsedaty"..(cand merg pe strada lumea se uitadupa mine lung..probabil se gandesc"Waw ce buna e blonda"insa nikiunul nush ce se afla ku adevarat in sufletul nostru)dac vrety sex..mergety la panarame...uzate..etc..dar nu mai profitaty de ftl care nu sunt pregatyte si se culca ku voi doar de dragul asta..suntety niste profitori si aiki nu va cataloghez pe toti..doar pe unii..se simt eiin fine..am cam iesit din tema subiectului..dar un lucru este sigur si nu va dau eu sfaturi ka nu am experienta..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..si sa le oferity cat mai multa dragoste si restul vine de la sine..nu fity badarani ca strikaty totul..ea se sperie, ramanety si ku buza umflata si fara fata.. va fi speriata si pana va trece la urmatorul va fi difikil,pt k va avea acele amintyri in care voi suntety"actorii principali"..O FATA VIRGINA NU VA UITA NIKIODATAsi dak o iubity si voi...sa va pregatyty pt nunta...


yd33@ yn syne e bunA sy app dc ar trebuy saty fye rusyne k esty virgyna?



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 17 apr 2009 00:28 de Incepator

Da...ar fi interesat sa stim si noi kum dezvirginam un baiat.Sa va zik ceva..putety sa comentaty mai mult sau mai putin inteligent...SUNT VIRGINA..si nush dak ar trb sa imi fie rusine sau sa fiu mandra de acest lucru..Nu conteaza dak mai esty sau nu..baietyy te interpreteaza cum vor ei..indiferent ce le ziki..si dak ai(sani,fund,forme apetisante)pe nimeni nu intereseaza dak mai esty sau nu..Este foarte frustrant ca traim intr-o lume"de obsedaty"..(cand merg pe strada lumea se uitadupa mine lung..probabil se gandesc"Waw ce buna e blonda"insa nikiunul nush ce se afla ku adevarat in sufletul nostru)dac vrety sex..mergety la panarame...uzate..etc..dar nu mai profitaty de ftl care nu sunt pregatyte si se culca ku voi doar de dragul asta..suntety niste profitori si aiki nu va cataloghez pe toti..doar pe unii..se simt eiin fine..am cam iesit din tema subiectului..dar un lucru este sigur si nu va dau eu sfaturi ka nu am experienta..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..si sa le oferity cat mai multa dragoste si restul vine de la sine..nu fity badarani ca strikaty totul..ea se sperie, ramanety si ku buza umflata si fara fata.. va fi speriata si pana va trece la urmatorul va fi difikil,pt k va avea acele amintyri in care voi suntety"actorii principali"..O FATA VIRGINA NU VA UITA NIKIODATAsi dak o iubity si voi...sa va pregatyty pt nunta...


Respectele mele pentru ceea ce ai scris, dar pune mana pe niste manuale de limba si literatura romana >< clasele 5-8 .



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

no name

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 22 apr 2009 02:13 de no name

mai ami place ce ai zis acolo ...acuma ramane de vezut daca asa gandesti asa tot timpul
sus

mr anonim

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 23 apr 2009 11:39 de mr anonim



..dar dak vrety ca sa dezvirginaty o fata virgina..incercaty sa fity cat mai tandrii ku ele..

poti sa dezvirginezi o fata nevirgina?....limba asta romana......oricum yo am 20 si ceva si sunt virgin,da chiar nu-mi pasa de asta.Cand vine jumatatea sau sfertul ,vine, pana atunci mai vedem....se ofera cineva??
sus

puya

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 5 mai 2009 01:26 de puya

Fratuc sa-ti spun sincer..nu e asa cu programari cu alea prima oara...dai mai intai o limbuta 2...poatea daca e fata cuminte iti face si ea sex oral..dar tine minte prima oara totul vine de la sine..da mai intai un petting ceva n`ar strica mangaio peste tot inclusiv in zonele intime..apoi lingeo..sa vezi daca o exciti ceva sare ea pe tine si iti usurezi triplu munca! ai sa vezi!bafta)
sus

puya

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 5 mai 2009 01:28 de puya

si nu te speria nu e neaparat obligatoriu sa o doara ..si va intra ceva mai greu..adik nu prea vei nimeri gaura..cel putin eu am avut partenera de treaba si a bagato ea ...apoi dai din c_r si aia e!!!te`ai scos apoi!!) hai bafta !sa ne zici si noua daca ti ` a iesit ceva!
sus

spirea1st

Senior member
68 mesaje

Re: fara griji

scris pe 11 mai 2009 12:14 de spirea1st

Sunt cu o fata de 9 luni ,eu am 17 ani ea are 15 amandoi suntem virgini...Eu as vrea sa imi incep viata sexuala cu ea o iubesc foarte mult si ma simt mai mult decat pregatit dar ea imi spune ca nu e inca pregatita de asa ceva.Eu o inteleg e inca un copil dar nu vreau sa ma desp de ea pe acest motiv...voi ce ziketi fetelor??



~SHK~
sus

yOoyo)

Guest

Re: Re:

scris pe 16 mai 2009 14:28 de yOoyo)

Sunt cu o fata de 9 luni ,eu am 17 ani ea are 15 amandoi suntem virgini...Eu as vrea sa imi incep viata sexuala cu ea o iubesc foarte mult si ma simt mai mult decat pregatit dar ea imi spune ca nu e inca pregatita de asa ceva.Eu o inteleg e inca un copil dar nu vreau sa ma desp de ea pe acest motiv...voi ce ziketi fetelor??



normal..daca o iubesti o vei astepta..in lumea asta nu totul se rezutla numa la sex...o relatie serioasa se bazeaza pe iubire,respect,etc......parerea mea e sa o astepti pana ma fi pregatita
sus

tiby

Veteran member
366 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 18 mai 2009 01:36 de tiby

Inscrie te pe lista si cine stie)) mijto post
sus

andreea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mar

scris pe 8 iun 2009 19:27 de andreea

sunteti voi prosti si nu stiti sa apreciati o fata.o fata nu trebuie dezvirginata cum vor unii baieti de ex capra si etc sa stiti si voi pa.
sus

deea90

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 10 iul 2009 15:01 de deea90

stai linistita nu trebui sa-ti faci griji.dak el are grija si te ia incet totu va fi bine.trebui sa ai incredere in el c altfel nu mere treaba.bafta
sus

RazZu

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 16 iul 2009 12:33 de RazZu

Fac pariu ca 90% din cei ce au dat sfaturile astea aici sunt virgini... Ma baiat ( asta cu intrebarea ) Este ff simplu ceea ce trebe sa faci.. Daca fata vrea totul este gata.. Fa ce simiti.. ai sa stii cand sa te opresti..cand sa tragi in ea iar.. Totul vine de la sine acolo pe moment pentru ca simti fata.. Multa bafta si nu te mia lua dupa toti fraieri de aici .. Distractie placuta !!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 10 aug 2009 23:55 de ExoticDream

datimi un sfat....iti creste daca o faci..prima data


Ti-am mai spus in alta parte ca "da".... Citeste acolo!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

crazy17girl

Guest

Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 12 aug 2009 03:44 de crazy17girl

pai sfatul meu este sa incepi prin ai face un masaj erotic ca ea sa se obisnuiasca cu tine si tu cu corpul ei si in felul asta o sa se relaxeze si o sa se excite apoi ii pui o pernutza sub fundulez si cum au zis si ceilalti..mult lubrifiant si rabdare, te uiti in ochii ei ii spui kt de mult o iubesti si restul o sa vina de la sine iar privirea din ochii tai nu o sa o uite toata viata
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 12 aug 2009 11:53 de simosimina

buna...sunt anddrada si am doar 14 ani...prietenul meu care si el are 14 ani nu mai este virgin...a facut-o cu multe fete...si pe mine ma tot intreaba daca vreau s ma c***** cu el...i am spus ca avem doar 14 ani si a zis ca nu konteaza. in plus eu sunt foarte timida...ma gandesc ca este bine ce fac...am toata viata inainte...voi ce ziceti ? multumesc sper ca reiese ca raspunsul a fost nu astept raspuns [app pagina aceasta e ff interesanta ] multumesc


Frate...eu la 14 ani ...nici macar nu ma sarutasem ....Voi ati innebunit de tot la bun vb.
Nu fac pe comunista aici...dar totusi..la 14 ani..nici macar nu ai par acolo jos..si voi va ganditi la sex deja.. Si prietenul ala al tau...Doamne!
Delasatoare generatia urmatoare................. Vai de copii nostri



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 12 aug 2009 12:03 de sweetgirl16

buna...sunt anddrada si am doar 14 ani...prietenul meu care si el are 14 ani nu mai este virgin...a facut-o cu multe fete...si pe mine ma tot intreaba daca vreau s ma c***** cu el...i am spus ca avem doar 14 ani si a zis ca nu konteaza. in plus eu sunt foarte timida...ma gandesc ca este bine ce fac...am toata viata inainte...voi ce ziceti ? multumesc
chir nu poti sa mai astepti...macar 1 an...2?



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

Legiuitorul

Guest

Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 12 aug 2009 14:31 de Legiuitorul

Salut, acum 2 zile am avut o mare patanie cu o tipa virgina, mama ei !!!
Eu 20, ea 21. Nu suntem impreuna , e doar o amica cu care am o relatie mai speciala.
O chem la mine, toate aranjate frumos, muzica, sapmanie, vin, mancare, ciolata , frisca ,5 modele de prezervative si multe alte 'atentii'.

M-am chinuit la preludiu 2 ore si alte 2 m-am chinuit sa o introduc. Probabil a avut un preludiu cu care nu se prea intalneste orice fata, am studiat mult despre asta (mangaieri, oral, dus amandoi, saruturi/lins pe tot corpul) :| Am incercat de 6ori sa o penetrez, dar facea ca toti diavolii de durere ). Mi-a rupt si un suport de prosoape cand incercam sa i-o trag pe masina de spalat.
Pur si simplu cand scoteam putza sa i-o bag, se speria si se contracta toata :|, nu mai stiam ce sa fac.

Ce spuneti sa mai incerc cu ea? poate niste lubrifiant ar ajuta-o. Sau sa las treaba in seama unuia care o iubeste?...ea vrea mult sa nu mai fie virgina.
sus

Legiuitorul

Guest

Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 12 aug 2009 14:37 de Legiuitorul

Mai era enervant ca ea nu facea nimic, ea era goala toata si mie nu imi daduse jos nici pantalonii, se ocupa doar de saruturi. Mangaieri canci. Am intrebat-o daca vra 69..nu vroia. M-am chinuit la sfarsit o groaza sa o invat sa faca handjob. Aceeasi placa: "Mi-e frica :-s"...S-a oprit de 4 ori din treaba in punctul meu cuminant, iar cand mi-am dat drumul a facut prostia sa se uite in jos spre putza. S-a ales cu un face shot de toata frumusetea =))...
Deci bai virginelor invatati si voi sa faceti ceva nu mai stati plante !
La naiba cu voi!
sus

i don't know

Guest

Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 16 aug 2009 04:20 de i don't know



Frate...eu la 14 ani ...nici macar nu ma sarutasem ....Voi ati innebunit de tot la bun vb.
Nu fac pe comunista aici...dar totusi..la 14 ani..nici macar nu ai par acolo jos..si voi va ganditi la sex deja.. Si prietenul ala al tau...Doamne!
Delasatoare generatia urmatoare................. Vai de copii nostri


ai dreptate..inteleg dar totusi uite-te la fetele de 13-16 ani sunt mult mai dezvoltate dekt erau fetele in alte vremuri insa la 14 ani sa te gandesti numai la sex mi se pare o porcarie..este trist k varsta la care adolescentii viata sexuala scade din ce in ce mai mult
sus

Daniela08

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 17 aug 2009 10:53 de Daniela08

daca yo pui la gura ea o inghite si o lubrifiaza sau dai o flegma daca nu o ia in gura
partea a doua e sa o pui capra si sa o amagesti baganduio si prin c** si din cand in cand mai bateo de bucile wei suucces
asta e reteta dezvirginarii perfecte


Gheorghe,esti grozav )) pana la urma fata decide si iti spune cum,ca n-o fi o scandura) are si ea dreptul la o dorinta



Daniela
sus

M1k3

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 30 aug 2009 18:07 de M1k3

ma eu is inca virgin am 15 ani shi nush cum sa o fac ma ajuta-ti k niste sfaturi plz
putane vezi ca daca o dai in bara o lasi si pe aia bortoasa mai bine asteapta sa fie si fata dezvoltata si u la fel si dupaia o sa ai alt sentiment!! sunt mai mic ca tn si sincer sa iti spun la fel vroiam si eu sex sex si iar sex dar mai bine o faci pe la 18 ani in sus atunci daca te trezesi cu un copil esti destul de matur sa realizezi ce ai facut!!
sus

iuli

Guest

Re: Re: Re: fara griji

scris pe 4 sep 2009 20:21 de iuli

nu te grabi sa o ai oricat de mult ai iubi-o,incearca sa o intelegi,nu e atat de simpu pt o fata.mai lasa-ti sa treaca un timp
sus

spirea1st

Senior member
68 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dez

scris pe 7 sep 2009 10:09 de spirea1st

Sunt cu aceeasi fata de 1 an si 4 luni si inca nu am facut-o cu ea.M-am obisnuit cu ideea ca nu o face cu mine macar sunt fericit ca stiu ca ma iubeste. In curand fac 18 ani Voi ce ziketi cat sa mai astept???


~SHK~
sus

galushca18

Junior member
46 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa

scris pe 7 sep 2009 18:05 de galushca18

Dar de ce nu o face? Cati ani are ea?
sus

spirea1st

Senior member
68 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cu

scris pe 7 sep 2009 20:58 de spirea1st

Are 16 ani.Si spune ca nu este inca pregatita.


~SHK~
sus

galushca18

Junior member
46 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re

scris pe 7 sep 2009 21:24 de galushca18

Are 16 ani.Si spune ca nu este inca pregatita.

A, atunci cred ca mai ai de asteptat.
sus
Pagina 2 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

50 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate