Fara titlu

Pagina 1 din 1
1

cristi

Veteran member
191 mesaje

Fara titlu

scris pe 13 iun 2003 05:14 de cristi

Pentru persoanele care sint aproape zilnic pe net, bai fratilor daca va petreceti tot timpul la internet, atunci sex cind mai faceti??
Sinteti foarte experti, dar numai cu vorba??



cristi
sus

osiris1394

Veteran member
276 mesaje

Re:

scris pe 13 iun 2003 12:34 de osiris1394

Pentru persoanele care sint aproape zilnic pe net, bai fratilor daca va petreceti tot timpul la internet, atunci sex cind mai faceti??
Sinteti foarte experti, dar numai cu vorba??


cristi, cristi ...

noi suntem in afara timpului, baiete ... si ne gestionam orele nesfarsite de sex pe care le avem, asa cum trebuie...




Osiris
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re:

scris pe 13 iun 2003 16:40 de nemesis

Pentru persoanele care sint aproape zilnic pe net, bai fratilor daca va petreceti tot timpul la internet, atunci sex cind mai faceti??
Sinteti foarte experti, dar numai cu vorba??


Deoarece cred ca intrebarea ma vizeaza, iti raspund simplu: sunt student si am internet in camin aproape 24 din 24... Cand "fac sex"? Considera ca intre fiecare doua mesaje postate, fac o pauza pentru sex...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

adeline

Guest

Re: Re:

scris pe 13 iun 2003 16:59 de adeline



Deoarece cred ca intrebarea ma vizeaza, iti raspund simplu: sunt student si am internet in camin aproape 24 din 24... Cand "fac sex"? Considera ca intre fiecare doua mesaje postate, fac o pauza pentru sex...



Cam scurt!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 13 iun 2003 18:15 de sabba

Bine ai revenit Adeline!) Imi pierdusem echipa de macho-man, asa cum spunea cineva de pe aici!)



Cam scurt!


Dar unii este foarte capabili dupa cum se vede!)))




Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

adeline

Guest

Re: Re: Re: Re:

scris pe 13 iun 2003 18:30 de adeline

Bine ai revenit Adeline!) Imi pierdusem echipa de macho-man, asa cum spunea cineva de pe aici!)



Dar unii este foarte capabili dupa cum se vede!)))




Imi pare rau,nici nu am revenit,nici nu vreau sa fac echipa cu tine!Eram doar in trecere!
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 13 iun 2003 18:34 de sabba




Imi pare rau,nici nu am revenit,nici nu vreau sa fac echipa cu tine!Eram doar in trecere!


Bine draga! Nu te burzului la mine!
Nu era obligatoriu!
Atunci trecere placuta!)



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re: Re:

scris pe 15 iun 2003 23:24 de cristi



Voi sinteti in afara timpului, intotdeauna!!



cristi
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re: Re:

scris pe 15 iun 2003 23:25 de cristi


Stii ce imi place la tine Nemesis, ca ai simtul foarte bun!! Gindesti ca un student, asta este sigur!!



cristi
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 15 iun 2003 23:26 de cristi


Eu cred ca sa exprimat suficient!



cristi
sus

MADALIN

Senior member
61 mesaje

Re:

scris pe 17 iun 2003 21:39 de MADALIN


DAR CARE ESTE PROBLEMA TA?SI TU ESTI PE NET MAI TOT TIMPUL!!
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 18 iun 2003 00:35 de nemesis


Stii ce imi place la tine Nemesis, ca ai simtul foarte bun!! Gindesti ca un student, asta este sigur!!


Merci! Din partea ta, il iau ca un compliment...!



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re: Re: Re: Re:

scris pe 18 iun 2003 01:42 de cristi


Pe bune ar trebui sa il iei ca un compliment, pentru ca, gindesti ca unul..( ok cu putina materie) , dar numic mai mult!!



cristi
sus

nostriel

Junior member
38 mesaje

Fara titlu

scris pe 19 iun 2003 13:59 de nostriel

si uite asa, din cearta in cearta, creste punctele la cristi, care din cate am citit pe forumul asta, ca imi place mai mult sa citesc decat sa scriu, cristi, cu discutii foarte low, total in afara subiectului, si doar placere de a se baga in seama, pueril si in glume si in idei, minor as putea spune, va deveni seXpert, ca are gura mare.
si nemessis, ai perfecta dreptate, pari a fi si destul de inteligent, cel putin in lingvistica si sex, nu ar mai trebui sa-i dai atata nas, si lasa-l sa dea raspunsuri inteligente, daca poate, si cu referire la sex, ca ajunge admin cu astfel de discutii hilare pana la un mpunct, dar apoi iti vine sa stingi calculatorul de atata prostie. eu il compar, desi e la polul opus, cu lavret??ie, singura diferenta la care mai sper e ca acest cristi nu are inca buletin, si poate cu timpul se mai coace si se mai desteapta.



Just me.
sus

OkiVerzi

Senior member
118 mesaje

Mah ori esti [Cenzurat] ori esti [cenzurat]

scris pe 19 iun 2003 15:05 de OkiVerzi

Pentru persoanele care sint aproape zilnic pe net, bai fratilor daca va petreceti tot timpul la internet, atunci sex cind mai faceti??
Sinteti foarte experti, dar numai cu vorba??


Mai omule oi fi si tu vre-un macho dar intrebarea ta nu are nici o logica.Nu poti face sex cu calculatorul conectat la internet? Asta e tare!!!!!!!



Love is a feeling, sex is a game. Just for a minute forget the feeling, just play the game!!
sus

nostriel

Junior member
38 mesaje

Re: Mah ori esti [Cenzurat] ori esti [cenzurat]

scris pe 19 iun 2003 15:09 de nostriel



Mai omule oi fi si tu vre-un macho dar intrebarea ta nu are nici o logica.Nu poti face sex cu calculatorul conectat la internet? Asta e tare!!!!!!!

am mai zis, lasal bai ca e dorit, dar duce lipsa.



Just me.
sus

OkiVerzi

Senior member
118 mesaje

Re: Re: Mah ori esti [Cenzurat] ori esti [cenzurat

scris pe 19 iun 2003 15:13 de OkiVerzi


am mai zis, lasal bai ca e dorit, dar duce lipsa.


Ai dreptate! A pus o gramada de biceps de cand e dorit asa pe ascuns pe la colturi!!



Love is a feeling, sex is a game. Just for a minute forget the feeling, just play the game!!
sus

nostriel

Junior member
38 mesaje

Re: Re: Re: Mah ori esti [Cenzurat] ori esti [cenz

scris pe 19 iun 2003 15:23 de nostriel



Ai dreptate! A pus o gramada de biceps de cand e dorit asa pe ascuns pe la colturi!!


dar sa nu il mai intaratam, ca are deja o groaza de puncte facute odata cu bicepsii



Just me.
sus

cristi

Veteran member
191 mesaje

Re:

scris pe 19 iun 2003 16:45 de cristi



Mai prostie, aici pe acest site-u se vine sa se distreze, nu sa faci foarte multe puncte!! daca asta este ideea ta, atunci inseamna ca esti pe drumul cel bun!!



cristi
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate