Ajutor.

Pagina 1 din 1
1

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Ajutor.

scris pe 28 feb 2006 19:02 de verdiuc

Sunt cam batran si nu mi-am inceput viata inca...ma ajuta careva?


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

sweetgirl1

Veteran member
221 mesaje

Re: Ajutor.

scris pe 28 feb 2006 19:17 de sweetgirl1

Sunt cam batran si nu mi-am inceput viata inca...ma ajuta careva?


Vrei sa stii ce implica actul sexual?



Daca vrei sa dobandesti puterea de a suporta viata, fii gata sa accepti moartea.
Sigmund Freud
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Ajutor.

scris pe 28 feb 2006 22:33 de verdiuc

Vrei sa spui ca implica doua fiinte care isi pun in comun sentimentele intr-o reunire fizica,sau te referi propriu-zis la actul copulatiei?


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Ajutor.

scris pe 1 mar 2006 01:11 de ExoticDream

Sunt cam batran si nu mi-am inceput viata inca...ma ajuta careva?


Cam cat de.... batraiior esti matale? 15-16, 21-22?!? Din profil as deduce ca nu prea mai are sens sa te apuci de chestii sexy....




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

sweetgirl1

Veteran member
221 mesaje

Re: Re: Ajutor.

scris pe 1 mar 2006 13:56 de sweetgirl1



Cam cat de.... batraiior esti matale? 15-16, 21-22?!? Din profil as deduce ca nu prea mai are sens sa te apuci de chestii sexy....



Oricum nu mai putem sa ne dam seama pentru ca ai vazut ca fete la 14-15 ani deja cred ca e prea tarziu sa isi inceapa viata sexuala.A trecut timpul lor, sunt fete batrane.



Daca vrei sa dobandesti puterea de a suporta viata, fii gata sa accepti moartea.
Sigmund Freud
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 1 mar 2006 13:57 de verdiuc

Eu am 21 de ani.Varsta asta cum ti se pare?



Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

Farfalla

Veteran member
416 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 1 mar 2006 16:57 de Farfalla

Eu am 21 de ani.Varsta asta cum ti se pare?
Mie una varsta ta nu mi se pare anormala pentru inceperea vietii sexuale. Cunosc multi baieti din jurul meu care au facut-o pentru prima oara la 19-20 de ani pentru ca nu au gasit pe cineva special la care sa tina...



Eu nu sunt altceva decat o pata de sange care vorbeste ...
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Fara titlu

scris pe 1 mar 2006 22:42 de verdiuc

Si cu toate astea sa recunoastem ca nu este o varsta prea placuta.Deci...se ofera cineva?


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

David21

Expert member
596 mesaje

Re:

scris pe 2 mar 2006 00:01 de David21

Si cu toate astea sa recunoastem ca nu este o varsta prea placuta.Deci...se ofera cineva?

Mda.......e cam, rusinoasa varsta asta...ca sa fii virgin........
Cum dracu te mai poti uita in oglinda..?

si de oferit..nu te agita...ca nu se ofera nimeni......asa ca....o sa mori virgin.



Legalize_iT_in_Ro
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re:

scris pe 2 mar 2006 00:04 de verdiuc

.
Nuuuuuuuu.....va roooog!!



Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

David21

Expert member
596 mesaje

Re: Re: Re:

scris pe 2 mar 2006 00:07 de David21

.
Nuuuuuuuu.....va roooog!!

Totusi...speranta sa nu ti-o pierzi niciodata....!
Niciodata nu stii de unde sare iepurele..........ca mai sunt care fac sex ca iepurii



Legalize_iT_in_Ro
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 02:01 de ExoticDream

Eu am 21 de ani.Varsta asta cum ti se pare?


Absolut normala, chiar ideala, pentru inceperea vietii sexuale. Mai ai insa nevoie de un mic ingredient: sentimentul pentru partenera. Nu am zis ca ai nevoie de doua ingrediente pentru ca partenera poti gasi destul de usor, sentiment insa nu prea (presupun ca, daca ai asteptat pana acum, nu vrei sa o faci oricum si cu oricine iti iese in cale, nu?)

Stai linistit, nu este nici o problema/rusine, ti se va intampla si tie, nu face greseala sa devii obsedat de asta, mai bine incearca sa gasesti o fata de care sa te apropii sufleteste, sexul va veni apoi de la sine.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 09:58 de Nekunoskuta

Sunt cam batran si nu mi-am inceput viata inca...ma ajuta careva?


Ori ai gresit in postul asta ori asta ai gandit dar s-a interpretat gresit.

Acum...explica-mi...nu ti-ai inceput viata sau viata sexuala?

Pentru ca oricum cred ca vorbesti la misto



Nimic...
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 15:22 de verdiuc


Viata sexuala,normal.Si,cum a zis si ExoticDream,pentru ca nu am gasit pe cineva la care sa tin,sau,cand am gasit,proasta m-a parasit.



Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 15:43 de ExoticDream


Viata sexuala,normal.Si,cum a zis si ExoticDream,pentru ca nu am gasit pe cineva la care sa tin,sau,cand am gasit,proasta m-a parasit.


Trebuia sa tina si ea la tine, a fost proasta ca te-a parasit, pari unul dintre putinii baieti care mai pun pret pe sentimente si nu se arunca orbeste in sex, pierderea este a ei!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 16:03 de Nekunoskuta

cand am gasit,proasta m-a parasit.


De ce faci fata proasta? Poate nu tinea la tine, preferai sa stea cu tine fara sa te iubeasca? Sa faca sex cu tine fara sa te iubeasca?

Timpul nu e pierdut...ai toata viata inainte, la 21 de ani esti inca foarte tanar



Nimic...
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 23:10 de verdiuc

Este proasta,daca da dovada de o indiferenta anume.Cand vezi ca poate trece foarte usor peste anumite lucruri,te lasa masca.De parca nu s-a intamplat nimic intre timp.Si vine si iti spune senin:te-ai schimbat.Sa fim seriosi...nu ma schimbasem eu,ci s-a schimbat ea,ori pur si simplu ei nu i-a pasat niciodata.Si atunci ea s-a prefacut bine in timpul asta.Fetele sunt obscure...


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 23:22 de ExoticDream

Este proasta,daca da dovada de o indiferenta anume.Cand vezi ca poate trece foarte usor peste anumite lucruri,te lasa masca.De parca nu s-a intamplat nimic intre timp.Si vine si iti spune senin:te-ai schimbat.Sa fim seriosi...nu ma schimbasem eu,ci s-a schimbat ea,ori pur si simplu ei nu i-a pasat niciodata.Si atunci ea s-a prefacut bine in timpul asta.Fetele sunt obscure...


Nu este neaparat prostie, ci incapacitate de a simti, de a iubi, meschinarie, prefacatorie. Nu te acuza nimeni ca nu poti sa iubesti o anumita persoana, chiar daca ea te iubeste, insa a sta alaturi de ea mintind-o ca o iubesti mi se pare pervers, rautacios, lipsit de bunsimt si respect. Oamenii astia sunt criminali de suflete si merita cea mai crunta pedeapsa!

Nu numai fetele sunt "obscure", au si baietii "falitii" lor.... ohohooooo! Stii ce viteza de uitare au? Tu inca iti mai stergi lacrimile si ei au schimbat deja 3-4 iubite, te apuca un fel de rasu'-plansu' cand vezi ca se chinuie sa-si aminteasca cine esti!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Taqua

Veteran member
500 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 23:24 de Taqua

Fetele sunt
obscure...


Mda, Verdiuc, iti dau dreptate...depinde din ce unghi privesti...



Sunt femeie, dar ma tratez.
sus

Taqua

Veteran member
500 mesaje

Re: Re:

scris pe 2 mar 2006 23:25 de Taqua


Mda.......e cam, rusinoasa varsta asta...ca sa fii virgin........
Cum dracu te mai poti uita in oglinda..?

si de oferit..nu te agita...ca nu se ofera nimeni......asa ca....o sa mori virgin.


La dracu', unde eram eu ieri la ora aia?



Sunt femeie, dar ma tratez.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 23:31 de ExoticDream



Mda, Verdiuc, iti dau dreptate...depinde din ce unghi privesti...


Ala obtuz?!?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Taqua

Veteran member
500 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 2 mar 2006 23:46 de Taqua



Ala obtuz?!?


Depinde de mobilitate si flexibilitate....Obtuz este intr-adevar o varianta...



Sunt femeie, dar ma tratez.
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 01:03 de verdiuc

Asa este,Taqua,dar nu trebuie sa privesti dintr-un anume unghi.Decat am spus ca aia a fost intr-un fel anume.Era o fata deosebita,dar ii era greu sa se implice.Sa tina la cineva.Asta chiar daca ma comportam exemplar.Iar cand nu m-am comportat chiar exemplar,caci,fiecare isi are momentele lui,a trecut de la incertitudine,caci mai mult nu poate,oricat as astepta-o,la siguranta inspre partea cu...nu.Si proasta zic eu ca este,subiectiv privind.Dar pur si simplu ma legasem de cine nu trebuie.
Si nu trebuie sa privesti dintr-un unghi.Si fetele,si baietii au exemplarele lor,desi tind sa cred ca eu sunt atat de ghinionist ca nu voi gasi una care sa nu fie din acea categorie.



Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 01:32 de Bozgoru

mai..eu iti zic...sa te duci la o ,,profesionista,,... sa-ti incepi viata sexuala... apoi la alta profesionista si tot asa... cateva luni...sau 1 an 2... si apoi cand iti gasesti persoana potrivita la care sa tii..iti va fii mai usor ca ai deja experienta sexuala... si o sa fiti fericiti si in viata sexuala..
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 01:40 de ExoticDream

mai..eu iti zic...sa te duci la o ,,profesionista,,... sa-ti incepi viata sexuala... apoi la alta profesionista si tot asa... cateva luni...sau 1 an 2... si apoi cand iti gasesti persoana potrivita la care sa tii..iti va fii mai usor ca ai deja experienta sexuala... si o sa fiti fericiti si in viata sexuala..


Dupa 2 ani de profesionism, se va plictisi cu o amatoare, asa ca sunt sanse mari sa ramana in liga profesionista si mai departe, chestie care nu stiu cat de incitanta poate fi la un moment dat.




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 07:43 de YLoveCamelia



Trebuia sa tina si ea la tine, a fost proasta ca te-a parasit, pari unul dintre putinii baieti care mai pun pret pe sentimente si nu se arunca orbeste in sex, pierderea este a ei!



sigur ca da. cate femei mizeaza pe sentiment mai mult decat pe altceva in priviinta asta ? putine ( din constatarile personale ) si vor fi din ce in ce mai putine.
eu cred ca trebuie combinate in proportii echilibrate, nu prea mult sentiment neaparat ( uite, poti astepta mult si se poate sa tot astepti ) si nici un "interes" exagerat nu poate fi eficient. combinate bine dupa fiecare particularitate, se poate sa fie o reteta cat se poate de buna.



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 09:49 de verdiuc

Bottom line is...se ofera careva?


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 3 mar 2006 09:49 de verdiuc

Bottom line is...se ofera careva?


Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus

verdiuc

Expert member
1138 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajutor.

scris pe 4 mar 2006 11:10 de verdiuc

Bottom line is...se ofera careva?


nimeni?



Fericirea este ceva care nu se atinge,dar in cautarea careia merita sa alergi toata viata.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate