?

Pagina 1 din 1
1

bebe

Veteran member
322 mesaje

?

scris pe 29 mar 2004 15:25 de bebe

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!



Sexul e ca un leac.
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 16:00 de nemesis

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!


Intr-adevar dragut!
Tocmai ma pregateam sa-i urez "Bun venit" lui Infector, in randul moderatorilor... dar pentru moment ma abtin...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Planorista

Junior member
35 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 16:10 de Planorista

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!


Adio si nu te cred.
sus

DrSexpert

Veteran member
268 mesaje

Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 17:07 de DrSexpert

O sa cercetez problema si o sa va dau un raspuns


seXpert.ro
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 17:07 de sabba

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!


Si eu pot pune niste ghilimele si sa spun uite ce mesaj am primit de la bebe; e usor!
Oricum subiectul bebe pentru mine este inchis!
Insa.....bebe.....stay away!



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 18:22 de rul3r



Si eu pot pune niste ghilimele si sa spun uite ce mesaj am primit de la bebe; e usor!
Oricum subiectul bebe pentru mine este inchis!
Insa.....bebe.....stay away!



Intrebatil pe alex atuncea...
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 19:25 de Aluka

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!



Hm..,tipic pentru tine bebe!
Ai dreptate,totusi...!Eu ti-as fi taiat accesul pe site demult!Fara drept de apel!Chiar si cu riscul de a ajunge ca tine!Adica:ULTIMUL POSTATOR!
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 19:26 de Aluka




Intrebatil pe alex atuncea...


Esti chiar asa de interesat?
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 20:11 de rul3r



Esti chiar asa de interesat?



Aha.. te oftici?
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 20:39 de Aluka




Aha.. te oftici?


Uita-te la expresia figurii mele si o sa intelegi!
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 20:41 de rul3r



Uita-te la expresia figurii mele si o sa intelegi!



Esti cam constipat dupa fatza...
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 21:04 de Aluka




Esti cam constipat dupa fatza...


Vrei sa te afirmi?Calea este deschisa..!
Doar eu..,putin cam obosit!
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 21:09 de YLoveCamelia

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

rul3r

Veteran member
317 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 21:11 de rul3r



Vrei sa te afirmi?Calea este deschisa..!
Doar eu..,putin cam obosit!



sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: ?

scris pe 29 mar 2004 21:11 de YLoveCamelia

Nu am mai vrut sa mai intervin, dar doresc sa va arat ce mesaj am primit de la un moderator - cu nick-ul "Infector"


"
xcvsdfvgasd

ba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat.
"
E frumos, nu?
Adio, si n-am cuvinte!



sunt literalmente CONSTERNAT, nu de dovada intelectualitatii "moderatorului" infect ci de politica acestui forum.
nu am nimic cu user ul infector ! insa intrebarea mea e urmatoarea : CUM ESTE POSIBIL CA UN USER PRECUM INFECTOR SA DEVINA MODERATOR PE ACEST FORUM ?
observ indubitabil si absolut regretabil ca singurul atribut sau singura calitate esentiala a unui user pentru ca acesta sa devina moderator este numarul de mesaje si NICIDECUM o catusi de putina valoare intelectuala sau de oricare fel...numai sa fie una.
INCREDIBIL.
comentariile mele aditionale nu au nici o relevanta, importanta ori vreo finalitate catusi de minca ar fi ea.



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

no coment ( exista un precedent)

scris pe 29 mar 2004 22:43 de Infector

Pozitia mea o puteti afla din raspunsul postat in cadrul "E strigator la cer".


S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 22:59 de Aluka




sunt literalmente CONSTERNAT, nu de dovada intelectualitatii "moderatorului" infect ci de politica acestui forum.
nu am nimic cu user ul infector ! insa intrebarea mea e urmatoarea : CUM ESTE POSIBIL CA UN USER PRECUM INFECTOR SA DEVINA MODERATOR PE ACEST FORUM ?
observ indubitabil si absolut regretabil ca singurul atribut sau singura calitate esentiala a unui user pentru ca acesta sa devina moderator este numarul de mesaje si NICIDECUM o catusi de putina valoare intelectuala sau de oricare fel...numai sa fie una.
INCREDIBIL.
comentariile mele aditionale nu au nici o relevanta, importanta ori vreo finalitate catusi de minca ar fi ea.


Am mai citit!Pastrezi fisierul in word si o iei pe urmele lui bebe?
sus

Aluka

Veteran member
339 mesaje

Re: no coment ( exista un precedent)

scris pe 29 mar 2004 23:05 de Aluka

Pozitia mea o puteti afla ..



Sa ma astept sa te vad intr-un 69,de zile mari?
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: no coment ( exista un precedent)

scris pe 29 mar 2004 23:16 de Infector




Sa ma astept sa te vad intr-un 69,de zile mari?


N-am cu cine Inca nu am gasit pe cineva apropiat de descrierea facuta in cadrul subiectului postat de lavinia "Ce femei va atrag".Deocamdata vorbeam de pozitia adoptata in legatura cu atacurile "colegilor"



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

!

Guest

Re: Re: ?

scris pe 29 mar 2004 23:33 de !



Si eu pot pune niste ghilimele si sa spun uite ce mesaj am primit de la bebe; e usor!
Oricum subiectul bebe pentru mine este inchis!
Insa.....bebe.....stay away!

Expeditor: Infector
xcvsdfvgasdba sa moara familia mea ca deja ma enervezi. daca mai apare ceva subiect naspa iti jur ca zbori de pe forum. vezi ca tu ameninti cu blocari si nush ce p*** mea dar habar nu ai .. asta nu inseamna ca nu au si altii ... vezi in p*** mea ca si tu ai un ip si tu poti sa ti-o iei frumos de tot . mai lasa-ma in p*** mea cu mesajele tale handicapate. Sa moara sora-mea inceteaza ca m-ai ofticat. Tu plangi , mie-mi vine sa radE neplacut si te simt cum ma-njuri in gand.Indiferent ca dau repede sau ca dau lentE evident ca nu-s indiferent cand dau la sentimentMy site: www.BlackLord-alex.8m.com
sus

DrSexpert

Veteran member
268 mesaje

Re: Re: Re: ?

scris pe 30 mar 2004 12:54 de DrSexpert

Ok. Gata cu subiectul asta. Problema a fost rezolvata.


seXpert.ro
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

21 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate