scuze

Pagina 1 din 1
1

un oarecare

Guest

scuze

scris pe 17 mar 2004 20:52 de un oarecare

Desi am o varsta apropiata de cel care a postat sub numele de "un cercetato" nu am intervent ca sa dau lectii. Daca nu se inchidea subiectul, postam si eu acolo. Eu am citit de multe ori ce s-a postat, dar nu am intervenit pana acum. Mi-am permis si imi cer scuze daca am gresit, sa ma fac avocatul lui. Cred ca a vrut sa atraga atentia asupra unor interventii care nu aveau nimic cu subiectul si asupra vulgaritatii in vorbire, ceea ce nu este apanajul tineretii sau mai bine-zis numai apanajul unor tineri; aici sunt de acord cu el. Aceste lucruri au fost criticate, nu voi tinerii, ce postati pe forum intr-un mod tineresc, ceea ce ma incanta. Ce n-as fi dat sa fi putut face si eu la varsta voastra!
Iar in ceea ce priveste gramatica, a si precizat: greselile sunt inerente, se poate gresi la dactilografier, dar nu pot fi permanente si enorme.
Va multumesc pentru acceptare. O sa va citesc postarile, dar nu o sa mai intervin. Va las pe voi, tinerii pe care va iubesc foarte mult, datorita felului neinhibat de a fi.
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: scuze

scris pe 17 mar 2004 20:55 de Infector

Dewsi am o varsta apropiata de cel care a postat sub numele de "un cercetato" nu am intervent ca sa dau lectii. Daca nu se inchidea subiectil, postam si eu acolo. Eu am citit de multe ori ce s-a postat, dar nu am intervenit pana acum. Mi-am permis si imi cer scuze daca am gresit, sa ma fac avocatul lui. Cred ca a vrut sa atraga atentia asupra unor interventii care nu aveau nimic cu subiectul si asupra vulgaritatii in vorbire, ceea ce nu este apanajul tineretii sau mai bine-zis numai apanajul unor tineri. Aceste au fost criticate, nu voi tinerii ce postati pe forum intr-un mod tineresc, ceea ce ma incanta. Ce n-as fi dat sa fi putut si eu la varsta voastra!
Iar in ceea ce priveste gramatica, a si precizat: greselile sunt inerente, dar nu permanente.
Va multumesc pentru acceptare. O sa va citesc postarile, dar nu o sa mai intervin. Va las pe voi, tinerii pe care va iubesc foarte mult datorita felului neinhibat de a fi.


Asta-i un tip misto!Nu nea "Paunescu" ala!

RESPEKT!



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Raziel

Veteran member
288 mesaje

Re: Re: scuze

scris pe 17 mar 2004 21:06 de Raziel



Asta-i un tip misto!Nu nea "Paunescu" ala!

RESPEKT!


E acelasi!



Exista o lege aspra...cand impotriva noastra se comite o dureroasa nedreptate:nu ne putem vindeca decat dupa ce iertam. (Alan Paton)
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 08:19 de Infector



E acelasi!


Nu cred ... daca era "Paunescu" nu se putea abtine sa foloseasca acel vocabular elevat si sa dezaprobe energic ... nu stiu ce dar sa dezaprobe ceva, orice ca am vazut ca-i place sa faca obs.



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

danuta2409

Veteran member
168 mesaje

Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 08:43 de danuta2409



Nu cred ... daca era "Paunescu" nu se putea abtine sa foloseasca acel vocabular elevat si sa dezaprobe energic ... nu stiu ce dar sa dezaprobe ceva, orice ca am vazut ca-i place sa faca obs.


tot ala este... paunescu, sau cum l-o fi chemand... dar i-a ascuns nevasta dictionarul... dupa ce l-a amenintat ca daca nu-si cere scuze, il tine cu hrana rece o luna...




niciodata nu e prea tarziu... pentru nimic...
xxx, danuta
sus

valy2jan

Veteran member
298 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 16:13 de valy2jan



tot ala este... paunescu, sau cum l-o fi chemand... dar i-a ascuns nevasta dictionarul... dupa ce l-a amenintat ca daca nu-si cere scuze, il tine cu hrana rece o luna...


Postez aici deoarece pagina deschisa de "un cercetato" s-a inchis. Cred ca asta si-a batut joc de noi, pe principiul "intarata-i drace!". Am verificat in trei dictionare: Mic enciclopedic, De neologisme si De arhaisme. Nu am gasit cuvintele folosite si pe care nu le-am inteles. Ce parere aveti?



fara sex nu am exista
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 16:30 de Infector


Postez aici deoarece pagina deschisa de "un cercetato" s-a inchis. Cred ca asta si-a batut joc de noi, pe principiul "intarata-i drace!". Am verificat in trei dictionare: Mic enciclopedic, De neologisme si De arhaisme. Nu am gasit cuvintele folosite si pe care nu le-am inteles. Ce parere aveti?


Da-l ma draq de papagal.Si-a pierdut banii la FNI si acum abereaza pe net din cauza sechelelor.



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 17:39 de duran


Postez aici deoarece pagina deschisa de "un cercetato" s-a inchis. Cred ca asta si-a batut joc de noi, pe principiul "intarata-i drace!". Am verificat in trei dictionare: Mic enciclopedic, De neologisme si De arhaisme. Nu am gasit cuvintele folosite si pe care nu le-am inteles. Ce parere aveti?
mie , nu-mi miroase bine .... fiindca te-a pomenit ,TOCMAI , pe tine ...poate pe altii ii prostesti, dar ...... ultima oara ....intelegi? nu te credeam in stare de asa ceva ....incredibil .
Gata ....



Come on, make my day!
sus

Cynthia

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 18 mar 2004 19:46 de Cynthia


Postez aici deoarece pagina deschisa de "un cercetato" s-a inchis. Cred ca asta si-a batut joc de noi, pe principiul "intarata-i drace!". Am verificat in trei dictionare: Mic enciclopedic, De neologisme si De arhaisme. Nu am gasit cuvintele folosite si pe care nu le-am inteles. Ce parere aveti?

si eu am zis sa nu mor proasta si am cautat prin dictionare si nu am gasit decat 3 cuvinte hai ca pana la urma poate o scoatem la capat cu ce am eu si ce ai tu....
sus

valy2jan

Veteran member
298 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: scuze

scris pe 19 mar 2004 15:02 de valy2jan

mie , nu-mi miroase bine .... fiindca te-a pomenit ,TOCMAI , pe tine ...poate pe altii ii prostesti, dar ...... ultima oara ....intelegi? nu te credeam in stare de asa ceva ....incredibil .
Gata ....

Nu sunt eu, dar nu am cum sa te fac sa intelegi ca e gresit ce ai afirmat. Daca as fi fost eu, ce ma putea determina sa nu postez pe numele inregistrat, doar nici asa nu ma cunoasteti?



fara sex nu am exista
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

11 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate