Intrebari

Pagina 1 din 1
1

lover24

Newbie
2 mesaje

Intrebari

scris pe 17 feb 2015 23:10 de lover24

Salutare! Sunt nou pe acest forum, insa nu si in ceea ce priveste viata sexuala. Am totusi niste intrebari, deoarece nu am trecut pana acum prin aceste situatii.
Sunt de ceva timp cu o fata, a fost virgina pana acum o luna, deci da, eu sunt primul. E si prima pe care o am de genul asta, pana acum fiind doar cu tipe experimentate sau ceva mai avansate.
Intr-o luna am avut 7 contacte sexuale, a cate 2-3 numere fiecare, inclusiv cel in care a avut deflorarea.
La inceput, cum e si normal, a avut dureri. Apoi a inceput sa nu o mai doara atat de tare. Ultima oara cand am avut contact sexual a inceput sa si simta ceva placere, dar abia la primul numar, cand eu termin si mai repede, iar apoi nu a mai simtit deloc placere, fiind doar o "treaba mecanica"-pentru ea. Eu insa ma simt bine, ea fiind si putin mai stramta in acea zona(lucky me )

Intrebarile la care va rog sa-mi raspundeti sunt:
-cum sa o fac sa simta acea placere?
-dupa cat timp ar fi normal sa intervina acea placere pt ea?
-ceva idei pentru un preludiu care sa o incalzeasca mai bine?
-sa folosim un lubrifiant "anume" pentru momentele intime? am folosit aproape de fiecare data, insa doar lubrifiant clasic, de la Durex
-ar putea fi o idee legarea ei la maini/ochi?
-exista vreo pilula minune prin care pot sa "rezist" mai mult la primul numar? cam dupa 10 min termin la primul numar
-e ok sa-i fac cunnilingus? e prima tipa careia i-am facut asta, insa am facut-o numai o data, cat era virgina.
Astept raspunsurile voastre! Va multumesc!
sus

rampage

Newbie
1 mesaje

Re: Intrebari

scris pe 21 feb 2015 02:09 de rampage

Salutare! Sunt nou pe acest forum, insa nu si in ceea ce priveste viata sexuala. Am totusi niste intrebari, deoarece nu am trecut pana acum prin aceste situatii.
Sunt de ceva timp cu o fata, a fost virgina pana acum o luna, deci da, eu sunt primul. E si prima pe care o am de genul asta, pana acum fiind doar cu tipe experimentate sau ceva mai avansate.
Intr-o luna am avut 7 contacte sexuale, a cate 2-3 numere fiecare, inclusiv cel in care a avut deflorarea.
La inceput, cum e si normal, a avut dureri. Apoi a inceput sa nu o mai doara atat de tare. Ultima oara cand am avut contact sexual a inceput sa si simta ceva placere, dar abia la primul numar, cand eu termin si mai repede, iar apoi nu a mai simtit deloc placere, fiind doar o "treaba mecanica"-pentru ea. Eu insa ma simt bine, ea fiind si putin mai stramta in acea zona(lucky me )

Intrebarile la care va rog sa-mi raspundeti sunt:
-cum sa o fac sa simta acea placere?
-dupa cat timp ar fi normal sa intervina acea placere pt ea?
-ceva idei pentru un preludiu care sa o incalzeasca mai bine?
-sa folosim un lubrifiant "anume" pentru momentele intime? am folosit aproape de fiecare data, insa doar lubrifiant clasic, de la Durex
-ar putea fi o idee legarea ei la maini/ochi?
-exista vreo pilula minune prin care pot sa "rezist" mai mult la primul numar? cam dupa 10 min termin la primul numar
-e ok sa-i fac cunnilingus? e prima tipa careia i-am facut asta, insa am facut-o numai o data, cat era virgina.
Astept raspunsurile voastre! Va multumesc!




Nu stiu ce varsta ai , presupun ca 24... dar daca ceva e in neregula aici esti tu , spui ca ai fost cu tipe experimentate pai sa nu imi spui ca nu ai coborat niciodata si ca totul a decurs mereu asa cum ai vrut tu ,te-ai descurcat excelent celelate au simtit placere ea nu ? Tinand cont ca "ai fost primul " cred ca ar trebui tu sa o inveti pe ea si sa fi mai deschis , jucati-va , mangaiati-va coboara si tu mai des si poate ar trebui sa incerci sa te masturbezi odata inainte de a te intalni cu ea si poate asa ai sanse sa dureze mai mult de 10 minute. Bafta
sus

lover24

Newbie
2 mesaje

Re: Intrebari

scris pe 21 feb 2015 23:24 de lover24

Salut!
Preludiul mereu l-am facut si cu celelalte si si cu ea. Problema e ca celelalte simteau placere si aveau orgasm, ea inca nu. Citisem ca e probabil sa fie prea devreme sa "simta" ceva, avand in vedere ca a fost virgina nu de mult timp. E adevarat?
De discutat, discutam. A spus ca a inceput sa simta ceva chiar la inceput, pana in momentul in care eu termin, iar apoi, de la al 2-lea numar incolo nimic. Ce metode am putea incerca, pe langa ce mi-ai enumerat?
Exista vreo pastila sau ceva care sa ma ajute sa nu mai termin atat de repede?
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate