:(

Pagina 1 din 1
1

manalico

Guest

:(

scris pe 27 sep 2004 10:39 de manalico

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: :(

scris pe 2 oct 2004 14:20 de YLoveCamelia

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).



bun si problema totusi care i ?
ai o exprimare exchivalenta cu numarul cartii pe care ai citit o in viata ... , ce sa fie , " Aventurile lui Miaunel si Balanel " ?



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

Maya

Guest

Re: :(

scris pe 2 oct 2004 14:43 de Maya

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).

Ca sa-ti raspund pe tonul tau: Mai boule, tu crezi ca cineva te poate iubi cu forta? Daca ea a ales sa mearga cu el, a ales ce-i mai bun pentru ea. Si dupa cum gandesti si vorbesti sunt sigur ca a facut o alegere buna.
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: :(

scris pe 2 oct 2004 19:21 de bebe

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).

Eu zic sa te mai duci cu capul la curatat. Cine te crezi sa vorbesti astfel la adresa tuturor userilor de pe forum? N-ai un pic de bun simt?



Sexul e ca un leac.
sus

lnfector

Veteran member
214 mesaje

Re: :(

scris pe 2 oct 2004 19:53 de lnfector

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).


Ba eu te-am vazut ca esti martalog de cand ai postat. Da mai esti si nesimtit dupa ce ca esti facut gramada.



Si daca ...
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: :(

scris pe 2 oct 2004 23:31 de AlukaReturn



Ba eu te-am vazut ca esti martalog de cand ai postat. Da mai esti si nesimtit dupa ce ca esti facut gramada.


I-ai spus-o...!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: :(

scris pe 4 oct 2004 15:44 de ExoticDream

Voi sunteti chiar bulangii. Eu am crezut ca daca pun o intrebare aici o intelege cineva, dar nimeni nu a inteles-o. Problema e nu ca stau eu si mi-e frica sa am duc la ea. Problema e ca ARE DEJA PRIETEN. Si am mai spus odata NU MIE FRICA DE ALA (nu am nici motiv).


Problema am inteles-o (ca ne duce capul in timpul liber), ce n-am inteles este de ce ne insulti!!! Vezi ca avem un politai al forumului care taxeaza abaterile grave de la normele de conduita!!! Cred ca ai primit raspunsuri la problema ta, dar probabil nu esti de acord cu ele. Nu intotdeauna facem alegerea buna, dar fata respectiva.....e clar ca s-a orientat asa cum trebuie!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Re: :(

scris pe 4 oct 2004 15:49 de bebe



Problema am inteles-o (ca ne duce capul in timpul liber), ce n-am inteles este de ce ne insulti!!! Vezi ca avem un politai al forumului care taxeaza abaterile grave de la normele de conduita!!! Cred ca ai primit raspunsuri la problema ta, dar probabil nu esti de acord cu ele. Nu intotdeauna facem alegerea buna, dar fata respectiva.....e clar ca s-a orientat asa cum trebuie!

Uite ca daca ai mers la subiect, sunt de acord si eu cu tine.



Sexul e ca un leac.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

44 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate