Cat de des se masturbeaza fetele?

Pagina 1 din 1
1

bodisan

Guest

Cat de des se masturbeaza fetele?

scris pe 16 nov 2004 18:09 de bodisan

Cat % din fete se masturbeaza? Cat de des? Cand s-au masturbat prima oara? Cand au avut primul orgasm? Mor de curiozitate pentru ca am intalnit foarte putine fete care sa recunoasca ca s-au masturbat macar odata in viata lor.
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: Cat de des se masturbeaza fetele?

scris pe 16 nov 2004 18:12 de FireSoul

Cat % din fete se masturbeaza? Cat de des? Cand s-au masturbat prima oara? Cand au avut primul orgasm? Mor de curiozitate pentru ca am intalnit foarte putine fete care sa recunoasca ca s-au masturbat macar odata in viata lor.

Sondaje shi iar sondaje!!!
DAca stii ca 99% dintre fete se masturbeaza ai orgasm ?
Grow up!



Save water! drink beer!!!
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Cat de des se masturbeaza fetele?

scris pe 16 nov 2004 19:15 de YLoveCamelia


Sondaje shi iar sondaje!!!
DAca stii ca 99% dintre fete se masturbeaza ai orgasm ?
Grow up!


nu e neaparat vorba de asta.
el incerca sa faca cunoscut faptul ca are impresia ca femeile pe care le a conscut el ( de altfel reprezentante de succes a mentalitatii vastei majoritati a femeilor din romania ) sunt in genere mult prea conservatoare pentru a reusi sa afle ceva despre ele in acest sens.
vrea sa afle totodata unele amanunte care i se par interesante / incintante in ceea ce le priveste pe femei.
fii sigura ca nu vor face ele, dragutele de romance exceptie pe forumul asta , la topicul defata , incepand sa expuna in buna masura despre frecventa si modalitatile in care se masturbeaza.
tribut platit educatiei inadecvate dupa parerea mea, inchistarii in ceea ce inseamna conceptie de viata , mentalitate , personalitate si chiar stil.
mai mult decat tipic pentru femeile autohtone ..



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

bodisan

Guest

Re: Re: Re: Cat de des se masturbeaza fetele?

scris pe 17 nov 2004 09:47 de bodisan

Ma bucur ca macar cineva a raspuns serios la intrebarea mea. Dar este asa greu sa spui aceste detalii, chiar si pe net? In fata inteleg ca nu o sa imi spuna niciodata asa ceva. Dar de exemplu mie si noua in general nu ni se pare ceva asa de secret. Poate de acolo vine indiscretia mea .
sus

bodisan

Guest

Re: Re: Re: Re: Cat de des se masturbeaza fetele?

scris pe 17 nov 2004 09:54 de bodisan

Si curiozitatea asta a mea vine din incercarea mea de a intelege mai bine fetele care nu au o parere buna despre baieti, care din pacate sunt destul de multe, cel putin cele de varsta mea.
sus

absolutul

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Cat de des se masturbeaza fete

scris pe 17 nov 2004 09:56 de absolutul

Si curiozitatea asta a mea vine din incercarea mea de a intelege mai bine fetele care nu au o parere buna despre baieti, care din pacate sunt destul de multe, cel putin cele de varsta mea.


care este...
sus

bodisan

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cat de des se masturbeaza

scris pe 17 nov 2004 10:01 de bodisan

varsta mea? 18
sus

bodisan

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cat de des se masturbe

scris pe 20 nov 2004 13:36 de bodisan

Deci nu a raspuns nici o fata. E ceva putred aici... Mai fetelor raspundeti si voi ceva... chiar si "Esti mitocan, bou etc" Cum sa iau eu tacerea voastra? Este cumva un secret national?
sus

nemesis

Expert member
2038 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cat de des se mast

scris pe 20 nov 2004 23:12 de nemesis

Deci nu a raspuns nici o fata. E ceva putred aici... Mai fetelor raspundeti si voi ceva... chiar si "Esti mitocan, bou etc" Cum sa iau eu tacerea voastra? Este cumva un secret national?


Tu ai o obsesie cu masturbarea asta la fete?



Why am I frank with you? Because we, my friend, face an evolutionary gap here...

Din ciclul: "Prostia-i mai mare decat fosta Uniune Sovietica", astazi va prezentam: Si ar fi trebuit atunci sa se gandeasca la faptul ca un intelectual nu face amor pe cuptor. Nicolae I. Nicolae, consilier al presedintelui Academiei Romane
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cat de des se mast

scris pe 21 nov 2004 14:28 de YLoveCamelia

Deci nu a raspuns nici o fata. E ceva putred aici... Mai fetelor raspundeti si voi ceva... chiar si "Esti mitocan, bou etc" Cum sa iau eu tacerea voastra? Este cumva un secret national?


pai nu ai vrut sa ma crezi cu ce ti am spus despre cum .. gandesc ele... uite ca au demonstrat foarte rapid ce si cum , adica cateva elemente din ce pomenisem mai sus..



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

bodisan

Guest

Of Of

scris pe 21 nov 2004 18:28 de bodisan



pai nu ai vrut sa ma crezi cu ce ti am spus despre cum .. gandesc ele... uite ca au demonstrat foarte rapid ce si cum , adica cateva elemente din ce pomenisem mai sus..


Ai avut dreptate Renunt ce sa fac? Ca daca mai insist imi sar toti in cap :P
sus

YLoveCamelia

Expert member
721 mesaje

Re: Of Of

scris pe 21 nov 2004 20:59 de YLoveCamelia



Ai avut dreptate Renunt ce sa fac? Ca daca mai insist imi sar toti in cap :P


nu esti in nici un caz vinovat de ceva , alte sunt lucrurile de blamat , nu curiozitatea ta pe undeva firesca..



_________________________
nu cred ca intelegi
sus

dracowar

Newbie
9 mesaje

Re: Re: Of Of

scris pe 22 nov 2004 08:23 de dracowar

in urma unui studiu realizat de un grup de cercetatori de la o universitate americana s-a constatat ca 94% din barbati se masturbeaza cel putin o data pe saptamana, iar 6% sunt mincinosi
banuiesc ca e ceva asemanator si cu femeile doar ca ale noastre is prea pseudo-pudice sa poata vb deschis despre asta
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate