prima oara

Pagina 1 din 1
1

dany

Guest

prima oara

scris pe 26 feb 2004 16:32 de dany

Mereu am crezut ca primul contact sexual va fi un esec, un moment placut in timpul contactului si o dezamagire dupa, dar nu a fost asa!Totul a fost OK si in timp si dupa. Pana acum am facut-o de 7 ori si mai simt inca nevoia. Daca este vreo fata care vrea sa mai incerce sa-si scrie adresa de email la raspuns!
sus

Crow

Senior member
81 mesaje

Re: prima oara

scris pe 26 feb 2004 19:12 de Crow

Mereu am crezut ca primul contact sexual va fi un esec, un moment placut in timpul contactului si o dezamagire dupa, dar nu a fost asa!Totul a fost OK si in timp si dupa. Pana acum am facut-o de 7 ori si mai simt inca nevoia. Daca este vreo fata care vrea sa mai incerce sa-si scrie adresa de email la raspuns!


Eu am facut-o de 7777 de ori si tot mai simt nevoia..!



"Ceea ce cauti în altii sau în afara ta se afla, pe masura întelesului tau, în tine, ratacitorule.
Ceea ce exista deja în tine se afla pretutindeni, ceea ce nu exista în tine nu se afla nicaieri. Toate comorile Universului sunt înlauntrul tau. Cauta cu fervoare în tine însuti puterea sau raspunsul la care aspiri, pe care inima ta le doreste si, direct proportional cu credinta ta, vei primi ceea ce vrei.

sus

andreea

Guest

Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:04 de andreea



Eu am facut-o de 7777 de ori si tot mai simt nevoia..!


sunt virgina si as vrea sa o fac dar mai intai as incerca un petting?
cum a fost?
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:11 de Infector

Mereu am crezut ca primul contact sexual va fi un esec, un moment placut in timpul contactului si o dezamagire dupa, dar nu a fost asa!Totul a fost OK si in timp si dupa. Pana acum am facut-o de 7 ori si mai simt inca nevoia. Daca este vreo fata care vrea sa mai incerce sa-si scrie adresa de email la raspuns!


Asta imi confirma o mica zicala creata de mine ..." Sexul e ca heroina ".



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Crow

Senior member
81 mesaje

Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:23 de Crow



Asta imi confirma o mica zicala creata de mine ..." Sexul e ca heroina ".


Mare ganditor..!
Numai ca nu stiu cum e heroina!



"Ceea ce cauti în altii sau în afara ta se afla, pe masura întelesului tau, în tine, ratacitorule.
Ceea ce exista deja în tine se afla pretutindeni, ceea ce nu exista în tine nu se afla nicaieri. Toate comorile Universului sunt înlauntrul tau. Cauta cu fervoare în tine însuti puterea sau raspunsul la care aspiri, pe care inima ta le doreste si, direct proportional cu credinta ta, vei primi ceea ce vrei.

sus

lavinia

Veteran member
389 mesaje

Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:25 de lavinia



Asta imi confirma o mica zicala creata de mine ..." Sexul e ca heroina ".


Nuuuuu!
E mai rau ca heroina, daca e si bun!



Schimbarea este singurul lucru neschimbator!-Schopenhauer
sus

Crow

Senior member
81 mesaje

Re: Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:30 de Crow



Nuuuuu!
E mai rau ca heroina, daca e si bun!


Toxicomano!



"Ceea ce cauti în altii sau în afara ta se afla, pe masura întelesului tau, în tine, ratacitorule.
Ceea ce exista deja în tine se afla pretutindeni, ceea ce nu exista în tine nu se afla nicaieri. Toate comorile Universului sunt înlauntrul tau. Cauta cu fervoare în tine însuti puterea sau raspunsul la care aspiri, pe care inima ta le doreste si, direct proportional cu credinta ta, vei primi ceea ce vrei.

sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:30 de Infector



Mare ganditor..!
Numai ca nu stiu cum e heroina!


Pai la inceput e gratis, o gasesti la un baieram ceva si tragi, zici "hai sa-ncerc" apoi mai tragi si alta data zicand " decat ma prostesc pot sa ma las" ..apoi te trezesti cu banii in mana umbland dupa tipul de la baieram ...si tot asa tragand uiti de tot, traiesti in lumea ta unde e bine tot, uiti de griji...ti se rupe de familie de serviciu de garda ...apoi ramai fara bani si observi ca ti-ai vandut cam tot din casa, prietenii te ocolesc deoarece le-ai ciordit mobilu sau banii, familia e distrusa de atata plans si bani pe la spitale si despagubiri, intri intr-o stare de te dor toate maruntaiele si te dai cu capu de pereti, daca esti norocos poate te taraste unu la spital, ajungi in sevraj si te leaga de pat ... injuri asistente faci ca toti dracii si apoi cand iti trece dracosenia plangi ca un copil.



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Crow

Senior member
81 mesaje

Re: Re: Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:36 de Crow



Pai la inceput e gratis, o gasesti la un baieram ceva si tragi, zici "hai sa-ncerc" apoi mai tragi si alta data zicand " decat ma prostesc pot sa ma las" ..apoi te trezesti cu banii in mana umbland dupa tipul de la baieram ...si tot asa tragand uiti de tot, traiesti in lumea ta unde e bine tot, uiti de griji...ti se rupe de familie de serviciu de garda ...apoi ramai fara bani si observi ca ti-ai vandut cam tot din casa, prietenii te ocolesc deoarece le-ai ciordit mobilu sau banii, familia e distrusa de atata plans si bani pe la spitale si despagubiri, intri intr-o stare de te dor toate maruntaiele si te dai cu capu de pereti, daca esti norocos poate te taraste unu la spital, ajungi in sevraj si te leaga de pat ... injuri asistente faci ca toti dracii si apoi cand iti trece dracosenia plangi ca un copil.


Asa intri tu in sevraj si la o partida de sex?Ca tot moka o gasesti si pe aia prima data ,la un bairam!



"Ceea ce cauti în altii sau în afara ta se afla, pe masura întelesului tau, în tine, ratacitorule.
Ceea ce exista deja în tine se afla pretutindeni, ceea ce nu exista în tine nu se afla nicaieri. Toate comorile Universului sunt înlauntrul tau. Cauta cu fervoare în tine însuti puterea sau raspunsul la care aspiri, pe care inima ta le doreste si, direct proportional cu credinta ta, vei primi ceea ce vrei.

sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: prima oara

scris pe 27 feb 2004 22:38 de Infector



Asa intri tu in sevraj si la o partida de sex?Ca tot moka o gasesti si pe aia prima data ,la un bairam!


Nu singura legatura este ca : Provoaca dependenta!

si oricum daca te apuci de bile nu prea mai te tine scula omule Adica ori sex ori hero



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

19 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate