:)

Pagina 1 din 1
1

Infector

Expert member
1846 mesaje

:)

scris pe 17 nov 2004 21:44 de Infector

Un grup de cercetatori din SUA a stabilit dupa ani de studiu ca exista cel putin un idiot care citeste aceste randuri in clipa asta!


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: :)

scris pe 17 nov 2004 21:49 de nemesis

Un grup de cercetatori din SUA a stabilit dupa ani de studiu ca exista cel putin un idiot care citeste aceste randuri in clipa asta!


Infector... inteligenta ta ma face sa zambesc, ingaduitor!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

un idiot

Guest

Re: :)

scris pe 17 nov 2004 21:50 de un idiot

Un grup de cercetatori din SUA a stabilit dupa ani de studiu ca exista cel putin un idiot care citeste aceste randuri in clipa asta!


Sunt deja 5!

sus

un idiot

Guest

Re: Re: :)

scris pe 17 nov 2004 21:52 de un idiot



Sunt deja 5!


Cu mine 6 ...
si cu tine... care cityesti ce scriu eu acum aici...7, 8, 9...12
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: :)

scris pe 17 nov 2004 22:02 de nemesis

Un grup de cercetatori din SUA a stabilit dupa ani de studiu ca exista cel putin un idiot care citeste aceste randuri in clipa asta!


Pai... eu cred ca primul ai fost tu, Infector! De ce? Pentru ca pana si o omida ca tine, citeste in timp ce scrie... N-are rost sa ne complicam cu neurostiinta, caci oricum nu pricepi prea multe din lumea asta! Da, Infector, cu propozitia asta te-am facut prost! Nu ai priceput? Da-ti fac un desen? Poate ca te-ar ajuta!

Intrebarea mea este: Cat de idiot trebuie sa fii, pentru a te face singur idiot?
Raspunsul meu este: Nu trebuie sa fii idiot, pentru a face asta... trebuie doar sa fii Infector!

Esti atat de jos Infector, esti atat de "in abis" (sper ca stii ce-i aia) incat singurul lucru pe care-l provoci in mine este un zambet de mila sau de compasiune...
Da! Imi este mila de fiinta ta slaba...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: :)

scris pe 17 nov 2004 22:08 de Infector



Pai... eu cred ca primul ai fost tu, Infector! De ce? Pentru ca pana si o omida ca tine, citeste in timp ce scrie... N-are rost sa ne complicam cu neurostiinta, caci oricum nu pricepi prea multe din lumea asta! Da, Infector, cu propozitia asta te-am facut prost! Nu ai priceput? Da-ti fac un desen? Poate ca te-ar ajuta!

Intrebarea mea este: Cat de idiot trebuie sa fii, pentru a te face singur idiot?
Raspunsul meu este: Nu trebuie sa fii idiot, pentru a face asta... trebuie doar sa fii Infector!

Esti atat de jos Infector, esti atat de "in abis" (sper ca stii ce-i aia) incat singurul lucru pe care-l provoci in mine este un zambet de mila sau de compasiune...
Da! Imi este mila de fiinta ta slaba...


Sunt atat de idiot pe cat esti tu de aratos

2-0 pt mine fra'ere



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

29 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate