Durere la vagin

Pagina 1 din 1
1

Alezandru123

Junior member
10 mesaje

Durere la vagin

scris pe 4 apr 2014 20:44 de Alezandru123

Din nou eu, nu caut sa fiu criticat, caut ajutor, de ce in momentul in care introduc 2 degete in vaginul prietenei mele, apar dureri destul de mari? Chiar nu am idee ... Multumesc!
sus

Gabriela23

Senior member
64 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 5 apr 2014 14:24 de Gabriela23

Din nou eu, nu caut sa fiu criticat, caut ajutor, de ce in momentul in care introduc 2 degete in vaginul prietenei mele, apar dureri destul de mari? Chiar nu am idee ... Multumesc!


De ce esti lacom? Prietena ta e posibil sa aiba un vagin mai stramt,si de aici durerea.Imi dau si eu cu parerea..Cu un deget are aceeasi senzatie?
sus

Alezandru123

Junior member
10 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 5 apr 2014 23:54 de Alezandru123



De ce esti lacom? Prietena ta e posibil sa aiba un vagin mai stramt,si de aici durerea.Imi dau si eu cu parerea..Cu un deget are aceeasi senzatie?


Cu un deget nu din fericire si dezvirginarea am efectuat.o tot cu ajutorul degetului si de aici m-am gandit ca vine durerea, probabil rana nu e complet vindecata..:-?
sus

onlyforgod

Veteran member
398 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 6 apr 2014 00:12 de onlyforgod

ce dezvirginare ma, pune mana pe o carte, ai innebunit lumea cu termenu' asta


"I believe that unarmed truth and unconditional love will have the final word in reality".-Dr. Martin Luther King Jr.
"We must become the change we want to see in the world".-Mohandas Gandhi.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 6 apr 2014 12:58 de simosimina

Din nou eu, nu caut sa fiu criticat, caut ajutor, de ce in momentul in care introduc 2 degete in vaginul prietenei mele, apar dureri destul de mari? Chiar nu am idee ... Multumesc!


Păi dacă le bagi așa ca "ghiolbanul" fără lubrifiere, fără nimic...cred și eu că o doare...
Sigur lubrifiezi destul? Eu zic sa încerci cu un deget...să o lași să se "ude"...abia apoi să bagi două degete...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 6 apr 2014 18:27 de dorinda



Cu un deget nu din fericire si dezvirginarea am efectuat.o tot cu ajutorul degetului si de aici m-am gandit ca vine durerea, probabil rana nu e complet vindecata..:-?


Sper sa se introduca ore de educatie sexuala in scoli ca adolescentii din ziua de azi sunt varza calita.
Bai nene, voi de preludiu ati auzit? E ala care iti excita partenera foarte tare si o face sa se lubrifieze. Daca nu reuseste, folositi lubrifiant, dar nu de-ala de la magazinul de piese auto. Incercati la farmacie, Durex ii zice. Vezi ca asta e cantitate mica, nu la litru.


Editat de dorinda pe 6 apr 2014 18:28
sus

ThT

Expert member
1423 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 6 apr 2014 21:37 de ThT



Sper sa se introduca ore de educatie sexuala in scoli ca adolescentii din ziua de azi sunt varza calita.
Bai nene, voi de preludiu ati auzit? E ala care iti excita partenera foarte tare si o face sa se lubrifieze. Daca nu reuseste, folositi lubrifiant, dar nu de-ala de la magazinul de piese auto. Incercati la farmacie, Durex ii zice. Vezi ca asta e cantitate mica, nu la litru.

Daca nu macar niste ulei de masline



Behind my smile is everything you'll never understand!
sus

Alezandru123

Junior member
10 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 7 apr 2014 19:52 de Alezandru123



Păi dacă le bagi așa ca "ghiolbanul" fără lubrifiere, fără nimic...cred și eu că o doare...
Sigur lubrifiezi destul? Eu zic sa încerci cu un deget...să o lași să se "ude"...abia apoi să bagi două degete...
Dupa parerea mea era destul de "uda" , tare cred ca prima parere e mai buna, sunt de acord cu vaginul stramt
sus

Alezandru123

Junior member
10 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 7 apr 2014 19:54 de Alezandru123



Sper sa se introduca ore de educatie sexuala in scoli ca adolescentii din ziua de azi sunt varza calita.
Bai nene, voi de preludiu ati auzit? E ala care iti excita partenera foarte tare si o face sa se lubrifieze. Daca nu reuseste, folositi lubrifiant, dar nu de-ala de la magazinul de piese auto. Incercati la farmacie, Durex ii zice. Vezi ca asta e cantitate mica, nu la litru.

Ok multumesc de sfat, cam rautacios din partea voastra sa va purtati asa cu cei care nu au deajunse cunostinte la chestia asta , v-am pupat
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 8 apr 2014 19:56 de dorinda


Ok multumesc de sfat, cam rautacios din partea voastra sa va purtati asa cu cei care nu au deajunse cunostinte la chestia asta , v-am pupat


Din posturile tale am tras concluzia ca esti paralel cu ceea ce tine de sex, asa ca te-am informat in cel mai delicat mod cu putinta. Nu stiu ce ti s-a parut rautacios.
sus

Alezandru123

Junior member
10 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 9 apr 2014 23:22 de Alezandru123



Din posturile tale am tras concluzia ca esti paralel cu ceea ce tine de sex, asa ca te-am informat in cel mai delicat mod cu putinta. Nu stiu ce ti s-a parut rautacios.


Nu toata lumea s-a nascut sa fie cultivata si modesta ca si tine, sunt paralel problema mea, nu trebuie sa-mi confirmi nimic aici, doar caut ajutor, de ce as mai cauta ajutor daca eu nu sunt paralel cu asa ceva? ca sa o luam logic totusi O zi buna
sus

Gabriela23

Senior member
64 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 10 apr 2014 13:48 de Gabriela23



Nu toata lumea s-a nascut sa fie cultivata si modesta ca si tine, sunt paralel problema mea, nu trebuie sa-mi confirmi nimic aici, doar caut ajutor, de ce as mai cauta ajutor daca eu nu sunt paralel cu asa ceva? ca sa o luam logic totusi O zi buna


Totusi,zic sa nu mai fiti asa duri cu baiatul..pana la urma a aparut aici ca sa afle niste raspunsuri..Nimeni nu s-a nascut invatat,sau atat de norocos incat sa aiba alte persoane care sa-i explice cum sta treaba..Acum nu trebuie sa ne aratam atotstiutori..
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 10 apr 2014 19:49 de dorinda



Totusi,zic sa nu mai fiti asa duri cu baiatul..pana la urma a aparut aici ca sa afle niste raspunsuri..Nimeni nu s-a nascut invatat,sau atat de norocos incat sa aiba alte persoane care sa-i explice cum sta treaba..Acum nu trebuie sa ne aratam atotstiutori..


Tu te urci la volanul unei masini fara sa stii cum s-o conduci? Nu. El de ce se apuca sa faca sex daca habar n-are cu ce se mananca? Inteleg ca e tanar si inconstient, dar prostia n-are nicio scuza! Are internet si Google la nas, ce asteapta? Sa se trezeasca maine dimineata doctor docent in sex si reproducere?


sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Durere la vagin

scris pe 13 apr 2014 11:05 de simosimina

Dupa parerea mea era destul de "uda" , tare cred ca prima parere e mai buna, sunt de acord cu vaginul stramt


la "câte" cunoștințe despre sex ai...poate ca nu știi ce e ăla vagin umed!



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

39 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate