O mica dilema

Pagina 1 din 1
1

Adrian

Guest

O mica dilema

scris pe 9 feb 2004 00:49 de Adrian

Salut,ce mai faceti?Am 16 ani si in cele din urma am facut si eu dragoste,insa spuneti-mi si mie o chestie.Pana sa existe o penetrare propriuzisa aveam pu** tare rau,insa cand sa se intample chestia s-a lasat si a trebuit sa o frec un pic pana sa se faca cat de cat mai tare.penetrarea a avut loc insa dupa 7-8 minute mi-am dat drumul.E normal sa fie asa prima data sau pu** mea are ceva.La voi cum a fost prima data(la baeti)? Salut
sus

Jan

Guest

: O mica dilema

scris pe 9 feb 2004 23:46 de Jan

Salut,ce mai faceti?Am 16 ani si in cele din urma am facut si eu dragoste,insa spuneti-mi si mie o chestie.Pana sa existe o penetrare propriuzisa aveam pu** tare rau,insa cand sa se intample chestia s-a lasat si a trebuit sa o frec un pic pana sa se faca cat de cat mai tare.penetrarea a avut loc insa dupa 7-8 minute mi-am dat drumul.E normal sa fie asa prima data sau pu** mea are ceva.La voi cum a fost prima data(la baeti)? Salut

Nu trebuie sa te sperii. La primul contact sexual pot aparea o multitudine de anomalii, inclusiv sa-ti moara p... inainte de a o introduce. Una din cauze poate fi si timpul mare de lamurire a partenerei, combinata cu emotia foarte mare pe care o traiesti si uneori cu alcoolul. Faptul ca ai ejaculat (ti-ai dat drumul) dupa 6-7 minute socoate ceva normal, daca nu o performanta. La primul meu act sexual am ejaculat in primul minut. Doar dupa aceea am invatat unele metode de intarziere a ejacularii. Cunosc barbati care au ejaculat cand au introdus sau chiar inainte, in timp ce penisul se afla in mana partenerei. Curaj si cat mai multe ocazii.
sus

taty

Guest

Re: : O mica dilema

scris pe 10 feb 2004 10:25 de taty


Nu trebuie sa te sperii. La primul contact sexual pot aparea o multitudine de anomalii, inclusiv sa-ti moara p... inainte de a o introduce. Una din cauze poate fi si timpul mare de lamurire a partenerei, combinata cu emotia foarte mare pe care o traiesti si uneori cu alcoolul. Faptul ca ai ejaculat (ti-ai dat drumul) dupa 6-7 minute socoate ceva normal, daca nu o performanta. La primul meu act sexual am ejaculat in primul minut. Doar dupa aceea am invatat unele metode de intarziere a ejacularii. Cunosc barbati care au ejaculat cand au introdus sau chiar inainte, in timp ce penisul se afla in mana partenerei. Curaj si cat mai multe ocazii.


Achiesez la ce spune Jan. Imi aduc aminte (sunt mai bine de 14 ani de atunci)si tare ma mai amuz de cum a fost si pentru mine "prima data"...
Eram emotionat pana in vf. urechilor. Si ca sa fie tacamul complet, tipa (desieram amdoi goi si asternuti in pat) zicea ca nu vrea ca e prea devreme, bla-bla... Abia dupa vreo ora de giumbuslucuri si joc de lamurire a sarit pe mine si ... SURPRIZA!!! nu mi se mai ridica
In loc sa inteleaga, tipa da sa se imbrace si imi arunca in treacat ca-s impotent ... Eu, in sinea mea, drama in trei acte, insa fac pe barbatul si ii argumentez ca la cum arata, lipsa erectiei e justificabila...
A doua surpriza, e ca auzind asta, tipa sare pe mine si ne cocoshim toata noaptea...

In concluzie, stai linistit, dinamica sexuala se regleaza de la sine, pe masura ce exersezi. Emotia revelatiei trupului nu dispare, dar in timp o poti controla si o poti transforma intr-un avantaj... BAFTA!!!
Si SANATATE SI VIRTUTE ...
sus

duran

Veteran member
273 mesaje

Re: Re: : O mica dilema

scris pe 10 feb 2004 17:45 de duran

[ Emotia revelatiei trupului nu dispare, dar in timp o poti controla si o poti transforma intr-un avantaj... BAFTA!!!
Si SANATATE SI VIRTUTE ...
AI DREPTATE ,SA VEZI CUM E CIND E INVERS,SI NU TI SE MAI INMOAIE!!
PE BUNE!!



Come on, make my day!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

59 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate