Sunt insarcinata???

Pagina 1 din 1
1

elenavacaru

Senior member
53 mesaje

Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 21:05 de elenavacaru

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!


va pup pe botic
sus

AlyssaKid

Senior member
53 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 21:24 de AlyssaKid

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!



E imposibil sa ramai insarcinata! Sarcina nu poate fi posibila decat daca spermatozoizi ajung in vagin. Dar din gat la vagin e cale lunga ). Asa ca stai linistita
N-ai patit nimic.

Ps: Simptomele unei sarcini apar de abia dupa 2 luni
sus

AlyssaKid

Senior member
53 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 21:24 de AlyssaKid

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!


e doar subconstientul care iti joaca feste :-?
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 22:22 de sweetgirl16

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!
imposibil



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

Firentze

Expert member
546 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 22:42 de Firentze

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!

Cum poti sa pui o asemenea intrebare?!Faci sex oral si nu stii macar atat?Nici eu nu stiu multe dar inainte sa-ti incepi viata sexuala trebuie sa stii macar lucrurile elementare...zic eu
Si ca sa-ti raspund totusi la intrebare:este imposibil sa ramai insarcinata atata timp cat sperma nu a ajuns in vaginul tau!



0604
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 14 aug 2009 23:42 de sweety16

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!



Cum plm sa fi insarcinata daca a ejaculat in gura???Deci ori e caterink ori esti tu dusa bn cu pluta...gandeste putin ce scrii



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

Alina

Guest

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 18 aug 2009 02:01 de Alina

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!! E IMPOSIBIL sa ramai insarcinata.. nu are nici o legatura stomacul.. cu vaginul tau.. poti inghiti sperma cata vrei insarcinata nu ramai dar ai grija ca se pot transmite multe boli.. stau asa si ma intreb.. kati ani ai?? Dracu' dak te apuci sa faci ceva fa-o cu cap.. informeaza-te si tu inainte sa faci ceva... ca dupeaia tot raul tau este..
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 18 aug 2009 02:12 de simosimina

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!


)))))))))))) sunteti DEGENERATIA care vine....vai de capul vostru...ca nu aveti nimic in el!!!! NIMIC!!!!!!!!!!



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

Georgiana

Guest

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 18 aug 2009 22:08 de Georgiana

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!
Daca tot lasati mesaj incercati sa raspundeti frumos nu sa o invinovatiti,voia doar sa se informeze si pana la urma pt acest lucru este facut site-ul...nu draga mea,nu este posibil,asta doar dak nu ajunge in vagin,dar ca sa fii sigura fa-ti un test de sarcina...
sus

sandokan

Guest

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 19 aug 2009 01:06 de sandokan

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!

asta e subiect facut la mishto ...dupa nume va dati seama: "elenavacaru" cum sa ai un asa nume???si uitativa ca mai are subiecte la aberatii si caterinci
sus

Sorin

Guest

Re: Re: Sunt insarcinata???

scris pe 15 feb 2010 23:25 de Sorin

Tocmai aici este placerea ta.Cind inghiti sperma,satisfactia ta sexuala este maxima,a partenerului la fel,dar nu poti ramine insarcinata.Si nu e bine?
E imposibil sa ramai insarcinata! Sarcina nu poate fi posibila decat daca spermatozoizi ajung in vagin. Dar din gat la vagin e cale lunga ). Asa ca stai linistita
N-ai patit nimic.

Ps: Simptomele unei sarcini apar de abia dupa 2 luni
sus

InOcEnTa

Junior member
33 mesaje

Re: Sunt insarcinata???

scris pe 15 feb 2010 23:41 de InOcEnTa

Buna seara ,acum 2 saptamani prietenul meu a ejaculat in gura meaoare e posibil sa raman insarcinata ,simt ca m-am ingrasat si am ametelice ziceti?sunt disperataajutati-ma!!!



stai linistita



VIATA ESTE SCURTA,TRAIESTE-O DIN PLIN !!!!!!!!
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Sunt insarcinata???

scris pe 19 feb 2010 03:53 de Bozgoru




stai linistita
se pare ca doar sandokan e destul de inteligent..
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

40 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate