ajutati-ma si pe mine!!

Pagina 1 din 1
1

bodanel

Newbie
1 mesaje

ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 21 apr 2006 01:04 de bodanel

am o prietena de aprox 2 ani...acum are aprox18 ani&io iam implinit nu de mult...INTREBARE:cum s-o conving sa faca dragoste cu mine?la inceput parea ca vrea dar acu' ma baga in mormant...ce sa fac?cum s-o iau?dati-mi ceva idei k vine la mine de Pasti&ramanem singureiMs mult de tot!!!


fbi
sus

maeka

Junior member
39 mesaje

Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 21 apr 2006 09:50 de maeka

Daca zici ca ti-a dat de inteles ca vroia iar acum nu, inseamna ca da, ar vrea dar poate ii este frica, se simte nepregatita. este un pas importanta si poate ca gandul ca ar putea deveni realitate chiar acum, a facut-o sa se sperie un pic. vorbeste cu ea dar nu o presa.Iti spun din proprie experienta, am avut si eu un prieten tot de la 16 pana dupa 18 ani...si ceea ce am scris mai sus, este ceea ce am simtit si eu si poate ca simte si prietena ta.L-am inteles pe prietenul meu ca nu se poate abtine chiar 2ani..insa eu, desi vroiam, simteam ca nu sunt pregatita.Iar cand a incercat sa ma convinga..a iesit urat..mi-am dat seama ca nu am nici o afinitate cu el si nu vroiam sa incep cu el.Si ne-am despartit.Asa ca fii atenta cum vei incerca sa o convingi.
sus

Daddy

Guest

Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 21 apr 2006 14:17 de Daddy

am o prietena de aprox 2 ani...acum are aprox18 ani&io iam implinit nu de mult...INTREBARE:cum s-o conving sa faca dragoste cu mine?la inceput parea ca vrea dar acu' ma baga in mormant...ce sa fac?cum s-o iau?dati-mi ceva idei k vine la mine de Pasti&ramanem singureiMs mult de tot!!!


Explica-i ca tu vrei asta, dar trebuie sa ai in vedere si optiunea ei...

Daca tu esti genul care are nevoie de sex si ea e genul care vrea sa ramana virgina, atunci cauta-ti alta prietena, pentru ca asa va chinuiti amandoi.

Succes.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 22 apr 2006 02:53 de ExoticDream

am o prietena de aprox 2 ani...acum are aprox18 ani&io iam implinit nu de mult...INTREBARE:cum s-o conving sa faca dragoste cu mine?la inceput parea ca vrea dar acu' ma baga in mormant...ce sa fac?cum s-o iau?dati-mi ceva idei k vine la mine de Pasti&ramanem singureiMs mult de tot!!!


Daca ati discutat deschis si ti-a spus ca nu vrea, nu incerca sa o pacalesti, folosindu-te de sentimentele pe care le are pentru tine pentru ca fie vei primi un raspuns dur, fie va ceda si apoi va regreta teribil. Poti face o tentativa delicata de redeschidere a subiectului si, daca totusi nu doreste sa faceti dragoste, puteti macar sa va jucati.... erotic.

Doua intrebari:

1. Voi va iubiti?
2. Tu esti virgin?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 22 apr 2006 02:54 de ExoticDream



Daca tu esti genul care are nevoie de sex si ea e genul care vrea sa ramana virgina, atunci cauta-ti alta prietena, pentru ca asa va chinuiti amandoi.


De acord, dar te rog detaliaza conceptul "genul care are nevoie de sex" (mai ales la 17-18 ani).




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

baxxu

Senior member
103 mesaje

Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 24 apr 2006 04:38 de baxxu

am o prietena de aprox 2 ani...acum are aprox18 ani&io iam implinit nu de mult...INTREBARE:cum s-o conving sa faca dragoste cu mine?la inceput parea ca vrea dar acu' ma baga in mormant...ce sa fac?cum s-o iau?dati-mi ceva idei k vine la mine de Pasti&ramanem singureiMs mult de tot!!!
IA ASCULTA MAI!AM VB. CU UN AMIC D-AL MEU":MA BAXULE,M-AM COMBINAT CU GAGICA CARE A IESIT MISS BOBOC LA LICEUL SPORTIV.TARE DE TOT.SE DUC ACASA ,NU DIN PRIMA SEARA,AU MAI VB.ANAINTE,SI ANCEP SA SE DEZBRACE.TIPUL O ANTREABA:ESTI PREGETITA SA FACI ASTA?SI TIPUL ERA VIRGIN,SUNT SIGUR DE ASTA.STII CE A SPUS FATA?":CA VREA DAR CA NU E PREGETITA.TIPUL S-A AMBRACAT SI A PLECAT,A FUGIT.DECI NU FORTA FATA.AI RESPECT PENTRU EA CU TOATE CA I-AR FI FACUT RAU ANTR-UN FEL,BAIATUL.ASA FATA SE POATE DUCE LA ALTUL SA FACA SEX.DAR DACA VREA,N-O IERTA,NUMAI SA STAI CU EA,SA FIE A TA,SA NU O LASI DUP-AIA.



fii cel mai bun si ancearca sa-i multumesti pe toti.
sus

baxxu

Senior member
103 mesaje

Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 24 apr 2006 04:40 de baxxu

am o prietena de aprox 2 ani...acum are aprox18 ani&io iam implinit nu de mult...INTREBARE:cum s-o conving sa faca dragoste cu mine?la inceput parea ca vrea dar acu' ma baga in mormant...ce sa fac?cum s-o iau?dati-mi ceva idei k vine la mine de Pasti&ramanem singureiMs mult de tot!!!
HAI LAS-O CU MORMANTUL [Cenzurat de ExoticDream].



fii cel mai bun si ancearca sa-i multumesti pe toti.
sus

MINUKO

Guest

Re: Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 24 apr 2006 16:03 de MINUKO

IA ASCULTA MAI!AM VB. CU UN AMIC D-AL MEU":MA BAXULE,M-AM COMBINAT CU GAGICA CARE A IESIT MISS BOBOC LA LICEUL SPORTIV.TARE DE TOT.SE DUC ACASA ,NU DIN PRIMA SEARA,AU MAI VB.ANAINTE,SI ANCEP SA SE DEZBRACE.TIPUL O ANTREABA:ESTI PREGETITA SA FACI ASTA?SI TIPUL ERA VIRGIN,SUNT SIGUR DE ASTA.STII CE A SPUS FATA?":CA VREA DAR CA NU E PREGETITA.TIPUL S-A AMBRACAT SI A PLECAT,A FUGIT.DECI NU FORTA FATA.AI RESPECT PENTRU EA CU TOATE CA I-AR FI FACUT RAU ANTR-UN FEL,BAIATUL.ASA FATA SE POATE DUCE LA ALTUL SA FACA SEX.DAR DACA VREA,N-O IERTA,NUMAI SA STAI CU EA,SA FIE A TA,SA NU O LASI DUP-AIA.
BV TIPULE..APRECIEZ..ASA M-A LUAT SI PE MINE IUBITUL MEU..SI SUNTEM DE 5 ANI IMPREUNA
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 25 apr 2006 01:23 de Bozgoru

nu-i zi nimik..inceraca ceva pe moment..sa vezi ce iese...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: ajutati-ma si pe mine!!

scris pe 25 apr 2006 18:29 de ExoticDream

nu-i zi nimik..inceraca ceva pe moment..sa vezi ce iese...


Asa un sfat denota multa "maturitate": dupa doi ani de relatie, chiar crezi ca problema debutului vietii sexuale se pune la intamplare?!?




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

45 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate