GREUTATE

Pagina 1 din 1
1

Irina

Guest

GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 20:33 de Irina

Buna! Fac 13 ani in ianuarie si am 1,60 in inaltime si 53 kg. Sunt normale greutatea si inaltimea mea?
sus

baby

Expert member
3569 mesaje

Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 20:52 de baby

Buna! Fac 13 ani in ianuarie si am 1,60 in inaltime si 53 kg. Sunt normale greutatea si inaltimea mea?


eu am 20 de ani si 1,62 inaltime si 48 de kg

asta ce inseamna ca sunt cat o fetita de 13 ani sau ca este ea cat mine?





http://www.youtube.com/watch?v=pBUxuyYC96o

sus

secret

Guest

Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 21:28 de secret

Buna! Fac 13 ani in ianuarie si am 1,60 in inaltime si 53 kg. Sunt normale greutatea si inaltimea mea?
53 kg! cu ce te hranesc parinti cu vitamine!Kg nu mi se par normale
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 21:53 de sweety16

53 kg! cu ce te hranesc parinti cu vitamine!Kg nu mi se par normale


E destul de ok...ar trebui sa mai dea jos vreo 3-4 kg...

Eu am 1 64 si 50 de kg...m-am mai ingrasat in ultima perioada...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

secret

Guest

Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 21:57 de secret



E destul de ok...ar trebui sa mai dea jos vreo 3-4 kg...

Eu am 1 64 si 50 de kg...m-am mai ingrasat in ultima perioada...
nu o incuraja cu mai multe critici va reusi sa slabeasca dar cu incarujari va crede ca e sanatos cu mananca si se va face si mai...
sus

secret

Guest

Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 22:00 de secret

nu o incuraja cu mai multe critici va reusi sa slabeasca dar cu incuurajari va crede ca e sanatos cu mananca si se va face si mai...
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 22:02 de sweety16

nu o incuraja cu mai multe critici va reusi sa slabeasca dar cu incarujari va crede ca e sanatos cu mananca si se va face si mai...



Eh, oricum e destul de ok...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

sweetgirl16

Expert member
512 mesaje

Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 22:11 de sweetgirl16

Buna! Fac 13 ani in ianuarie si am 1,60 in inaltime si 53 kg. Sunt normale greutatea si inaltimea mea?
Mi se pare destul de ok, si daca vrei sa mai slabesti...o sa ai timp



Amprentele digitale si fulgii de zapada nu sunt singurele elemente caracterizate prin unicitate absoluta...
sus

secret

Guest

Re: Re: GREUTATE

scris pe 27 dec 2009 22:14 de secret

am gasit un banc de pe gugle:Un tip foarte gras incerca sa slabeasca si intr-o zi a vazut un afis la un bordel pe care scria:
"Cu oferta noastra puteti slabi 20 de kilograme doar intr-o saptamana"
Asa ca tipu' nostru intra si intreba de oferta de slabit. Femeia de la casa ii ceru un milion de lei si il indrepta spre camera 10. Acolo gasi o blonda imbracata in haine transparente pe care scria: "Daca ma prinzi ma regulezi!". Tipu alerga si alerga si dupa o saptamana a slabit 20 de kilograme.
Dupa ce a iesit din bordel s-a gandit ca nu ar strica sa mai incerce o data, pentru ca bani avea, la fel si grasime. Asa ca tipu a intrat din nou si a dat banii. De data aceasta fu condus la camera 9, unde vazu un negru mare si urat pe care scria: "Daca te prind te regulez!".
Asa ca tipul nostru mai slabi inca 20 de kilograme.
sus

simosimina

Expert member
4400 mesaje

Re: Re: GREUTATE

scris pe 28 dec 2009 00:02 de simosimina



eu am 20 de ani si 1,62 inaltime si 48 de kg

asta ce inseamna ca sunt cat o fetita de 13 ani sau ca este ea cat mine?


si eu tot 1.62 si 47 kg )))))))))



“Today’s mighty oak is just yesterday’s nut, that held its ground.”
sus

leppflops17

Veteran member
198 mesaje

Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 20:35 de leppflops17



si eu tot 1.62 si 47 kg )))))))))

eu sunt un par 1,75 si de obicei 55kg. Mos Craciun mi'a mai adus vreo 2-3 kg cadou



leppflops17 BumbleBee.

Let me sign!
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 22:57 de sweety16


eu sunt un par 1,75 si de obicei 55kg. Mos Craciun mi'a mai adus vreo 2-3 kg cadou


Super!
Poti foarte usor sa te incrii la o agentie de modelling



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

leppflops17

Veteran member
198 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 23:00 de leppflops17



Super!
Poti foarte usor sa te incrii la o agentie de modelling

am fost si la MRA si la Fashion TV doar ca... La Fashion TV ar fi insemnat sa raman la mare singura pentru ca mama nu putea sa ramana si... bineinteles ca nu m'a lasat

Poate la anu'

Mai nasol e ca mai toti baietii sunt cat mine sau chiar mai mici de inaltime. Ma simt cam ciudat



leppflops17 BumbleBee.

Let me sign!
sus

McLove

Expert member
3587 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 23:25 de McLove

Eu am 1.79 si 73 de kg, dar nu inteleg ideea topicului. Orice om e normal indiferent de inaltime si greutate.


Cei ce se tem de prafuri, iarbă şi seringi să reţină
Droguri tari ţi se injectează prin timpan şi retină.
sus

VladCr

Newbie
4 mesaje

Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 23:36 de VladCr

Buna! Fac 13 ani in ianuarie si am 1,60 in inaltime si 53 kg. Sunt normale greutatea si inaltimea mea?


Greu de raspuns la intrebarea ta...ai doar 13 ani....pana la 21 corpul se dezvolta...daca ai un regim de viata sanatos...si faci sport macar de 2 ori pe saptamana....totul o sa fie ok..
Sunt normale..si greutatea si inaltimea..(parerea mea)



we are a generation of men raised by women
sus

leppflops17

Veteran member
198 mesaje

Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 23:38 de leppflops17



Greu de raspuns la intrebarea ta...ai doar 13 ani....pana la 21 corpul se dezvolta...daca ai un regim de viata sanatos...si faci sport macar de 2 ori pe saptamana....totul o sa fie ok..
Sunt normale..si greutatea si inaltimea..(parerea mea)

Eu stiu ca pana la varsta de 40 de ani trebuie sa ai cu 10kg mai putin decat inaltimea. De exemplu: daca ai 1.60m atunci ar trebui sa ai o greutate de 50kg

Dupa 40 ani cica trebuie sa ai cat inaltimea (1.60m => 60kg)



leppflops17 BumbleBee.

Let me sign!
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 29 dec 2009 23:51 de sweety16


Eu stiu ca pana la varsta de 40 de ani trebuie sa ai cu 10kg mai putin decat inaltimea. De exemplu: daca ai 1.60m atunci ar trebui sa ai o greutate de 50kg

Dupa 40 ani cica trebuie sa ai cat inaltimea (1.60m => 60kg)


Ar trebui sa ma mai ingras atunci...oricum mam ingrasat cu 3 kg fata de cat aveam prin vara...de sarbatori...dulciuri si cozonac la gre...renuntarea la fumat...oricum din ianuraie ma duc la aerobic ca-s grasa...am 50



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus

leppflops17

Veteran member
198 mesaje

Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 30 dec 2009 00:00 de leppflops17



Ar trebui sa ma mai ingras atunci...oricum mam ingrasat cu 3 kg fata de cat aveam prin vara...de sarbatori...dulciuri si cozonac la gre...renuntarea la fumat...oricum din ianuraie ma duc la aerobic ca-s grasa...am 50


Nu zic ca trebuie neaparat sa ai cu 10kg. Dar cica asa ar trebui sa arati NORMAL. Eu am cu 20kg mai putin (1.75m si 55kg) dar nu sunt chiar scobitoare



leppflops17 BumbleBee.

Let me sign!
sus

VladCr

Newbie
4 mesaje

Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 30 dec 2009 00:01 de VladCr



Ar trebui sa ma mai ingras atunci...oricum mam ingrasat cu 3 kg fata de cat aveam prin vara...de sarbatori...dulciuri si cozonac la gre...renuntarea la fumat...oricum din ianuraie ma duc la aerobic ca-s grasa...am 50


Cred ca ar fi mai eficient daca te-ai duce si ai alerga in parc...in plus ai economisii si banii pentru abonament



we are a generation of men raised by women
sus

sweety16

Expert member
1226 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: GREUTATE

scris pe 30 dec 2009 00:10 de sweety16



Nu zic ca trebuie neaparat sa ai cu 10kg. Dar cica asa ar trebui sa arati NORMAL. Eu am cu 20kg mai putin (1.75m si 55kg) dar nu sunt chiar scobitoare



Tocami esti perfecta ca model...de asa avea si io cu 5 cm mai mult...



"Desi barfa facuta de femei e peste tot privita ca fiind ridicola,josnica si triviala,cea facuta de barbati,si mai ales daca e despre femei,se numeste teorie,idee sau fapt"

"Ca sa afli defectele unei fete,laud'o in fata prietenelor ei"
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

17 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate