Exista fete care nu se masturbeaza?

Pagina 1 din 1
1

roberta

Guest

Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 28 sep 2003 19:28 de roberta

prietena mea cea mai buna mi-a marturisit ca ea nu se masturbeaza niciodata!are 18 ani si e virgina!credeti ca e ste posibil?ce parere aveti?
sus

angel

Guest

Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 27 oct 2003 17:18 de angel

prietena mea cea mai buna mi-a marturisit ca ea nu se masturbeaza niciodata!are 18 ani si e virgina!credeti ca e ste posibil?ce parere aveti?
Într-adevar pot exista si astfel de fete.Spre exemplu eu nu am fãcut-o niciodatã,nici când eram virginã ºi nici acum(acum am prieten stabil si nu e nevoie).
sus

Deea

Newbie
9 mesaje

Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 29 oct 2003 17:33 de Deea

sa fiu sincera cred ca exista doar femei care nu recunosc... asta e parerea meain aceasta privinta si e de neclintit... clar


si daca vreti sa va convingeti ca am dreptate intrebati un pediatru si o sa va spuna ca, copiii pana in cinci ani ajung sa isi cunoasca trupul si anumite zone fix prin masturbare



Where have I been all your life?
sus

ea

Guest

Re: Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 00:46 de ea

Da,exista.... nici eu n-o fac.
Nu te erija in "stie tot" ca nu ai cum ... mai ales la varsta ta.Daca tu folosesti degetelul ... nu inseamna ca toate il pun la munca
sus

ea

Guest

Re: Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 00:53 de ea

Mesajul era ptr. Deea" cunoscatoarea placerilor feminine" Sorry , n-o lua in nume de rau ... dar nu generaliza ca s-ar putea sa iti de-a " eroare" ... nu , judiciara ci mentala
sus

Pisoias

Senior member
103 mesaje

Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 12:09 de Pisoias

prietena mea cea mai buna mi-a marturisit ca ea nu se masturbeaza niciodata!are 18 ani si e virgina!credeti ca e ste posibil?ce parere aveti?



exista si femei si barbati care nu se masturbeaza. Insa, cred ca proportile femilor care n-o fac este mai mare.



miauuuuuuuuuuuuu
sus

Deea

Newbie
9 mesaje

Re: Re: Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza

scris pe 30 oct 2003 12:52 de Deea

Mesajul era ptr. Deea" cunoscatoarea placerilor feminine" Sorry , n-o lua in nume de rau ... dar nu generaliza ca s-ar putea sa iti de-a " eroare" ... nu , judiciara ci mentala


Draga mea, documenteaza-te si citeste bine ceea ce am scris ...



Where have I been all your life?
sus

Pisoias

Senior member
103 mesaje

Fara titlu

scris pe 30 oct 2003 13:20 de Pisoias

nu inteleg de ce lumea se cearta si ataca asa de mult in acest forum...


O solutie ar fi ca webmaster-ul sa lase numai pe utilizatorii inregistrati sa scrie mesaje. Ar fi mai multa decenta atuncia.



miauuuuuuuuuuuuu
sus

spidi

Junior member
36 mesaje

Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 14:42 de spidi

prietena mea cea mai buna mi-a marturisit ca ea nu se masturbeaza niciodata!are 18 ani si e virgina!credeti ca e ste posibil?ce parere aveti?


Depinde foarte mult de nivelul hormanal al fiecarei fete. Astfel daca o fata are un libidou crescut, este normal sa se masturbeze. Cum este foarte normal ca in absentza hormonilor, o fata sa nu simta nevoia sa se masturbeze. Asa ca nu va mai certati degeaba ca ambele variante sunt absolut normale. Statistic vorbind, cele care se masturbeaza detin majoritatea, si nu vad de ce este considerat un obicei rau. e necesar si vibratorul pentru anumite perioade.
sus

cristi

Guest

Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 14:48 de cristi

prietena mea cea mai buna mi-a marturisit ca ea nu se masturbeaza niciodata!are 18 ani si e virgina!credeti ca e ste posibil?ce parere aveti?
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 23:39 de copilita



Depinde foarte mult de nivelul hormanal al fiecarei fete. Astfel daca o fata are un libidou crescut, este normal sa se masturbeze. Cum este foarte normal ca in absentza hormonilor, o fata sa nu simta nevoia sa se masturbeze. Asa ca nu va mai certati degeaba ca ambele variante sunt absolut normale. Statistic vorbind, cele care se masturbeaza detin majoritatea, si nu vad de ce este considerat un obicei rau. e necesar si vibratorul pentru anumite perioade.



...explica-mi un pic, ca nu prea am intetes-o pe aia cu " e necesar si vibratorul in anumite perioade" ...



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus

spidi

Junior member
36 mesaje

Re: Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza?

scris pe 30 oct 2003 23:43 de spidi




...explica-mi un pic, ca nu prea am intetes-o pe aia cu " e necesar si vibratorul in anumite perioade" ...


Pai in perioadele de abstinentza sau pentru senzatzii mai puternice
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re: Re: Re: Exista fete care nu se masturbeaza

scris pe 30 oct 2003 23:51 de copilita



Pai in perioadele de abstinentza sau pentru senzatzii mai puternice


...right... imi imaginam ca iti imaginezi ca din data de x pana in data de y trebe' neaparat vibrator, dar, mai apoi, mai merge shi fara...



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

34 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate