SEX LA 12 ANI

Pagina 1 din 1
1

Giannina

Guest

SEX LA 12 ANI

scris pe 13 iul 2008 22:48 de Giannina

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?
sus

sgc

Guest

Re:

scris pe 13 iul 2008 23:36 de sgc

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?
Bantea, stie si iubitul ca esti cu el?!?
sus

Doc

Veteran member
197 mesaje

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 14 iul 2008 01:23 de Doc

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?

Iti dau un sfat. Nu ii "termina" cu asa o veste. Mai asteapta ...



RapidConsult
sus

Giannina

Guest

Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 01:12 de Giannina

Bantea, stie si iubitul ca esti cu el?!?


Cum sa nu stie?!
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 12:39 de stefanoski



Cum sa nu stie?!



simo, simo, induci copii in eroare



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

Incepator

Expert member
1708 mesaje

Re: Re: Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 12:45 de Incepator

Aberatii..cum sa faca sex la 12 ani...
Daca eram admin lua ban 2 zile...



tertsetsergwergwrgwegwer
sus

sgc

Guest

Re: Re: Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 14:00 de sgc




simo, simo, induci copii in eroare
ce copii stefanoski?!? astia-s copii, astia-s niste nesimtiti, scapati din mana de parinti! aia-i ditamai toapa de 34 ani, casatorita, iar prietenul nu se mai stie cine e: cand e verdiuc, cand e valentine, cand stefanoski, cand namila aia proasta de sephiyroth, cand sorin 28, cand barbate-su, administratorul, cand gigi spaima, cand doc-ionel. nu stiu cum de i-a scapat daBoss
sus

stefanoski

Expert member
1927 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 17:31 de stefanoski

ce copii stefanoski?!? astia-s copii, astia-s niste nesimtiti, scapati din mana de parinti! aia-i ditamai toapa de 34 ani, casatorita, iar prietenul nu se mai stie cine e: cand e verdiuc, cand e valentine, cand stefanoski, cand namila aia proasta de sephiyroth, cand sorin 28, cand barbate-su, administratorul, cand gigi spaima, cand doc-ionel. nu stiu cum de i-a scapat daBoss


Hai ca aici chiar m-ai dat pe spate Sa-ti fie clar, Bantea e maritata cu mine



http://stefanoski.wordpress.com/
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 15 iul 2008 23:04 de Danny_DaBoss

.... cand gigi spaima, cand doc-ionel. nu stiu cum de i-a scapat daBoss


eeee ... nici nu are sanse la mine
sus

denisucka

Junior member
32 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 4 sep 2008 23:07 de denisucka

astai alta gluma proasta...


cesemnaturavisezi
sus

geo

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 13 dec 2008 17:33 de geo

nu draga dai bataie in co nti nuare

sus

anonima

Guest

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 22 apr 2009 09:58 de anonima

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?
am si eu 12 ani, dar nu am un iubit si doar un simplu prieten si intre noi nu este nik, si nici nu fac dragoste cu el, si nici nu are curaj sa matina de mana si imediat se inroseste, iar tu ai putea sa-i zici doar mamei tale, dar nu sa-i spui k ai facut dragoste cu el si sa-i zici k ai un iubit.SUCCES si intelegere cu iubitul tau.
sus

BabyKitty

Guest

SEX LA 12 ANI??:O

scris pe 26 apr 2009 02:28 de BabyKitty

What the fuuuuuu*k???
12?
Sincer la varsta ta nici nu stiam ce`i ala prieten, nu stiam sa sarut, alea alea...dar sa mai fac si sex
Cred ca parinti tai or sa fie socati daca le spui asta, depinde de ei si de educatia pe care ti`au dat`o
sus

toy

Veteran member
223 mesaje

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 18 mai 2009 15:28 de toy

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?

din cate am inteles esti de la 11 ani, impreuna cu iubitul tau....ok la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala?...nu crezi ca te-ai grabit?
eu sa fiu in locul parintilor tai as fi, sincer dezamagita ca fetita mea nu mai e "fetita", deci nu cred ca in acest moment e bine sa la spui
sus

Paula

Guest

sex la 12 ani

scris pe 19 mai 2009 19:21 de Paula

crede-ma ca ai facut o prostie,nu trebuia sa faci asta.Trebuia sa te gandesti ce va urma dupa...daca vei ramane insarcinata..mama ta ce va zice:
"oo uite ce copil gras am" nu cred ca asa.
mai degraba te-ar certa/ si totusi.
cum a fost?)
sus

Zambila

Junior member
25 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 25 iul 2009 23:08 de Zambila

Aberatii..cum sa faca sex la 12 ani...
Daca eram admin lua ban 2 zile...


sincer cunosc si eu o pers care sia inceput viata sexuala de la 10 ani chiar...si nu aberez...adik sunt copile fara viitor care au parintii distruzi si ca sa fie iubite si sa simta cei ala un sentiment din partea altcuiva decurg la aceasta metoda,trebuia sa vorbeasca cu cine.sa ei nu stiu ce fac..adik nus prea dau seama...dak cineva nu vorbeste cu ei deschis..
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

scris pe 25 iul 2009 23:36 de Firentze

la 12 ani nici nu stiam cum sarut...d'apoi sa mai am si o viata sexuala activa de cca un an:|



0604
sus

PAUL

Guest

Re: FAC SEX ID MEU E P_CINI LUATIL SI OSA VEDETI

scris pe 8 aug 2009 17:40 de PAUL

LUATIL CA EU FAK SEX SI CIN E VREA SA FAKA KUN BAIAT TARE CA MINE SAU SA SE CONBINA SA IMI IA ID P_CINI PA
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: FAC SEX ID MEU E P_CINI LUATIL SI OSA VEDE

scris pe 8 aug 2009 17:47 de crisexpert

LUATIL CA EU FAK SEX SI CIN E VREA SA FAKA KUN BAIAT TARE CA MINE SAU SA SE CONBINA SA IMI IA ID P_CINI PA
pastreaza vestea asta pe cand vrei sa scapi de ei



De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

zanis

Guest

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 8 aug 2009 19:57 de zanis

Am 12 ani jumate, si fac sex cu iubitul meu cu care sunt de un an. Parintii mei nu stiu nimic de asta. Cum credeti c-ar trebui sa le spun?


k deci nu conteaza puteai sa fi de cand teai nascut cu el) frate undele dintre voi sunteti chiar proaste si eu eu am 12 ani si nu mam gandit pana akm la sex) si u dc il practici..marog depinde de inteligenta..si ar trb sa le spui chiar daca iai omora e mai bn sa stie ...oricum macar sati dea un sfat dupa ce te omoara in bataie=)) adk eu ashea tiai face
sus

iasminutza

Guest

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 8 aug 2009 22:41 de iasminutza

Sanky......cum s faci sex la 12 ani,ii clar fataaa!!! nu t supara dar imi dau seama qm sunt parintii tai,nu s prea intereseaza d tine...io in ziua knd am implinit 19 ani mam dezvirginat s nu regret deloc,adik aqm doua luni,dar cum plm s te f... la 12 ani. poi am si io s sora d 12 ani,ias da io nu sex...la ani tai draga mea ar trebui s sti c ii aia copilarie nu s t f... ai timp draga mea,o sa te saturi d p...ar fc stop-cardiac mata knd aude ...asa ceva nu-i posibil.iti dai seama mai tarziu,esti un copil.crezi k ala ramane c tine toata viata,nu gandesti! ii normal s fc sex,bn io fc doardragoste dar nu l ani tai...ai grija d tn fata...si nu le zice nik l ai tai dak nu vr s ramai orfana sau..ei fara copiii.:-h
sus

crisexpert

Expert member
514 mesaje

Re: Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 8 aug 2009 22:59 de crisexpert

la 12 ani nu esti dezoltata nici macar fizic ce sa mai zic de psihic pentru a face sex.toate vin la timpul lor.nu are rost sa faci la 12 ani ceva ce vei regreta mai tarziu doar de curiozitate si poate si pentru a te lauda.


De ce e normal ca la 13 ani sa faci sex dar e anormal ca parintii tai sa faca sex?
sus

S7unt

Guest

SEX LA 12 ANI

scris pe 12 aug 2009 13:22 de S7unt

nu cred ca era cazu' sa iti incepi viata sexuala ca nu era sfarsitul lumii toate la timpul lor.........acest pas important pe care lai facut, momentan nu cred ca realizezi consecinte atrage dupa sine aceasta fapta sa nu crezi ca ai facut o fapta cu care sa te dai mare in fata prietenilor. Si in viata spirituala sa nu crezi ca acolo SUS nu a remarcat nimeni fapta ta dar, daca vrei sa treci peste aceasta problema iti trebuie o incredere in sine si vointa de FIER God Help Up All
sus

Maria77

Senior member
124 mesaje

Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 3 oct 2009 17:11 de Maria77

De ce toti copiii isi bat joc de noi?


Maria
sus

baiatu

Guest

rau faci

scris pe 19 nov 2009 15:40 de baiatu

nu teo educat parintii bn trebuia sati deie o mama de bataie buna ati trecea tot
nu mai aveai chef de...... ,doamne la varsta asta,altii copii la varsta de 12 ani lasa jucariile dar nu sa mai stiie de sex
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 19 nov 2009 17:34 de McLove

Sanky......cum s faci sex la 12 ani,ii clar fataaa!!! nu t supara dar imi dau seama qm sunt parintii tai,nu s prea intereseaza d tine...io in ziua knd am implinit 19 ani mam dezvirginat s nu regret deloc,adik aqm doua luni,dar cum plm s te f... la 12 ani. poi am si io s sora d 12 ani,ias da io nu sex...la ani tai draga mea ar trebui s sti c ii aia copilarie nu s t f... ai timp draga mea,o sa te saturi d p...ar fc stop-cardiac mata knd aude ...asa ceva nu-i posibil.iti dai seama mai tarziu,esti un copil.crezi k ala ramane c tine toata viata,nu gandesti! ii normal s fc sex,bn io fc doardragoste dar nu l ani tai...ai grija d tn fata...si nu le zice nik l ai tai dak nu vr s ramai orfana sau..ei fara copiii.:-h

Se vede ca ai 19 ani, bine ca nu i-ai pierdut pe la scoala...



Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

K9 THUG

Guest

Re: Re: Re: SEX LA 12 ANI

scris pe 8 feb 2010 07:58 de K9 THUG

Cauta-ti alte locuri pentru jucat
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

38 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate