Cum sa dezvirginezi o fata?

Pagina 4 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 27 dec 2009 17:35 de sweety16

am 15 ani de unde sa stiu o futi pana cei iese clistorismul afara


Te-a f**** pe tine viata prea rau...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 27 dec 2009 17:43 de McLove

am 15 ani de unde sa stiu o futi pana cei iese clistorismul afara

Pana sare matu'!



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

sarpe

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o

scris pe 28 dec 2009 02:51 de sarpe

dak o excitata la maxim limbute si tot felu de dastea nici nu o prea doare si picauriid e sange......si dak esty mare in putza si ea e virgina mai bine nu incerca,,,c ao rupii oricat lubrifiant ai da
sus

Eco

Guest

Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 2 ian 2010 03:33 de Eco

au` ca petale si lumanarele )))=)) chiar si flori
sus

Florin

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 3 ian 2010 04:25 de Florin

la mine a durotu doar atunci cand a simtizit ca intra un pik dupa cand am bagat mai adanc na mai simtzit durere
sus

fane

Guest

Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 3 ian 2010 13:59 de fane

le ai,nu gluma.
sus

fane

Guest

Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 3 ian 2010 14:00 de fane

trimite-o la mine
sus

alex....

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 6 ian 2010 02:45 de alex....

stau si citesc...commenturile voastre...si ma gandesc....prietena mea..are 19 ani face luna viitoare 20 ce sa zik ca este virgina ..suntem de 2 luni jumate impreuna.....eu am 19 ani jumate....nu ma laud..dar am avut ceva fete de cand mi-am inceput viatza sexuala....dar ea mi-a pus capac....o iubesc si o voi astepta cat este nevoi..pana se va decide..hai ca am deviat de la subiect....ca sa dezvirginezi o fata nu iti trebuie parerea sau sfatul nimanui....am vazut pe site..niste idioti...scuze.. l***** ...care rad de tine..nu mai intreba...cand vei fi cu ea in pat...totul va veni de la sine...dupa ce se intampla..cauta-ma...
sus

IonPerversu

Guest

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 17 ian 2010 00:48 de IonPerversu

Frate punei o pernuta sub fund pentru ca o sa se mareasca gaura unde bagi din cauza intinderi si chesti cu lubrifiantu ...
sus

paula alina

Guest

cum sa dezvirginezi o fata mare

scris pe 19 ian 2010 15:54 de paula alina

ma baiatule eu zic sa nu mai lasi mesaje pe site ca toata lumea rade de tine mai bine rezolvi u problema cand o sa-ti gasesti persoana potrivita atunci o sa faci sex cu ia asa ca stai linistit ca cum sa dezvirginezi o fata la 15 ani e greu asa ca mai astepta putin daca nu hai la mn ca te rezolv eu ceao
sus

072*******

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 21 ian 2010 17:04 de 072*******


simplu te duci o iei de mana ii zici vorbe dulci cum ar fi cat de bn arata sau fao printesa asta intotdeauna merge dupa ce ajungi cu ea intrun loc unde puteti fi singuri poti incepe cu sutienu si ce ce ii peste el si apoi te duci mai in jos panteloni bichini(daca are) si de acolo poti aborda mai multe stiluri depinde delocul unde va aflati si alea dupa ce va ganditi la un stil treceti la actiune dar nici o data fara protectie stii tu prezervativ anticonceptionale si de alea
sus

vasy tigaroi

Guest

Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata mare?

scris pe 30 ian 2010 18:49 de vasy tigaroi


....referitor la titlul tau..."Cum sa dezvirginezi o fata mare?"....mah dar porti dezvirgina si o fata m ica????
sigur ca da ....... dar se nu meste viol / ma violaza /nu saryty cami plake /dar se platestye ca atare
sus

denis

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 17 feb 2010 00:07 de denis

iatzi o bagaboanta dak esti virgin....te invatza ea......sau dak nu vrei bagaboanta cauta o fata experimentata
sus

Rambo

Guest

Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 1 mar 2010 14:29 de Rambo

ai dreptate.:X:X:X:X:X
sus

Rambo

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 1 mar 2010 14:48 de Rambo

iatzi o bagaboanta dak esti virgin....te invatza ea......sau dak nu vrei bagaboanta cauta o fata experimentata
lasa tu fata exerimentata....q tu ar trebui ca sa fi experimentat
sus

Un sfat!

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 1 mar 2010 15:20 de Un sfat!

Eu cred ca ea trebuie sa nu fie tensionata, si ca trebuie sa se joace cu penisul tau vreo 2 zile inainte, pana se obisnuieste, sa-l vada sa-l pipaie, s-o gadili dupa ureche in joaca.
Pe urma il ia in gura, dupa ce a mancat gras in prealabil si pe urma usor usor trebuie cu vorbe tandre, sa il vari pe vagin, dar incet, incet s-o doara cat mai putin pana-i plesneste himenul.
In general se lasa cu sangerari, dar nu trebuie sa ai mila.
Cei care le dezvirgineaza, ar fi bine sa nu aiba penisul mare si circumferinta cea mai mare a penisului trebuie sa fie egala cu gaura vaginului dupa ruperea himenului, dar asta este o alta discutie.
sus

Maryan

Guest

Re: Re: Re: : cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 5 mar 2010 18:48 de Maryan

ms de sfat e ff bun am sa incerc si eu
imi iubesc pr ff mult si as vrea sa fie usor pt ea
sus

Mircea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 30 mar 2010 14:13 de Mircea

Deci pana la urma...cum
dezvirginez o fata?


deci mai baiatu cum au zis cei de mai sus tr sa fi foarte atent cu o virgina sa nu te grabesti sa o penetrezi tr sa ai rabdare cu ea tr sai oferi ceva romantic k sa te tina minte toata viatza....doar nu vrei sa isi aduca de aminte toata viatza k sia inceput viatza sexuala cu un badaran...fiti atenti si tandri nu veti regreta....succes:X
sus

Mircea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 30 mar 2010 14:16 de Mircea

Deci pana la urma...cum dezvirginez o fata?

aveti grija de fete nu fiti nerabdator oferai o tandrete sa nu te uita niciodata...aveti rabdare nu va grabiti si nu o sa regretati nici tu nici ea....
sus

Mircea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 30 mar 2010 14:19 de Mircea

aveti grija de fete nu fiti nerabdator oferai o tandrete sa nu te uita niciodata...aveti rabdare nu va grabiti si nu o sa regretati nici tu nici ea[/quo
nush dc vi se pare asa de greu ganditziva doar o secunda de la inceputul scarii evolutiei pana in prezent oamenii au facut sex asa k dak omul primitiv stia sa dezvirgineze si voi puteti fiti doar calculati si nu va grabiti si o sa vedeti k e usor nu e asa de greu pa cat va speriati))))))))))) aveti grija succes
sus

Mircea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 30 mar 2010 14:23 de Mircea


simplu te duci o iei de mana ii zici vorbe dulci cum ar fi cat de bn arata sau fao printesa asta intotdeauna merge dupa ce ajungi cu ea intrun loc unde puteti fi singuri poti incepe cu sutienu si ce ce ii peste el si apoi te duci mai in jos panteloni bichini(daca are) si de acolo poti aborda mai multe stiluri depinde delocul unde va aflati si alea dupa ce va ganditi la un stil treceti la actiune dar nici o data fara protectie stii tu prezervativ anticonceptionale si de alea

LASA MAI BAIATULE DU LE MAI DA ATATEA EXPLICATII ZICI K NU PE LUMEA ASTA TRAIESC....EI INTREABA AQM CUM SA DEZVIRGINEZI O FATA DAR DEGEABA LE EXPLICI K NU E GREU PANA NU DA DE O VIRGINA NU O SA INTELEAGA NICIODATA DAR O DATA CE A AJUNS CU O VIRGINA IN PAT O SA STIE EXACT CE ARE DE FACUT NU O SA MAI AIBE NEVOIE DE EXPLICATII..MS K LE DAI SFATURI BAIATU ESTI COOLL VEZI DE TINE:*
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 31 mar 2010 01:19 de ExoticDream


oferai o tandrete sa nu te uita niciodata...aveti rabdare nu va grabiti si nu o sa regretati nici tu nici ea....


Ma tem ca noi te vom uita mai curand decat crezi daca vei continua sa iti raspandesti IDul in toate zarile. Daca ai ceva de comentat, scrii pe forum, daca ai ceva de discutat in particular cu vreun user, exista mesageria. Pentru orice alte lucruri, oferta pe Internet este vasta.

Sper ca ne-am inteles: fara IDuri!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

de la mn

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o fata

scris pe 9 apr 2010 02:21 de de la mn

wa trebe sa fii cat mai sensibil cu fata si daca o faci foarte finut si nu o bagi ca un bou e bn daca o bagi ca un bou o doare si pe ea si pe tn am si eu un prieten care o facuto si o dat ca salbaticu in ea:P:P:P:P
sus

catalin

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 12 apr 2010 23:46 de catalin

si i zici ''vrei sa faci sex cu mine''???Si dak zice ''DA''distreaza-te!



si daca zice nuh??




deci hai serios un astfel cec comentariu....doamneeee....
sus

toy

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 13 apr 2010 08:54 de toy

Doamne cate probleme va faceti cu dezvirginatul asta. Este nevoie doar de un baiat intelegator si o fata plina de dorinta. Si nu inteleg de ce atata graba, luati-o usor fratilor. Iubitul meu a inceput cu saruturi pe gat, urmatoarea data mi-a sarutat sanii si mi-a mangaiat tot corpul, urmatoarea data "s-a cam jucat cu degetul" si cu prima ocazie vom face marele pas. Deci, baieti luati-o sistematic si fiti tandri
sus

gianina

Guest

Re: Re: Re: Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 21 apr 2010 07:44 de gianina

Salut, acum 2 zile am avut o mare patanie cu o tipa virgina, mama ei !!!
Eu 20, ea 21. Nu suntem impreuna , e doar o amica cu care am o relatie mai speciala.
O chem la mine, toate aranjate frumos, muzica, sapmanie, vin, mancare, ciolata , frisca ,5 modele de prezervative si multe alte 'atentii'.

M-am chinuit la preludiu 2 ore si alte 2 m-am chinuit sa o introduc. Probabil a avut un preludiu cu care nu se prea intalneste orice fata, am studiat mult despre asta (mangaieri, oral, dus amandoi, saruturi/lins pe tot corpul) :| Am incercat de 6ori sa o penetrez, dar facea ca toti diavolii de durere ). Mi-a rupt si un suport de prosoape cand incercam sa i-o trag pe masina de spalat.
Pur si simplu cand scoteam putza sa i-o bag, se speria si se contracta toata :|, nu mai stiam ce sa fac.

Ce spuneti sa mai incerc cu ea? poate niste lubrifiant ar ajuta-o. Sau sa las treaba in seama unuia care o iubeste?...ea vrea mult sa nu mai fie virgina.[/quote
sus

jimi

Guest

Re: Cum sa dezvirginezi o fata?

scris pe 23 apr 2010 00:47 de jimi

aoleu ! ce simplu eh ..normal tre incalzita mai cv ca o (forja)si dupa aia tre bagata mai lent ca un (melc)doar ce dreq ; daca vreti sa nu devie lesbianca , dupa ce termina "cosasul" de ai rupe himenul! asa ca nu fiti iepuri din prima , sa speriati fata !!
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirg

scris pe 24 apr 2010 07:31 de ursaru


simplu te duci o iei de mana ii zici vorbe dulci cum ar fi cat de bn arata sau fao printesa asta intotdeauna merge dupa ce ajungi cu ea intrun loc unde puteti fi singuri poti incepe cu sutienu si ce ce ii peste el si apoi te duci mai in jos panteloni bichini(daca are) si de acolo poti aborda mai multe stiluri depinde delocul unde va aflati si alea dupa ce va ganditi la un stil treceti la actiune dar nici o data fara protectie stii tu prezervativ anticonceptionale si de alea

ce stil ai cumetre
ps:mai du-te pe la scoala ca te-au dat aia disparut...



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

dea

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginezi o

scris pe 24 apr 2010 15:51 de dea

nu am sa fac sex toata viata stau virgina
sus

Pischot

Expert member
590 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cum sa dezvirginez

scris pe 24 apr 2010 16:30 de Pischot

Nu te crede nimeni!


Prin viata asta doar odata treci, deci pe unde mergi profita pana pleci!
sus
Pagina 4 din 8
«   1   2   3   4   5   6   7   8   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

22 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate