?!?!?!

Pagina 1 din 1
1

GuestMicro

Guest

?!?!?!

scris pe 19 feb 2003 14:25 de GuestMicro

ma fratilor am o problema si sper sa ma ajutati! am 20 de ani si pana de curand nu am facut sex, doar m-am masturbat, ce-i drept cam des..treaba e ca de curand m-am decis sa incep si am luat o c**** ,buna, cu tite, exact genul de fata care-mi place, am dus-o acasa...dar nu am avut erectie deloc! sau aproape deloc..in ciuda faptului ca gagica imi facea cam de toate..practic nu simteam nimic..nu am putut avea contact sexual.
care credeti ca-i problema.,? sa am eu ceva probleme de sanatate sau asa e prima data...a-ti patit si voi la fel??
mersi
bafta
sus

DrSexpert

Veteran member
268 mesaje

Re: ?!?!?!

scris pe 19 feb 2003 23:50 de DrSexpert

Poate sa fie de vina tracul ... Relaxeaza-te si mai incearca o data, eventual dupa o perioada in care nu te-ai masturbat cel putin o saptamana - si daca se poate nu cu o prostituata, nu de-alta dar nu e tocmai modul ideal de a-ti incepe viata sexuala.


seXpert.ro
sus

munty

Junior member
39 mesaje

Re: ?!?!?!

scris pe 27 feb 2003 14:15 de munty


cum zice si DrSeXpert nu trebuia sa incepi cu o curvaaa! cu prietena ta chiar daca nu are 90 60 90 te simti ce-l mai bine . Daca nu ai > ta-ti



munty

www.munty.150m.com
sus

irina88

Junior member
13 mesaje

Re: Re: ?!?!?!

scris pe 3 mar 2003 18:44 de irina88


cum zice si DrSeXpert nu trebuia sa incepi cu o curvaaa! cu prietena ta chiar daca nu are 90 60 90 te simti ce-l mai bine . Daca nu ai > ta-ti
CE AI MA CU EL DACA EL VREA CU O c**** NU AI CE-I FACE POATE ARE O PRIETENA CARE AIA NU-I VIRGINA SI EL POATE NU VREA SA SE FACA DE c**** IN FATA PRIETENEI LUI PENTRU CA NU ARE EXPERIENTA NA SI TU NU STII CUM SUNT FETELE NU IA PLACUT SE DUCE LA TOTE PRIETENELE EI SI LE SPUNE:"STII CA ALA II VIRGIN "SI ALTELE
sus

Duduia

Expert member
607 mesaje

Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 11 mai 2006 14:19 de Duduia


cum zice si DrSeXpert nu trebuia sa incepi cu o curvaaa! cu prietena ta chiar daca nu are 90 60 90 te simti ce-l mai bine . Daca nu ai > ta-ti
CE AI MA CU EL DACA EL VREA CU O c**** NU AI CE-I FACE POATE ARE O PRIETENA CARE AIA NU-I VIRGINA SI EL POATE NU VREA SA SE FACA DE c**** IN FATA PRIETENEI LUI PENTRU CA NU ARE EXPERIENTA NA SI TU NU STII CUM SUNT FETELE NU IA PLACUT SE DUCE LA TOTE PRIETENELE EI SI LE SPUNE:"STII CA ALA II VIRGIN "SI ALTELE

foarte veche treaba. dar de cand gandesc asa fetele? de cnad sa ia o fata si merge la "prietenele" ei sa se planga de lipsa de experienta a prietenului? noi chiar va spunem voua "ALA"? asa trebuie sa fie? lipsa totala de apreciere? cam superficial, nu?



I am a thounsand kisses deep... dar nu azi
sus

Orpheus

Junior member
19 mesaje

Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 11 mai 2006 15:24 de Orpheus


foarte veche treaba. dar de cand gandesc asa fetele? de cnad sa ia o fata si merge la "prietenele" ei sa se planga de lipsa de experienta a prietenului? noi chiar va spunem voua "ALA"? asa trebuie sa fie? lipsa totala de apreciere? cam superficial, nu?
Atata vreme cat fata nu are experienta consider ca nu se duce la nicio prietena sa-si barfeasca "baiatul". Alta e problema cand fata are experienta si a fost cu cativa care au stiut ce fac..atunci cu siguranta va compara "tratamentele". Parerea mea!



"Simplicity its the ultimate sophistication" Da Vinci
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 11 mai 2006 15:47 de Nekunoskuta

Uite...in ceea ce ma priveste nu am discutat niciodata detalii prea picante din viata mea sexuala cu prietenele. Nici ele nu discuta asa ceva. Detalii generale mai comentam noi dar atat. Poate daca nmu exista sentimente intre parteneri se comenteaza mai mult.


Nimic...
sus

Guest

Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 12 mai 2006 01:01 de


foarte veche treaba. dar de cand gandesc asa fetele? de cnad sa ia o fata si merge la "prietenele" ei sa se planga de lipsa de experienta a prietenului? noi chiar va spunem voua "ALA"? asa trebuie sa fie? lipsa totala de apreciere? cam superficial, nu?

am asistat indirect la o discutie intre fete despre prieteni si spuneau totul.fara pic de jena. chiar mam mirat.si se zice de baieti ca isi povestesc aventurile ca sa se dea mari..
sus

vldro

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 12 mai 2006 01:35 de vldro


foarte veche treaba. dar de cand gandesc asa fetele? de cnad sa ia o fata si merge la "prietenele" ei sa se planga de lipsa de experienta a prietenului? noi chiar va spunem voua "ALA"? asa trebuie sa fie? lipsa totala de apreciere? cam superficial, nu?


Nu e vorba de experienta fetei, e vorba de cercul ei de prietene... Am patit-o pe pielea mea... e groaznic. se lasa trasa de limba pt ca in sfarsit avea si ea ceva de spus in discutiile despre cum a fost aia sau aia... discutii la care a fost exclusa pana atunci

Pe de alta parte, what you don't know, can't hurt you...dar........
sa mergi fara nici un stres undeva sa dai peste amicele ei si sa le vezi ranjind pe sub mustati... sa iti mai fie servit si un salut care se termina intr-un hohot de ras...... incepi deja sa vezi scene cu Stallone intre vietnamezi (thank god for gun control)



A fronte praecipitium a tergo lupi

Aliena nobis, nostra plus aliis placent
sus

vldro

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 12 mai 2006 01:42 de vldro

Hohotu de ras era... motivat... pt mine si pentru ea, ca intr-adevar am cam "fost in intarziere" o data,
dar in momentul in care ori ea ori el serveste picanterii la amici,



A fronte praecipitium a tergo lupi

Aliena nobis, nostra plus aliis placent
sus

Duduia

Expert member
607 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 12 mai 2006 13:17 de Duduia

Hohotu de ras era... motivat... pt mine si pentru ea, ca intr-adevar am cam "fost in intarziere" o data,
dar in momentul in care ori ea ori el serveste picanterii la amici,

deci in discutiile cu prietenele toate subiectele au fost epuizate si a ramas cel de pe urma. trist. lipseste respectul fata de partener. dar si cel fata de propria persoana. discutiile continua si in lipsa persoanei care a vorbit. nu vad nimic productiv in astfel de discutii intre fete sau baieti. poate numei cei/cele fara coloana vertebrala sporovaiesc pe tema asta, in acest stil spun.



I am a thounsand kisses deep... dar nu azi
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 13 mai 2006 02:01 de ExoticDream


trist. lipseste respectul fata de partener. dar si cel fata de propria persoana. discutiile continua si in lipsa persoanei care a vorbit. nu vad nimic productiv in astfel de discutii intre fete sau baieti.


Corect. Detaliile intime (si nu numai) nu se impartasesc prietenilor, colegilor, vecinilor, nici macar familiei. Faptul ca unele persoane fac asta denota carente de educatie si o dorinta exagerata de a fi "in rand cu lumea", de a se lauda, specifice generatiei "Internet-CoolGirl-Playboy", cum imi place mie sa o numesc. Nu stiu cum te poti simti bine destainuind altora ce faci cu partenerul in clipele fierbinti!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 13 mai 2006 03:45 de valentine

Mai...sa te apuci sa povestesti in detaliu,da,este o nesimtire si nu se face asa ceva.
Dar sa precizezi fara amanunte ca voi doi va simtiti bine sau ceva de genu...nu e chiar asa de grav
Sau este?
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 13 mai 2006 16:51 de Nekunoskuta

Dar sa precizezi fara amanunte ca voi doi va simtiti bine sau ceva de genu...nu e chiar asa de grav
Sau este?


Chestii de genul "aha, e bun " sau "numai eu stiu ce noapte am avut cu el!" sunt suficiente, nimeni nu trebuie sa stie mai mult.



Nimic...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?!?!?!

scris pe 14 mai 2006 13:03 de valentine



Chestii de genul "aha, e bun " sau "numai eu stiu ce noapte am avut cu el!" sunt suficiente, nimeni nu trebuie sa stie mai mult.



sus

Aphex

Guest

Re: ?!?!?!

scris pe 10 iun 2006 14:02 de Aphex

ma fratilor am o problema si sper sa ma ajutati! am 20 de ani si pana de curand nu am facut sex, doar m-am masturbat, ce-i drept cam des..treaba e ca de curand m-am decis sa incep si am luat o c**** ,buna, cu tite, exact genul de fata care-mi place, am dus-o acasa...dar nu am avut erectie deloc! sau aproape deloc..in ciuda faptului ca gagica imi facea cam de toate..practic nu simteam nimic..nu am putut avea contact sexual.
care credeti ca-i problema.,? sa am eu ceva probleme de sanatate sau asa e prima data...a-ti patit si voi la fel??
mersi
bafta

Ce-au mai deviat astia de la subiect!! Da, mie mi s-a intamplat ceva asemanator. Pe la 22 de ani. N-am putut. Desi eram cu prietena mea. Norocul meu ca m-a inteles. Cu timpul iti revii.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

30 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate