de ce

Pagina 1 din 1
1

lorri

Junior member
33 mesaje

de ce

scris pe 30 aug 2004 19:50 de lorri

de ce se masturbeaza baietii atat de mult?...si fetele o fac,nu zic ca nu,dar baietii exceleaza in asta.


Lorri
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: de ce

scris pe 30 aug 2004 19:57 de dualis

de ce se masturbeaza baietii atat de mult?...si fetele o fac,nu zic ca nu,dar baietii exceleaza in asta.


Vaaaai, si ce parere buna aveam despre tine.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

MamaOmida

Senior member
88 mesaje

Re: de ce

scris pe 30 aug 2004 19:59 de MamaOmida

de ce se masturbeaza baietii atat de mult?...si fetele o fac,nu zic ca nu,dar baietii exceleaza in asta.


de ce.. de multe ori cand partenerul vrea ca sa se culce cu voi.. va doare capul.. si aveti fel de fel de probleme.. si nu chef.. si nu multe d-astea??



daca intr-o zi simti un gol mare-n stomac.. mananca.. sigur ti-e foame..
sus

FireSoul

Expert member
751 mesaje

Re: de ce

scris pe 30 aug 2004 19:59 de FireSoul

de ce se masturbeaza baietii atat de mult?...si fetele o fac,nu zic ca nu,dar baietii exceleaza in asta.

Faza cu "baietii se masturbeaza mai mult decat fetele" e scoasa din reviste gen "Cool Girl". Se spune ca fetele se masturbeaza mai putin deoarece nu multe fete recunosc ca se masturbeaza(Societatea indeamna tanara fata sa se rusineze atunci cand e vorba de sex).
Apetitul sexual variaza, dar nu in functie de sexul(masculin sau feminin)individului.



Save water! drink beer!!!
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: de ce

scris pe 30 aug 2004 21:30 de Ionel

de ce se masturbeaza baietii atat de mult?...si fetele o fac,nu zic ca nu,dar baietii exceleaza in asta.

Unul din motive pentru care se masturbeaza baietii (nu mai mult decat fetele) este datorat faptului ca unele femei stau ca un manechin pe timpul actului sexual, crezand ca mangaieri si miscari in pat trebuie sa faca numai barbatul. Asta face ca unii barbati castotiti (dar si tineri) sa prefere masturbarea actului sexual, sau sa faca sex in alta parte. Sunt putini, dar sunt. Era un caz chiar pe acest forum.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: de ce

scris pe 30 aug 2004 21:37 de Ionel


Faza cu "baietii se masturbeaza mai mult decat fetele" e scoasa din reviste gen "Cool Girl". Se spune ca fetele se masturbeaza mai putin deoarece nu multe fete recunosc ca se masturbeaza(Societatea indeamna tanara fata sa se rusineze atunci cand e vorba de sex).
Apetitul sexual variaza, dar nu in functie de sexul(masculin sau feminin)individului.

Asa este. Imi pare bine ca raspunsul vine din partea unei fete, care priveste problema in mod obiectiv, stiintiific, nu dupa "Amintiri din copilarie" sau dupa ce spune una sau altul.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

BlackSABBAth

Senior member
70 mesaje

Re: Re: Re: de ce

scris pe 31 aug 2004 01:05 de BlackSABBAth


Asa este. Imi pare bine ca raspunsul vine din partea unei fete, care priveste problema in mod obiectiv, stiintiific, nu dupa "Amintiri din copilarie" sau dupa ce spune una sau altul.



Mdaaa....,asculta-ma pe mine...!FireSoul chiar a pierdut cateva noptzi in laborator,echipata in costum de protectie,cu masca antivirala pe figura...,shi a experimentat shi a analizat tocmai ca sa itzi expuna tzie parerea ei cat mai obiectiv shi mai shtiintzific!Te-a lasat mut de uimire...,asa-i?
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: de ce

scris pe 31 aug 2004 01:07 de dualis

Mdaaa....,asculta-ma pe mine...!FireSoul chiar a pierdut cateva noptzi in laborator,echipata in costum de protectie,cu masca antivirala pe figura...,shi a experimentat shi a analizat tocmai ca sa itzi expuna tzie parerea ei cat mai obiectiv shi mai shtiintzific!Te-a lasat mut de uimire...,asa-i?


Of, de ce trebuia sa scrii, abia reusise sa fie numele lui la toate subiectele.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

lorri

Junior member
33 mesaje

Re: Re: de ce

scris pe 31 aug 2004 13:13 de lorri



Vaaaai, si ce parere buna aveam despre tine.

si cu mesajul asta ti-am stricat-o,asa-i?
eu am intrebat din curiozitate.am avut o discutie foarte sincera cu prietenul meu,si am constatat o mare diferenta intre prietenii lui si prietenele mele(sub aspectul asta,bineinteles)...ma intrebam si eu de ce...ce zici,ti-ai mai revenit?



Lorri
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: de ce

scris pe 31 aug 2004 14:10 de dualis


si cu mesajul asta ti-am stricat-o,asa-i?
eu am intrebat din curiozitate.am avut o discutie foarte sincera cu prietenul meu,si am constatat o mare diferenta intre prietenii lui si prietenele mele(sub aspectul asta,bineinteles)...ma intrebam si eu de ce...ce zici,ti-ai mai revenit?


A fost doar o gluma, adevarul e ca imi este imposibil sa am o parere clara despre tine, m-a amuzat doar curiozitatea ta si felul in care ti-ai manifestat-o "baietii exceleaza in asta" Uite si un raspuns : probabil pt. ca noi ne excitam mai repede si dureaza mai putin, oricum, cand sunt intr-o relatie, nu cred ca sunt multi care se mai gandesc la masturbare.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

60 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate