Marimea penisului

Pagina 1 din 4
1   2   3   4   »

andrei~

Guest

Marimea penisului

scris pe 3 ian 2007 22:34 de andrei~

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....
sus

hassan

Guest

Re: marimea penisului

scris pe 3 ian 2007 23:57 de hassan

mai creste stai linistit...

cat despre ce zic ceilalti despre masurile lor...nu ii asculta,toti baietii tind sa minta si sa mai adauge 1 cm acolo
sus

Necunoscut

Guest

Stai linistit.......

scris pe 3 ian 2007 23:58 de Necunoscut

Din punct de vedere medical nu este nici o problema...multa lume se dezvolta mai tarziu.Dar din punct de vedere psihic este...NU TREBUIE SA TE INGRIJOREZI...de exemplu multe fete nu au CM la timp asa ca nu prea conteaza.Si tu aproape te incadrezi la masura normal la varsta de 16 ani trebuie sa ai penisul de 15-16 cm...vei ajunge sa il ai mai mare.....ok?
sus

andreiiiiiii

Guest

Re: Stai linistit.......

scris pe 4 ian 2007 00:15 de andreiiiiiii

ms de raspuns ....
inca ceva..... penisu meu are 14 cm deoarece nu e drept .... e curbat rau de tot ... daca ar fi drept as avea si eu vreo 15 16 ..ce pot face in privinta asta ?
sus

andrei~

Guest

Re: Re: Stai linistit.......

scris pe 4 ian 2007 00:30 de andrei~

scuzati-ma ca nu am scris tot intr-un mesaj dar am uitat sa va zic ceva.. fac sala de la varsta de 14 ani.... si atunci aveam penisul de 13 cm..... si nu era asa curbat cum e acum
sus

Danny_DaBoss

Expert member
2005 mesaje

Re: Re: Re: Stai linistit.......

scris pe 4 ian 2007 14:02 de Danny_DaBoss

vezi daca ridici greutati cu penisu ?
sus

Tot eu

Guest

NICI NU ARE CUM...

scris pe 4 ian 2007 20:43 de Tot eu

Zici ca este curbat?Care e problema?Eu nu vad nici una...multi baieti la inceput au penisul curbat il vei avea mai drept dupa cativa ani sau mai putin...Eu zic sa nu te mai ingrijorezi atat...
sus

nashu'

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 6 feb 2007 18:18 de nashu'

stai ba linistit ca esti normal!
sus

o ea...

Guest

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 feb 2007 22:55 de o ea...

stai linistit, daca e curbat in anumite pozitii o sa provoace placeri mai mari decat unul "drept"
sus

andreiii

Junior member
26 mesaje

Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 15 feb 2007 12:56 de andreiii

mersi o ea ...
mersi de ajutor.. vreau sa va spun ca acum o luna am inceput exercitii pt cresterea penisului si a mai crescut cu 1.5 cm acum imi este frica sa nu creasca prea mare
sus

alin4alin

Veteran member
154 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 15 feb 2007 17:20 de alin4alin

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....


avand in vedere ceea ce a scris mai sus intrebarea e ok... am vazut mai multe intrebari ca asta... dar celelalte suna clar a misto.



Zambetul e al 2-lea lucru frumos pe care stie sa-l faca o femeie cu buzele (eu)

I live life in high speed slightly dellusioned by weed. (2pac - high speed)

Il consider mai puternic pe cel ce se invinge pe el insusi, decat pe cel ce isi invinge dusmanul. Este mai greu sa te invingi pe tine decat pe vrajmas. (Aristotel)

Every day you`re above ground is a good day. (Al Pacino "Tony Montana" - Scarface)

All I have in this world is my balls and my word and I don`t break them for anyone!(Al Pacino "Tony Montana" - Scarface)

Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa (din auzite)

_|_ mea e dulce, voi sunteti diabetice (zicala mea)

sus

Funky

Senior member
100 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 15 feb 2007 21:47 de Funky

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....

stai linistit k ai numai bn si o sa mai creask.....bn .. nu pana in tavan dar kt d kt....



"...stai linistit ,nu dispera....speranta moare ultima...."
sus

dracula_dej

Newbie
2 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 4 mar 2007 16:20 de dracula_dej

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....

Ia z ma c exercitii de marire a penisului ai inceput?De unde?
sus

andreiii

Junior member
26 mesaje

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 4 mar 2007 19:32 de andreiii

este pe site carte de cumparat
sus

dracula_dej

Newbie
2 mesaje

Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 5 mar 2007 00:42 de dracula_dej

si chiar da rezultate? c schimbari ai d knd ai luat cartea?
sus

LonelyGirl

Expert member
1322 mesaje

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 5 mar 2007 14:05 de LonelyGirl

Marimea ta se incadreaza in limitele normale.Sunt multi baieti/barbati care raman la 14 cm 4ever si nu-si fac griji.cat despre 18, 19 cm iese din limitale normale.Nu crede tot ce auzi.
(din care stiu eu limitele normale sunt 13-17 cm)




Ti-e bine?Stai linistit, o sa treci si peste asta!

Dragostea catre Prietenie: Si daca eu exist, tu ce rost mai ai?
Prietenia: Eu las un zambet acolo unde tu lasi o lacrima...
sus

andreiii

Junior member
26 mesaje

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 5 mar 2007 22:57 de andreiii

si chiar da rezultate? c schimbari ai d knd ai luat cartea?



1.5 cm intr-o luna ...
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 6 mar 2007 00:39 de ExoticDream


1.5 cm intr-o luna ...


Wow, asta da reclama! Sa vorbim cu nenea admin sa mareasca stocul!




"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus

yoo_cool

Guest

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 25 oct 2007 18:39 de yoo_cool




1.5 cm intr-o luna ...



de pe ce site ai luat cartea?trimitem si mie pe mail adresa pls sau raspundem aici.
e-mail: secrimo_imobil@yahoo.com
id mes:secrimo_imobil
MS,astept raspunsu tau
sus

Alexandrel

Junior member
12 mesaje

Re: Marimea penisului

scris pe 12 nov 2007 21:40 de Alexandrel

sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....
Am vrut sa pun aceleasi intrebari! m`am lamurit...dar mai am o intrebare...la tine si la ceilalti! Ies cu pretena mea si uneori ne mai "jucam", in ce consta joaca? ne atingem organele genitale...ea se excita...ma musca de buza, de gat, ma zgarie! dar eu nimic...vreau sa mai mentionez ca ma masturbez de 1 an! vi se pare normal? este grav? Vreau sa mi se ofere raspunsuri sincere, chiar daca e grav, sa stiu la ce sa ma astept! Inca nu am facut sex...de aceea pun aceste intrebari! Sunt Disperat!



Alex
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 12 nov 2007 23:52 de Ionel

Am vrut sa pun aceleasi intrebari! m`am lamurit...dar mai am o intrebare...la tine si la ceilalti! Ies cu pretena mea si uneori ne mai "jucam", in ce consta joaca? ne atingem organele genitale...ea se excita...ma musca de buza, de gat, ma zgarie! dar eu nimic...vreau sa mai mentionez ca ma masturbez de 1 an! vi se pare normal? este grav? Vreau sa mi se ofere raspunsuri sincere, chiar daca e grav, sa stiu la ce sa ma astept! Inca nu am facut sex...de aceea pun aceste intrebari! Sunt Disperat!

Sa inteleg ca nu ti se scoala, cand esti atins de fata? Atunci e ceva. Dar fata iti place? Uneori cand nu iti place, se poate intampla sa nu ai erectie. Nu, masturbarea nu are de a face cu excitarea sau neexcitarea langa o fata.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

Alexandrel

Junior member
12 mesaje

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 13 nov 2007 11:55 de Alexandrel

mersi o ea ...
mersi de ajutor.. vreau sa va spun ca acum o luna am inceput exercitii pt cresterea penisului si a mai crescut cu 1.5 cm acum imi este frica sa nu creasca prea mare
Ce exercitii? Spune si mie, Te rog frumos!(sau era o gluma)



Alex
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 nov 2007 16:30 de Ionel

Ce exercitii? Spune si mie, Te rog frumos!(sau era o gluma)

Nu e gluma, dar trebuie facute cu multa grija, deoarece se poate ajunge la altceva mai grav. Si apoi, daca ai un penis peste 14 cm nu trebuie sa te mai deranjeze lungimea lui. Mai stiti ceva? Mi-au spus femei - iar cele de aici pot sa confirme - ca mai mult conteaza grosimea - bineinteles nu foarte mare - decat lungimea. Asta datorita frecarii.
Apropos de grosime. Se intalneste un tigan cu un negru, fiecare cu cate un copil de mana. Tiganul intreaba pe negru: cum de al tau e mai negru decat al meu? I-a scoate p*** afara ii, zice negrul tiganului, in timp ce si-o scoate si el. Valeu, da a ta e groasa rau, zice tiganul. Pai vezi, zice negrul, asta e hiba: la tine, cand ai conceput copilul cu nevasta-ta a intrat lumina pe langa p*** , la mine nu.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 nov 2007 18:02 de valentine


asta e hiba: la tine, cand ai conceput copilul cu nevasta-ta a intrat lumina pe langa p*** , la mine nu.



inseamna ca al meu o sa fie alb ca zapada
sus

Ionel

Expert member
1173 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 nov 2007 20:33 de Ionel




inseamna ca al meu o sa fie alb ca zapada

Vezi ca am vazut la niste turnatorii ca se pot ingrosa apoi baga la strung si rotunjite.



iubesc oamenii asa cum sunt
sus

omu_negru

Veteran member
409 mesaje

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 14 nov 2007 23:05 de omu_negru

trebuie sa stii sa folosesti "scula" nu conteaza cantitatea, ci CALITATEA
sus

penis mic

Guest

Re: Re: Marimea penisului

scris pe 25 apr 2008 03:44 de penis mic

eu ma masturbez de cand ma stiu)si nu mi se pare ceva grav..atata sa nu o faci prea des ca devine o obisnuinta....
sus

unu fain

Guest

problema :D :-s

scris pe 1 mai 2008 19:28 de unu fain

am o problema

am 13 ani in iulie .. si am penisul de 8 cm ... ce e in neregula ??

exista ceva metode pentru marirea penisului .. da nu carti si dealea.. ceva gratis :-ss ??? va rog help mee
sus

20 cm

Guest

Re: Marimea penisului

scris pe 12 mai 2008 11:58 de 20 cm



sal... va rog sa-mi spuneti si mie care sunt marimile ideale ale penisului pe varste.... sunt foarte ingrijorat in privinta asta am 16 ani si am penisul de 14 cm .......mie jena sa ma duc la medic pt asa ceva de aceea am postat aici, va rog sa nu incepeti sa radeti .. vreau doar un raspuns.. care sunt sansele sa fie peste 18 cm la varsta de 19 - 20 ani ? am vorbit cu o gramada de prieteni si din cate mi-au zis majoritatea il aveau de 16 17 in cls 9....
sus

ok.....ok

Guest

Re: Re: Re: Re: Marimea penisului

scris pe 15 mai 2008 23:43 de ok.....ok

mersi o ea ...
mersi de ajutor.. vreau sa va spun ca acum o luna am inceput exercitii pt cresterea penisului si a mai crescut cu 1.5 cm acum imi este frica sa nu creasca prea mare





ce exercitii mane esti nebun zi si mie miar prinde bine
sus
Pagina 1 din 4
1   2   3   4   »


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

26 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate