Help me

Pagina 1 din 1
1

Cosmin

Guest

Help me

scris pe 28 ian 2004 18:53 de Cosmin

Salut, imi place forumul acesta, sincer l-am descoperit c-am de-o saptamana.Am o problema,nu stiu cat de mare sau cat de mica e insa am nevoie de un sfat.Am 17 ani,am stat 2 ani cu o fata,ea virgina eu virgin,am facut orice mai putin sex normal si anal.Ea nu vroia sub nici o privinta acest lucru.Insa toata lumea credea ca noi o facusem deja.Acum am o prietena(care nu e virgina si are tot 17 ani),care stie ca nu sunt virgin(insa eu sunt),din cate am vazut ii place mult cum ma port cu ea in pat insa cand e vorba sa I-O PUN,nu stiu ma blochez,si se duce dracu totul.Asa s-a intamplat prima data,si acum mi-e frica ca si a doua oara o sa se intample la fel.Ce sa fac,sa-i spun ca sunt virgin sau sa ma duc la c**** s-o pun,pentru ca eu cred ca mi-e teama un pic sa nu ma fac de cacao si numai la asta ma gandesc cand e vorba sa o penetrez si nu mi se mai scoala.Poate o sa invat la c**** gandesc eu insa ceva imi spune ca nu Help Voi ce ziceti?



sus

ankke

Guest

Re: Help me

scris pe 28 ian 2004 21:47 de ankke

In primul rand o relatie(mai ales cele care implica si sex)trebuie sa aiba si o doza de sinceritate, in cazul tau una mai mare.Ar trebui sa-i spui ca esti virgin, nu creud ca itiu va rade in fata.va fi incantata sa afle ca e cea care te initiaza. succes!
sus

Cosmin

Guest

Re: Re: Help me

scris pe 28 ian 2004 22:45 de Cosmin

In primul rand o relatie(mai ales cele care implica si sex)trebuie sa aiba si o doza de sinceritate, in cazul tau una mai mare.Ar trebui sa-i spui ca esti virgin, nu creud ca itiu va rade in fata.va fi incantata sa afle ca e cea care te initiaza. succes!


ok mersi sper sa fie incantata.
sus

copilita

Veteran member
363 mesaje

Re: Re: Re: Help me

scris pe 28 ian 2004 23:50 de copilita



ok mersi sper sa fie incantata.


subscriu si eu la partea cu sinceritatea, si cu "va fi incantata"... cat despre ... c**** ... sa fim serioshi...chiar asha ai vrea sa fie prima data? inca unu' pe banda?



you want the truth?... you can't handle the truth...!
sus

Cosmin

Guest

Re: Re: Re: Re: Help me

scris pe 28 ian 2004 23:57 de Cosmin



subscriu si eu la partea cu sinceritatea, si cu "va fi incantata"... cat despre ... c**** ... sa fim serioshi...chiar asha ai vrea sa fie prima data? inca unu' pe banda?


nu chiar nu as vrea asta.Cred ca o sa-i spun si cu asta basta.Mersi
sus

miltiadhe

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Help me

scris pe 30 ian 2004 12:52 de miltiadhe



nu chiar nu as vrea asta.Cred ca o sa-i spun si cu asta basta.Mersi

Hey!!!
Asteptam si noi deznodamantul! Nu ne ma tine in tensiune...I-ai spus?



Die...unless u choose life!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

42 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate