inceperea vietii sexuale!?

Pagina 1 din 1
1

cristina ..

Guest

inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 10:37 de cristina ..

am 14 ani .....si nu stiu daca e varsta potrivta ptr inceperea vietii sexuale....va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca am facut un lucru rau daca mi'am inceput viatza sexuala la o varsta destul de frageda ....va pup!
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 11:13 de ExoticDream

am 14 ani .....si nu stiu daca e varsta potrivta ptr inceperea vietii sexuale....va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca am facut un lucru rau daca mi'am inceput viatza sexuala la o varsta destul de frageda ....va pup!


Ce mai conteaza acum care e varsta optima din moment ce tu te-ai apucat deja voiniceste de treaba? Eu zic ca e prea devreme la 14 ani, dar.....daca tie ti-a placut, ce rost mai are sa-ti fac morala?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

seducator

Newbie
6 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 14:36 de seducator

am 14 ani .....si nu stiu daca e varsta potrivta ptr inceperea vietii sexuale....va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca am facut un lucru rau daca mi'am inceput viatza sexuala la o varsta destul de frageda ....va pup!
Nu cred ca ai facut cea mai buna alegere dar ai grija cum o faci. Fii prudenta. Se pot intampla multe



"Nu poti sti cat de sus ai putea zbura daca nu-ti desfaci aripile"
Casanova
sus

dualis

Veteran member
478 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 14:39 de dualis

....va pup!

Lasa, nu ne mai pupa.



Câinii tãi sãlbatici vor sã fie liberi
I want you to hit me as hard as you can !
sus

seducator

Newbie
6 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 14:39 de seducator

am 14 ani .....si nu stiu daca e varsta potrivta ptr inceperea vietii sexuale....va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca am facut un lucru rau daca mi'am inceput viatza sexuala la o varsta destul de frageda ....va pup!
Sa stii ca-s expert in teorie:/. Daca apare o problema imi trimiti un mail si eu iti trimit cel mai bun sfat posibil. your best Seducator Casanova(adica EU)



"Nu poti sti cat de sus ai putea zbura daca nu-ti desfaci aripile"
Casanova
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 14:43 de ExoticDream

Sa stii ca-s expert in teorie:/. Daca apare o problema imi trimiti un mail si eu iti trimit cel mai bun sfat posibil. your best Seducator Casanova(adica EU)


Pana acum Casanova umbla in disguise pe aici, acum iata unul in carne si oase, super expert in teorie!!!!! Ce faci, mai, ai sedus sarmanele fete/femei si acum le lasi in suferinta??? La practica te lasam corijent! De-aia cred ca ai venit pe la noi, sa te scoatem SEXPERT, nu???



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

Hellboy

Junior member
21 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 17:32 de Hellboy

am 14 ani .....si nu stiu daca e varsta potrivta ptr inceperea vietii sexuale....va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti daca am facut un lucru rau daca mi'am inceput viatza sexuala la o varsta destul de frageda ....va pup!


Daca fizicul ti-o permite nu este nici o problema. Data fiind varsta ta, cred ca ar fi bine sa incepi sa citesti cate ceva despre contraceptie.



Burn baby, burn!
sus

Justitiarul

Guest

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 27 sep 2004 18:49 de Justitiarul

Pentru a incepe o viata sexuala trebuie sa fi trecut de la copila la femeie, de la copil la barbat. Unele persoane se maturizeaza mai repede, altele mai tarziu, iar unele, putine (au aparut unele si pe forum) nu se maturizeaza niciodata.
Atentie, cand spun maturizare ma refer atat fizic, cat si psihic. Si imaturii psihic, dar maturi fizic, pot face sex. Acesta este de tip animalic.
Stiinta medicala considera ca o fata este matura pentru a face sex dupa varsta de 16 ani, iar un baiat dupa 17 ani. Dar se constata in ultima vreme o precocitate a tinerilor.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 28 sep 2004 10:15 de ExoticDream

Pentru a incepe o viata sexuala trebuie sa fi trecut de la copila la femeie, de la copil la barbat. Unele persoane se maturizeaza mai repede, altele mai tarziu, iar unele, putine (au aparut unele si pe forum) nu se maturizeaza niciodata.
Atentie, cand spun maturizare ma refer atat fizic, cat si psihic. Si imaturii psihic, dar maturi fizic, pot face sex. Acesta este de tip animalic.
Stiinta medicala considera ca o fata este matura pentru a face sex dupa varsta de 16 ani, iar un baiat dupa 17 ani. Dar se constata in ultima vreme o precocitate a tinerilor.


Corect, concentratia de imaturi psihic de pe forumul nostru este extrem de mare in ultima vreme!!! Nu cred ca vrea cineva sa faca sex de tip animalic cu ei, de aceea nu conteaza daca sunt macar maturi fizic! In ultima vreme se constata precocitatea tinerilor in a face mult rau semenilor....asta da progres...mai are importanta ca o fac sexual sau altfel?



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

stelutza

Newbie
5 mesaje

Re: inceperea vietii sexuale!?

scris pe 28 sep 2004 19:13 de stelutza

Ce mai conteaza din moment ce fapta e consumata? Daca tu te-ai simtit pregatita atunci e ok, macar protejeaza-te..ciao


Life's bitchy
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

62 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate