insarcinata?

Pagina 1 din 1
1

wiczur

Senior member
82 mesaje

insarcinata?

scris pe 27 aug 2014 07:57 de wiczur

salutare sexpert! am o mica mare problema. aseara am facut sex cu prietena mea si am terminat in ea, insa aveam prezervativ, apoi am mai continuat sa ne "frecam" putin, fara penetrare. din aceasta frecare, prezervativul a iesit. am facut o mica pauza apoi am inceput din nou, dar de data asta am penetrat-o fara prezervativ si nu am terminat in ea, ci pe fundul ei. poate ramane gravida? este cazul sa ma alarmez?


Live for nothing or die for something
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: insarcinata?

scris pe 27 aug 2014 17:27 de simosimina

salutare sexpert! am o mica mare problema. aseara am facut sex cu prietena mea si am terminat in ea, insa aveam prezervativ, apoi am mai continuat sa ne "frecam" putin, fara penetrare. din aceasta frecare, prezervativul a iesit. am facut o mica pauza apoi am inceput din nou, dar de data asta am penetrat-o fara prezervativ si nu am terminat in ea, ci pe fundul ei. poate ramane gravida? este cazul sa ma alarmez?


Nu cred ca ai motive de ingrijorare, insa cred ca stii si tu ca pot exista spermatozoizi in lichidul seminal...



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Arayas

Expert member
516 mesaje

Re: insarcinata?

scris pe 28 aug 2014 23:19 de Arayas

nu am terminat in ea, ci pe fundul ei. poate ramane gravida? este cazul sa ma alarmez?


Inainte nu era o problema dar acum e periculos. Am inteles ca la spermatozoizii model nou s-a instalat Google Maps, deci ai cam ... insarcinat-o.



http://babayuga.blogspot.ro/
sus

wiczur

Senior member
82 mesaje

Re: insarcinata?

scris pe 30 aug 2014 13:41 de wiczur



Nu cred ca ai motive de ingrijorare, insa cred ca stii si tu ca pot exista spermatozoizi in lichidul seminal...


da stiu, dar sper sa nu am ghinionul asta multumesc pt raspuns



Inainte nu era o problema dar acum e periculos. Am inteles ca la spermatozoizii model nou s-a instalat Google Maps, deci ai cam ... insarcinat-o.


noroc ca era conexiunea la internet slaba si nu am reusit sa le dau upgrade. deci sunt salvat



Live for nothing or die for something
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: insarcinata?

scris pe 31 aug 2014 22:19 de Machiavelli

salutare sexpert! am o mica mare problema. aseara am facut sex cu prietena mea si am terminat in ea, insa aveam prezervativ, apoi am mai continuat sa ne "frecam" putin, fara penetrare. din aceasta frecare, prezervativul a iesit. am facut o mica pauza apoi am inceput din nou, dar de data asta am penetrat-o fara prezervativ si nu am terminat in ea, ci pe fundul ei. poate ramane gravida? este cazul sa ma alarmez?

Totusi probabilitatea exista...in mica masura dar exista.
Mai asteapta si tu cateva saptamani



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate