Adolescenta

Pagina 1 din 1
1

amira

Newbie
5 mesaje

Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 17:55 de amira

De ce nu pot avea o relatie serioasa,de ce se limiteaza totul la prima intilnire.ce fac eu gresit ca nu-s nici urata si nici naiva.Ajutati-ma va rogggg
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 17:58 de ursaru

De ce nu pot avea o relatie serioasa,de ce se limiteaza totul la prima intilnire.ce fac eu gresit ca nu-s nici urata si nici naiva.Ajutati-ma va rogggg

ori nu arati prea bine,nu esti suficient de comunicativa sau ai nimerit numai idioti)



After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

amira

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 18:15 de amira

is cam timida ce-i drept,dar ce pot sa fac.Din aceasta cauza,de fapt is timida pin ce intru in discutie apoi nu ma mai poti apri.Nu vreau sa ma laud dar chiar nu arat rau deloc
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 18:22 de ursaru

poate ca din cauza asta nu ai sanse cu baietii.gaseste-ti si tu unu mai cuminte,asa ca tine


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

amira

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 18:28 de amira

uite nu demult vb cu un baiat,care sa cam rugat binisor pina a primit o intilnire.Deci numai se apropie de mine ma ia de mina si mergem la plimbare,deci asta mi sa parut un pic cam ciudat,bine noi ne cunosteam dar nu foarte bine,nustiu ce sa cred totusi mi sa parut ciudat
sus

ursaru

Expert member
1377 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 18:31 de ursaru

Ti se pare ciudat ,dar e ceva normal la varsta ta sa te tina de mana,sa te sarute ,sa faceti sex etc...


After the therapy, and the psychiatry, and the meetings, you know what it all comes down to? You're all fucked up.
sus

amira

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Adolescenta

scris pe 9 aug 2010 18:37 de amira

nu ca si el e un pic mai retras,mi sa parut ciudat ca a fost foarte sigur pe el,stii chiar ma gandesc ca nu si-a dorit cu mine o relatie serioasa.A incercat sa ma sarute dar nu sa intimplat.dupa aia a devenit parca un pic mai rece
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Adolescenta

scris pe 11 aug 2010 00:03 de Bozgoru

De ce nu pot avea o relatie serioasa,de ce se limiteaza totul la prima intilnire.ce fac eu gresit ca nu-s nici urata si nici naiva.Ajutati-ma va rogggg
adica nu vor sa se mai intalneasca cu tine dupa prima intalnire? sau de comun acord? sau tu pari asa imbufnata la intalnire incat ii sperii si nu mai vor sa aiba de-aface cu tine..
sus

amira

Newbie
5 mesaje

Re: Re: Adolescenta

scris pe 11 aug 2010 22:26 de amira

adica nu vor sa se mai intalneasca cu tine dupa prima intalnire? sau de comun acord? sau tu pari asa imbufnata la intalnire incat ii sperii si nu mai vor sa aiba de-aface cu tine..


Pina acum nu mi sa parut nimeni potrivit pentru mine,de curand cand eram si eu oarecum satisfacuta de cum arata etc.,dupa prima intilnire nu a mai dat nici un semn de viata.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

25 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate