Interesant...

Pagina 1 din 1
1

xxxxx

Veteran member
169 mesaje

Interesant...

scris pe 8 dec 2004 23:48 de xxxxx

Nemesis mi se pare interesant prin faptul ca toleareaza (sau iubeste ) asa o fiinta ca tine, ExoticDream.


Apropos de restante, pe 4 noiembrie 2004 ne spuneai:

"Inca nu, dar maine dimineata promit sa-mi fac tema, domnule profesor!!! Nu vreau sa raman corijenta si aici, am destule.... restante! "





http://www.youtube.com/watch?v=l0xgcPYaJyQ&feature=channel_page
sus

xxxxx

Veteran member
169 mesaje

Re: Interesant...

scris pe 9 dec 2004 08:41 de xxxxx

Muza inspiratorie a lui nemesis, "fata cu nume Californian" [sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?],
nu te obosi sa-mi dai un raspuns; m-am saturat de minciuni.
Vaya con Dios.



http://www.youtube.com/watch?v=l0xgcPYaJyQ&feature=channel_page
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Interesant...

scris pe 10 dec 2004 14:47 de ExoticDream

Nemesis mi se pare interesant prin faptul ca toleareaza (sau iubeste ) asa o fiinta ca tine, ExoticDream.


Apropos de restante, pe 4 noiembrie 2004 ne spuneai:

"Inca nu, dar maine dimineata promit sa-mi fac tema, domnule profesor!!! Nu vreau sa raman corijenta si aici, am destule.... restante! "



Nemesis e interesant din cu totul alte motive, dar vorba cuiva de aici..."nu cred ca intelegi"...!

Ma flateaza faptul ca ai rascolit forumul ca sa ma citezi, dar din nou te inseli crezand ca mi-ai inteles afirmatiile....restantele la care ma refeream nu erau unele de la facultate (spre stiinta ta, te informez ca n-am avut niciodata corijente, restante etc., cauta-ma in zona "foarte superioara" a clasamentelor, acolo unde sunt cei cu coronita, olimpicii, bursierii bla bla bla!), in acel post ma refeream la niste "restante" spirituale....., niste pagini de viata neincheiate...Lasa, e prea complicat....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Interesant...

scris pe 10 dec 2004 14:52 de ExoticDream

Muza inspiratorie a lui nemesis, "fata cu nume Californian" [sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?],
nu te obosi sa-mi dai un raspuns; m-am saturat de minciuni.
Vaya con Dios.


Nu ma obosesc, probabil ma confunzi cu cineva caruia ii pasa de minciunile spuse pe la colturi!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Fascinant de interesant...si off topic!

scris pe 10 dec 2004 14:58 de ExoticDream

Muza inspiratorie a lui nemesis, "fata cu nume Californian" [sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?],
nu te obosi sa-mi dai un raspuns; m-am saturat de minciuni.
Vaya con Dios.


Si totusi....

1. Ce te supara mai mult: faptul ca eu pot fi muza inspiratorie a cuiva sau frustrarea/gelozia ca nu esti tu aceea? (Vad ca citesti asiduu jurnalul!)

2. Acum chiar crezi ca-i poti citi gandurile? ("sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?" )

3. Nu ma pot abtine: "Santa MoniCA CAND"...., intelegi, nu?

Vaya con.....cine vrei tu!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Lust

Newbie
8 mesaje

Re: Fascinant de interesant...si off topic!

scris pe 10 dec 2004 17:17 de Lust



Si totusi....

1. Ce te supara mai mult: faptul ca eu pot fi muza inspiratorie a cuiva sau frustrarea/gelozia ca nu esti tu aceea? (Vad ca citesti asiduu jurnalul!)

2. Acum chiar crezi ca-i poti citi gandurile? ("sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?" )

3. Nu ma pot abtine: "Santa MoniCA CAND"...., intelegi, nu?

Vaya con.....cine vrei tu!!!



.....si ca intotdeauna pe acest forum, se scriu posturi gen intrebare-raspuns la intepatura celuilalt



totul e ILUZIE
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Interesant...

scris pe 11 dec 2004 12:55 de nemesis

Muza inspiratorie a lui nemesis, "fata cu nume Californian" [sa se fi gandit nemesis la Santa Monica cand a scris asta in jurnal?],
nu te obosi sa-mi dai un raspuns; m-am saturat de minciuni.
Vaya con Dios.


Mai treci pe la ora de geografie, sau mai bine, prin viata mea privata... :/



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 11 dec 2004 18:14 de Infector

Nemesis e interesant prin simpla sa existenta.
Precum la IML observam bebelusul cu cate sase degete, copilasul cu picioarele lipite sau scula lui Terente asa este si nemesis pe forum... FreakShow



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

xxxxx

Guest

Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:19 de xxxxx



Mai treci pe la ora de geografie, sau mai bine, prin viata mea privata... :/

Multumesc de invitatie; trec zilnic
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:21 de nemesis


Multumesc de invitatie; trec zilnic


Buna dimineata, xxxx! Sunt onorat, de prezenta ta in a mea viata personala...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

xxxxx

Guest

Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:23 de xxxxx

Nemesis e interesant prin simpla sa existenta.
Precum la IML observam bebelusul cu cate sase degete, copilasul cu picioarele lipite sau scula lui Terente asa este si nemesis pe forum... FreakShow

Ce searbada ar fi viata fara nemesis!
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:25 de nemesis


Ce searbada ar fi viata fara nemesis!





Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

xxxxx

Veteran member
169 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:43 de xxxxx



Buna dimineata, xxxx! Sunt onorat, de prezenta ta in a mea viata personala...

Buna seara; la mine e seara... si e si vara
Contrariile se atrag?



http://www.youtube.com/watch?v=l0xgcPYaJyQ&feature=channel_page
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 12 dec 2004 04:46 de nemesis


Buna seara; la mine e seara... si e si vara
Contrariile se atrag?


Deci am ghicit...

Da... se atrag! Sunt fascinate unul de altul... Se rotesc, se privesc, se apropie... iar restul depinde de vointa...



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Interesant...

scris pe 13 dec 2004 10:57 de ExoticDream


Ce searbada ar fi viata fara nemesis!


Ti-ai dat seama si tu de asta??? Wow.....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

28 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate