....

Pagina 1 din 1
1

ScreeM

Guest

....

scris pe 20 feb 2005 22:50 de ScreeM

As vrea sa stiu si eu cand devine masturbarea un exces raportat sa zicem la de cate ori o faci intr-o saptamana !!!

ms pt totzi cei care o sa raspunda
sus

K9dawgy

Junior member
37 mesaje

Re: ....

scris pe 20 feb 2005 23:51 de K9dawgy

As vrea sa stiu si eu cand devine masturbarea un exces raportat sa zicem la de cate ori o faci intr-o saptamana !!!

ms pt totzi cei care o sa raspunda

lol la afza asta din urma..ma simt ....;
aasa..anyway..mah..nush ce sa zic..da daca te masturbezi in exces, e posibil sa nu mai simti nevoia unui partenr sexual..sa fii pe delin satisfacut..sau..nu..:P..sau sexul cu un partener nu ar mai fi atat de fun.....raportat la o sapt..daca eshti baiat...habar n-am..cand crezi tu ca-ti vineaaa...that sounded cornyasa..daca eshti fata..same..nu exista un raport saptamanal..jeez ce naiba..faci stocurile de la sf saptamanii, vezi incasarile shi faci monetaru..lol!off..sper ca ti-am fost de folos..
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: ....

scris pe 20 feb 2005 23:56 de Infector


lol la afza asta din urma..ma simt ....;
aasa..anyway..mah..nush ce sa zic..da daca te masturbezi in exces, e posibil sa nu mai simti nevoia unui partenr sexual..sa fii pe delin satisfacut..sau..nu..:P..sau sexul cu un partener nu ar mai fi atat de fun.....raportat la o sapt..daca eshti baiat...habar n-am..cand crezi tu ca-ti vineaaa...that sounded cornyasa..daca eshti fata..same..nu exista un raport saptamanal..jeez ce naiba..faci stocurile de la sf saptamanii, vezi incasarile shi faci monetaru..lol!off..sper ca ti-am fost de folos..



ba tu ma enervezi .. nu crezi ca folosesti prea multa engleza in textele tale ieftine si pline de sarcasmul acela mucos al fitoaselor ce inca nu au terminat liceul dar se vad femei versate



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: ....

scris pe 20 feb 2005 23:57 de Infector




ba tu ma enervezi .. nu crezi ca folosesti prea multa engleza in textele tale ieftine si pline de sarcasmul acela mucos al fitoaselor ce inca nu au terminat liceul dar se vad femei versate


si totul in general nu doar pe topicul asta



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Kostinel

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: ....

scris pe 21 feb 2005 00:01 de Kostinel




ba tu ma enervezi .. nu crezi ca folosesti prea multa engleza in textele tale ieftine si pline de sarcasmul acela mucos al fitoaselor ce inca nu au terminat liceul dar se vad femei versate



lasa-l ma sa se descarce..!are doar 16 ani..!
sus

Infector

Expert member
1846 mesaje

Re: Re: Re: Re: ....

scris pe 21 feb 2005 00:07 de Infector




lasa-l ma sa se descarce..!are doar 16 ani..!


E fata mah!
Cum ziceam ... o mucoasa



S.N.O.W.B.O.A.R.D. D.U.D.E.
sus

Kostinel

Junior member
17 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ....

scris pe 21 feb 2005 00:26 de Kostinel



E fata mah!
Cum ziceam ... o mucoasa



Ai draq sa fie ei ca nu le mai shtii nici sexu'..!
sus

angst

Junior member
21 mesaje

Re: ....

scris pe 21 feb 2005 00:45 de angst

As vrea sa stiu si eu cand devine masturbarea un exces raportat sa zicem la de cate ori o faci intr-o saptamana !!!

ms pt totzi cei care o sa raspunda


pai in principiu daca ti se pare ca te masturbezi in exces, atunci probabil chiar asa e. si nu e nici o urma de sarcasm aici.
numai bine.



ne nastem, traim si murim singuri.
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: ....

scris pe 21 feb 2005 19:55 de Nekunoskuta

As vrea sa stiu si eu cand devine masturbarea un exces raportat sa zicem la de cate ori o faci intr-o saptamana !!!

ms pt totzi cei care o sa raspunda


Tinand cont ca raportezi frecvanta la nr/saptamana inseamna ca nu e un exces inca. Daca intrebai raportat la nr/zi...poate era o problema. Sa stii ca nu dauneaza sanatatii, insa poate fi un "pericol" cand devine o refulare pt lipsa activitatii sexuale.



Nimic...
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

43 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate