inceperea vietii sexuale

Pagina 1 din 1
1

seducator

Newbie
6 mesaje

inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:31 de seducator

ce ar trebui sa stiu ca sa imi incep "vita"? poate este vvre-un secret pe care eu nu-l stiu? am iubita ce trebuie satisfacuta
please help



"Nu poti sti cat de sus ai putea zbura daca nu-ti desfaci aripile"
Casanova
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:35 de dualis

ce ar trebui sa stiu ca sa imi incep "vita"? poate este vvre-un secret pe care eu nu-l stiu? am iubita ce trebuie satisfacuta
please help

Parca vorbesti de imperecherea pisicii.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:38 de ExoticDream

ce ar trebui sa stiu ca sa imi incep "vita"? poate este vvre-un secret pe care eu nu-l stiu? am iubita ce trebuie satisfacuta
please help



Nu era pisica, ci "vita"!!!

"Vita" nu stiu de unde s-o incepi....depinde la ce vrei s-o folosesti...(sper sa nu aiba legatura cu zoofilia)...in rest o gramatica nu ti-ar strica....ca secretele vad ca le stii aproape pe toate (noi nu suntem inzestrati cu puteri paranormale ca sa ghicim acel secret pe care inca nu-l stii!). Vad ca iubita trebuie neaparat satisfacuta, cum sa nu raspunzi la un astfel de apel...fierbinte???? Sa ma mai gandesc...poate imi vine vreo idee cum sa faci.....



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:42 de dualis

Nu era pisica, ci "vita"!!!

"Vita" nu stiu de unde s-o incepi....depinde la ce vrei s-o folosesti...(sper sa nu aiba legatura cu zoofilia)...in rest o gramatica nu ti-ar strica....ca secretele vad ca le stii aproape pe toate (noi nu suntem inzestrati cu puteri paranormale ca sa ghicim acel secret pe care inca nu-l stii!). Vad ca iubita trebuie neaparat satisfacuta, cum sa nu raspunzi la un astfel de apel...fierbinte???? Sa ma mai gandesc...poate imi vine vreo idee cum sa faci.....

Welcome to Fight Club !
La vita e bella !



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:46 de ExoticDream


Welcome to Fight Club !
La vita e bella !


Ne mai amuzam si noi cateodata....! Eu trag cu urechea la teorie ca cine stie....poate mai invat cate ceva!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:51 de dualis

Ne mai amuzam si noi cateodata....! Eu trag cu urechea la teorie ca cine stie....poate mai invat cate ceva!

Ne-a pus Dumnezeu mana-n cap cu Casanova asta si-asa n-am citit nimic scris de el, desi am auzit ca a scris o gramada (sau sa-i zic cireada ? ).



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 14:59 de ExoticDream


Ne-a pus Dumnezeu mana-n cap cu Casanova asta si-asa n-am citit nimic scris de el, desi am auzit ca a scris o gramada (sau sa-i zic cireada ? ).


Cireada ca tot era vorba despre vite, nu? Pai a scris omul ca sa invete si altii cate ceva din tainele vietii de seducator profesionist!!! Daca as avea de ales.....parca as prefera alta lectura totusi.....!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 15:03 de dualis

Cireada ca tot era vorba despre vite, nu? Pai a scris omul ca sa invete si altii cate ceva din tainele vietii de seducator profesionist!!! Daca as avea de ales.....parca as prefera alta lectura totusi.....!!!

Eh, si totusi, Casanova nu a fost doar ce crede "juniorul" asta.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 27 sep 2004 15:04 de ExoticDream


Ne-a pus Dumnezeu mana-n cap cu Casanova asta si-asa n-am citit nimic scris de el, desi am auzit ca a scris o gramada (sau sa-i zic cireada ? ).


Fascinant...Giacomo Casanova asta a scris si romane, si eseuri, si o piesa de teatru, si ceva studii matematice!!!!!! O fi acelasi seducator profesionist??? Nu stiam ca tipii astia sunt atat de...prolifici!!!! Astazi Casanovii nostri stiu un singur lucru!!!

Ultimele cuvinte ale lui Casanova au fost: "I have lived as a philosopher and die as a Christian." Oare ai nostri tot la fel vor spune candva??? Ia uite cum ne fac Casanovii nostri locali sa ne imbogatim cultura generala citind despre predecesorii lor infinit mai culti decat ei!!!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

2FAST

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 29 sep 2004 00:46 de 2FAST



Fascinant...Giacomo Casanova asta a scris si romane, si eseuri, si o piesa de teatru, si ceva studii matematice!!!!!! O fi acelasi seducator profesionist??? Nu stiam ca tipii astia sunt atat de...prolifici!!!! Astazi Casanovii nostri stiu un singur lucru!!!

Ultimele cuvinte ale lui Casanova au fost: "I have lived as a philosopher and die as a Christian." Oare ai nostri tot la fel vor spune candva??? Ia uite cum ne fac Casanovii nostri locali sa ne imbogatim cultura generala citind despre predecesorii lor infinit mai culti decat ei!!!


Mircea Radu umbla de nebun cu caravana prin toata tara si vedetele sunt la un click distanta!Maxim doua..!
sus

seducator

Newbie
6 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexua

scris pe 29 sep 2004 14:54 de seducator



Mircea Radu umbla de nebun cu caravana prin toata tara si vedetele sunt la un click distanta!Maxim doua..!
poate incerc niste praf de radasca?



"Nu poti sti cat de sus ai putea zbura daca nu-ti desfaci aripile"
Casanova
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii s

scris pe 30 sep 2004 11:49 de ExoticDream

poate incerc niste praf de radasca?


Ce faci, mai, nu te mai doreste iubita ta cea care trebuie imperios satisfacuta? Eu stiam ca coarnele de radasca, pisate si puse in mancare, in ceai sau in cafea sau in orice altceva, au efecte afrodisiace...ai nevoie de ajutor?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Mr.M

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inceperea viet

scris pe 30 sep 2004 12:43 de Mr.M



Ce faci, mai, nu te mai doreste iubita ta cea care trebuie imperios satisfacuta? Eu stiam ca coarnele de radasca, pisate si puse in mancare, in ceai sau in cafea sau in orice altceva, au efecte afrodisiace...ai nevoie de ajutor?


eu nu stiam ca aceste coarne de radasca au asa mare termen de injumatatire.esti inca la limita maxima a libidoului dupa atatea si atatea luni, dupa cum constat.fugi si te schimba .
sus

Afrodita

Junior member
28 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 1 oct 2004 00:28 de Afrodita

ce ar trebui sa stiu ca sa imi incep "vita"? poate este vvre-un secret pe care eu nu-l stiu? am iubita ce trebuie satisfacuta
please help



Numai prostii....
sus

Mikii

Senior member
70 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 2 oct 2004 16:50 de Mikii




Numai prostii....

Asta cred niste nepriceputi. Viata sexuala este foartae importanta in viata unui cuplu. Daca pentru un barbat primul act sexual nu este prea important din punct de vedere psihic, pentru majoritatea fetelor este. Pentru unele fete poate fi o trauma care s-o insoteasca toata viata. Sunt si unele - foarte putine - pe care nu le poate afecta nici in bine, nici in rau. Acestea se numesc nesimtite.



Sunt ceea ce sunt, pentru ca sunt.
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 2 oct 2004 17:16 de bebe

ce ar trebui sa stiu ca sa imi incep "vita"? poate este vvre-un secret pe care eu nu-l stiu? am iubita ce trebuie satisfacuta
please help

Mai baiete, cineva a mai spus pe acest forum. Sunt trei tipuri de femei: 1. femei pe care le poti tine cu p*** ; 2. cu dragostea si p*** ; 3 pe care nu le tii nici cu dragostea nici cu p*** . Ultimilor le place sa schimbe p*** cum isi schimba chlotii sau mai des.



Sexul e ca un leac.
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 2 oct 2004 17:18 de bebe




Numai prostii....

Afrodito, iar vrei sa confirmi ca regula inapoia frumusetii se ascunde prostia?



Sexul e ca un leac.
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 00:29 de AlukaReturn


Mai baiete, cineva a mai spus pe acest forum. Sunt trei tipuri de femei: 1. femei pe care le poti tine cu p*** ; 2. cu dragostea si p*** ; 3 pe care nu le tii nici cu dragostea nici cu p*** . Ultimilor le place sa schimbe p*** cum isi schimba chlotii sau mai des.


Ultimilor?Care?
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 00:29 de AlukaReturn


Mai baiete, cineva a mai spus pe acest forum. Sunt trei tipuri de femei: 1. femei pe care le poti tine cu p*** ; 2. cu dragostea si p*** ; 3 pe care nu le tii nici cu dragostea nici cu p*** . Ultimilor le place sa schimbe p*** cum isi schimba chlotii sau mai des.


Ultimilor?Care?
sus

lnfector

Veteran member
214 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 00:33 de lnfector


Ultimilor le place sa schimbe p*** cum isi schimba chlotii sau mai des.


Interesanta idee ... totusi ..cum si-o schimba oamenii aia?O infileteaza sau e cu clema?


PS:Cred ca nu se prinde Bebe de "scaparea" din text



Si daca ...
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 00:58 de AlukaReturn


cum si-o schimba oamenii aia?O infileteaza sau e cu clema?


Nu-i datzi idei...!
sus

bebe

Veteran member
322 mesaje

Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 17:24 de bebe



Interesanta idee ... totusi ..cum si-o schimba oamenii aia?O infileteaza sau e cu clema?


PS:Cred ca nu se prinde Bebe de "scaparea" din text

Imi cer iertare: in loc de ultimelor, am scris ultimilor. Era vorba de femei nu de barbati.



Sexul e ca un leac.
sus

AlukaReturn

Senior member
62 mesaje

Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 22:45 de AlukaReturn


Imi cer iertare: in loc de ultimelor, am scris ultimilor. Era vorba de femei nu de barbati.



Cu iertaciune...,inainte tzi-o baga-i shi acum....,gentelman ce p--- mea...!
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: inceperea vietii sexuale

scris pe 3 oct 2004 22:59 de dualis

Cu iertaciune...,inainte tzi-o baga-i shi acum....,gentelman ce p--- mea...!

Pe mine era sa ma pacaleasca, voia s-o ia pe un drum mai lung.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

36 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate