Dilema....

Pagina 1 din 1
1

digei

Newbie
7 mesaje

Dilema....

scris pe 9 apr 2010 13:57 de digei

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Dilema....

scris pe 10 apr 2010 03:07 de ExoticDream

As vrea sa fac sex, dar prietena mea nu vrea, a zis sa o mai astept pt k ea e virgina, dar in schimb ma masturbeaza destul de des...eu simt tot mai des nevoia sa fac sex si iam zis acest lucru, dar ea a zis ca se desparte de mine daca o fac cu altcineva si ma tot roaga so o mai astept pana implineste 18 ani,adik sa o mai astept mai bine de jumate de an si atunci o sa o faca sex cu mine ji o sa fi ff frumos pt ca amandoi suntem virgini , iar pana atunci ea o sami satisfaca toate placerile, excluzand sexul.fiind virgin ma tem sa o fac cu altcineva ca sa nu mi se rupa ata pt ca daca mi se rupe ata atunci o sa afle si prietena mea si o sa se desparta de mine si nu vreau acest lucru.de aceea va intreb pe voi, daca fac sex cu prezervativ e posibil sa mi se rupa ata?? sau daca fac sex e posibil ca prietena mea sasi dea seama atunci cand o sa ma masturbeze ea ca am facut sex cu cineva???
ROG SERIOZITATE!!!!!!


De ce ai postat la "Aberatii/caterinci"? Din greseala sau e o gluma?

Presupunand ca nu ai nimerit sectiunea potrivita ("Viata sexuala"), incerc sa-ti raspund si probabil iti voi muta subiectul acolo in curand.

Parerea mea este ca pentru 6 luni nu are rost sa pui in pericol o relatie frumoasa, mai ales ca prietena ta este dispusa "sa aiba grija de tine", astfel incat nu vad de ce nu ai putea sa astepti. Te asigur ca nu mori daca nu faci sex, iar a planui cum sa o inseli fara sa se prinda mi se pare..... extrem de imoral, poate te razgandesti.... Imagineaza-ti ca rolurile ar fi inversate, cum te-ai simti daca ea ar face sex cu altul, iar tu ai fi cel pacalit? Este pacat.... daca tot sunteti amandoi virgini, chiar nu vrei sa impartasiti farmecul acelui moment unic impreuna? Mai reflecteaza.....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate