Sex in grup

Pagina 1 din 1
1

claudia

Guest

Sex in grup

scris pe 19 feb 2007 21:20 de claudia

fratilor sunt casatorita de 18 ani am 33 de ani si de vreo 5 ani sotu meu ma tot zapaceste sa facem sex in grup si nu stiu ce sa fac ajutatimaaaaaaaaaaaaaaaa
sus

Serban18

Junior member
37 mesaje

Re: sex in grup

scris pe 19 feb 2007 22:33 de Serban18

fratilor sunt casatorita de 18 ani am 33 de ani si de vreo 5 ani sotu meu ma tot zapaceste sa facem sex in grup si nu stiu ce sa fac ajutatimaaaaaaaaaaaaaaaa


Asta e pe bune sau la misto ? Daca e pe bune inseamna ca s-a ticnit ... nu se poate accepta asa ceva.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: sex in grup

scris pe 20 feb 2007 01:11 de ExoticDream

fratilor sunt casatorita de 18 ani am 33 de ani si de vreo 5 ani sotu meu ma tot zapaceste sa facem sex in grup si nu stiu ce sa fac ajutatimaaaaaaaaaaaaaaaa


Numai de 5 ani te bate sotul tau la cap cu sexul ala in grup abelian? Deh, daca ti-a placut sa te mariti la 15 ani..... te-ai plictisit, asa-i? In principiu, daca ai chef sa incerci chestia aia in grup, treaba ta (este o forma de sex si aia), sper sa nu te gandesti ca vei forma grupul cu useri de-ai nostri!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 09:56 de Nekunoskuta

fratilor sunt casatorita de 18 ani am 33 de ani si de vreo 5 ani sotu meu ma tot zapaceste sa facem sex in grup si nu stiu ce sa fac ajutatimaaaaaaaaaaaaaaaa


Miroase a misto. Intrebare: de ce te-ai maritat la 15 ani?



Nimic...
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 11:03 de SORIN28



Miroase a misto. Intrebare: de ce te-ai maritat la 15 ani?


Si nu cumva la 15 ani este infractiune? Parca minim 16 este varsta la care te poti casatori



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 12:02 de Nekunoskuta


Si nu cumva la 15 ani este infractiune? Parca minim 16 este varsta la care te poti casatori


De-asta am intrebat-o...sa vad cum "se scoate"



Nimic...
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 12:48 de LonelyGirl

O fi ramas insarcinata...???



Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

Serban18

Junior member
37 mesaje

Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 13:43 de Serban18

Cred ca cel mai bun lucru ar fi stergerea acestui post. Aici e forum pe teme sexuale nu loc de dat cu SPAM ...
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re: Sex in grup

scris pe 20 feb 2007 21:50 de stefanoski



Si nu cumva la 15 ani este infractiune? Parca minim 16 este varsta la care te poti casatori

O fi tiganca...stii cum e, astia se "iau" inainte sa-si faca buletin



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

Balanel

Guest

Re: Re: Re: Re: Sex in grup

scris pe 27 feb 2007 18:11 de Balanel

Chiar nu inteleg ce va intereseaza de ce s-a maritat ea asa tanara.Ea a intrebat cu totul altceva,nu daca sunteti curiosi de ce sa maritat asa tinerica
sus

the_gogu

Expert member
520 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Sex in grup

scris pe 27 feb 2007 23:24 de the_gogu

nuj de ce da` presimt ca ar trebui:"Aberatii si Caterinci", daca era chiar asa de "disperata" acea claudia si avea probleme mari(ca asta chiar e ceva grav) yo zic ca mai tinea legatura si chestia aia cu maritatu` la 15 ani e dubioasa, poate a fost o greseala, poate nu, poate ca ma insel ca ar trbui mutat subiectul, poate nu yo doar mi-am zs parerea, si oricum nu am vazut nici un sfat dat deci...chiar si altcineva care chiar ar avea o problema asemanatoare nu ar putea vedea nik aici.
sus

Bursucu

Veteran member
189 mesaje

Re: Sex in grup

scris pe 11 apr 2007 01:44 de Bursucu

fratilor sunt casatorita de 18 ani am 33 de ani si de vreo 5 ani sotu meu ma tot zapaceste sa facem sex in grup si nu stiu ce sa fac ajutatimaaaaaaaaaaaaaaaa

fa-i pe plac la barbatu`tau ca daca nu se duce la o terapie in grup numa cu muieri...pitipoance...cocomarle...cum vrei tu s-o iei...da mai bine i-ao pe vorbele lu` barbatu`tau



"A cauta pacea si fericirea in afara noastra este o mare greseala.
Trebuie sa cautam in noi pacea, si ne vom putea bucura de adevarata
fericire!"
"Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte
adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda." (Herbert Agar)

sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate