Mda

Pagina 1 din 1
1

claudiudr

Senior member
97 mesaje

Mda

scris pe 14 mar 2005 02:36 de claudiudr

Mda ... subiecte nu mai sunt , oameni nu prea mai scriu ...ce sa mai ... hai, larevedere evrybody , strangetiva lucrusoarele si inchideti lumina de la birou , forumul se inchide ..............Just kiding with'ya


.Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut. Daca exista un sens al vietii... atunci EA este sensul, daca nu... EA ar trebui sa fie...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Mda

scris pe 14 mar 2005 12:02 de valentine

Mda ... subiecte nu mai sunt , oameni nu prea mai scriu ...ce sa mai ... hai, larevedere evrybody , strangetiva lucrusoarele si inchideti lumina de la birou , forumul se inchide ..............Just kiding with'ya


subiecte mai sunt, oameni mai sunt...dar mai sunt si niste lipitori stresante care stau numa in fata...desi le-ar stai mai bine umbrelor lor acolo...
sus

MachoMan

Veteran member
399 mesaje

Re: Re: Mda

scris pe 14 mar 2005 12:19 de MachoMan



subiecte mai sunt, oameni mai sunt...dar mai sunt si niste lipitori stresante care stau numa in fata...desi le-ar stai mai bine umbrelor lor acolo...


Am impresia ca ati ajuns la recapitulare la autocaracterizare, asa-i?
sus

claudiudr

Senior member
97 mesaje

Re: Re: Mda

scris pe 14 mar 2005 12:59 de claudiudr



subiecte mai sunt, oameni mai sunt...dar mai sunt si niste lipitori stresante care stau numa in fata...desi le-ar stai mai bine umbrelor lor acolo...


Sper ca nu mie imi este adresata caracterizarea de mai sus ...nu ? ...eu doar incercam sa scot un zambet mic de la voi



.Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut. Daca exista un sens al vietii... atunci EA este sensul, daca nu... EA ar trebui sa fie...
sus

trinchi

Veteran member
448 mesaje

Re: Re: Re: Mda

scris pe 14 mar 2005 13:03 de trinchi



Sper ca nu mie imi este adresata caracterizarea de mai sus ...nu ? ...eu doar incercam sa scot un zambet mic de la voi


Stai linistit imi era adresata mie!




Nu ridica niciodata o femeie la cer, te va insela cu primul inger!
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Mda

scris pe 14 mar 2005 13:08 de Nekunoskuta



Stai linistit imi era adresata mie!




Uite cine isi cunoaste "prietenii" si stie cum gandesc ei despre el!!!
Bravo.
Aceeasi banuiala o aveam si eu insa nu subscriu.



Nimic...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Mda

scris pe 15 mar 2005 12:48 de valentine



Am impresia ca ati ajuns la recapitulare la autocaracterizare, asa-i?



Acum intrebarea este care user care posteaza sub 2 nume esti tu....oricum mai mult de un robot nu esti pt mine...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Mda

scris pe 15 mar 2005 12:50 de valentine




Acum intrebarea este care user care posteaza sub 2 nume esti tu....oricum mai mult de un robot nu esti pt mine...



desi imi cam miroase a trinchi...asha ca trichineloza nu mai posta sub 2 nume sa te bagi sub pielea femeilor...adica sa te dai giugiuca de baiat pt ca aici nu e site de matrimoniale...asha ca dute la MMORPG-urile tale din sala aia de net unde o freci toata ziua cu o sticla de cola la jumate langa tine si un pachet de pall mall mic (eventual marlboro mic cand iti mai da mama niste bani)...si continuati viata ta cea marfa rau de tot!
sus

trinchi

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Mda

scris pe 15 mar 2005 13:05 de trinchi




desi imi cam miroase a trinchi...asha ca trichineloza nu mai posta sub 2 nume sa te bagi sub pielea femeilor...adica sa te dai giugiuca de baiat pt ca aici nu e site de matrimoniale...asha ca dute la MMORPG-urile tale din sala aia de net unde o freci toata ziua cu o sticla de cola la jumate langa tine si un pachet de pall mall mic (eventual marlboro mic cand iti mai da mama niste bani)...si continuati viata ta cea marfa rau de tot!


Heh nu postez cu 2 nikuri, poti sa te interesezi daca vrei cat despre ce fac eu in viata mea nu te priveste, cu tigarile m-ai nimerit cola nu am!

cat despre bagatul sub pielea fetelor prefer sa nu o fac pe net, viata reala ma atrage mai mult! Si... uite daca vre-o tipa sa simtit atrasa de posturile mele, de ceea ce am dat impresia ca as putea fi, poate sa scrie aici si ai sa vezi ca sunt tare antipatic lor!

Eu nu fac altceva decat sa imi spun si eu parerea, daca te deranjeaza ignora-ma!

sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Mda

scris pe 15 mar 2005 18:13 de ExoticDream




desi imi cam miroase a trinchi...asha ca trichineloza nu mai posta sub 2 nume sa te bagi sub pielea femeilor...adica sa te dai giugiuca de baiat pt ca aici nu e site de matrimoniale...asha ca dute la MMORPG-urile tale din sala aia de net unde o freci toata ziua cu o sticla de cola la jumate langa tine si un pachet de pall mall mic (eventual marlboro mic cand iti mai da mama niste bani)...si continuati viata ta cea marfa rau de tot!


Deh, lantul slabiciunilor! Tu ai facut aluzie la trinchi cand ai folosit metafora aia din regnul animal, claudiudr a crezut ca te referi la el, pe urma MachoMan a zis ceva cum ca lipitoarea cu umbra ai putea fi tu, dar ai crezut ca trinchi o spune, din umbra bla bla bla!

In concluzie...nu va mai certati, mai bine votati-va si/sau laudati/ criticati profesorul care v-a placut/displacut cel mai mult in scoala, se alege "profesorul anului"! Operatiunea se executa la adresa:

www.calificativ.ro

In seara asta, la ora 21:00, la TV, vor fi variatiuni pe aceeasi tema!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mda

scris pe 15 mar 2005 20:03 de valentine



Heh nu postez cu 2 nikuri, poti sa te interesezi daca vrei cat despre ce fac eu in viata mea nu te priveste, cu tigarile m-ai nimerit cola nu am!

cat despre bagatul sub pielea fetelor prefer sa nu o fac pe net, viata reala ma atrage mai mult! Si... uite daca vre-o tipa sa simtit atrasa de posturile mele, de ceea ce am dat impresia ca as putea fi, poate sa scrie aici si ai sa vezi ca sunt tare antipatic lor!

Eu nu fac altceva decat sa imi spun si eu parerea, daca te deranjeaza ignora-ma!




Se stie ca totul se poate ignora mai putin prostia...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

35 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate