o mica dilema

Pagina 1 din 1
1

cristian83ro

Newbie
1 mesaje

o mica dilema

scris pe 8 nov 2005 01:44 de cristian83ro

am avut 4 incercari cu prietena mea pana acum, partea proasta este k vinovatul pt dezvirginare a fost aratatorul si presupun k himenul s-a perforat doar cat grosimea degetului (dezvirginarea sigur s-a produs intrucat a curs sange), astfel cand incercam un contact sexual normal, este mult prea stramt locul si ea acuza dureri....deci nu a fost vorba de penetrare pana acum, intrucat nu pot introduce penisul in vagin din cauza "stramturii" )... vreun sfat ceva?
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: o mica dilema

scris pe 8 nov 2005 03:12 de valentine

am avut 4 incercari cu prietena mea pana acum, partea proasta este k vinovatul pt dezvirginare a fost aratatorul si presupun k himenul s-a perforat doar cat grosimea degetului (dezvirginarea sigur s-a produs intrucat a curs sange), astfel cand incercam un contact sexual normal, este mult prea stramt locul si ea acuza dureri....deci nu a fost vorba de penetrare pana acum, intrucat nu pot introduce penisul in vagin din cauza "stramturii" )... vreun sfat ceva?



Daca continuati in stilul asta...nici cand o sa va casatoriti nu o sa faceti nimica.
Excita fata bine...eventual dai si cu lubrifiant daca e mai frigida...ai rabdare...si odata fii hotarat si depaseste pragul!
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: Re: o mica dilema

scris pe 8 nov 2005 18:29 de inuendo

baga sex oral inainte asta ajuta mult....la dilatare...


Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: o mica dilema

scris pe 8 nov 2005 23:48 de Nekunoskuta

"Locul" normal ca e "stramt". Doar fata e virgina, nu? Totul se rezolva cu o lubrifiere adecvata. Daca nu se poate numai "natural" poti apela si la lubrifiantii din comert. Plus ca ea nu trebuie sa se gandeasca numai la durere pentru ca aceasta va fi mai mare. Relaxare si lubrifiere


Nimic...
sus

inuendo

Veteran member
497 mesaje

Re: o mica dilema

scris pe 10 nov 2005 02:54 de inuendo

deci, dute si ia o sticla de vin, beti ceva, relaxati-va, si pe urma incepi sa o saruti..peste tot, gradat, fara sani, fara vagin, alea la urma...si la sani gradat...ultiele sfarcurile...sar in 10 min ajungi la san..si pe urma cobori si faci restu..si fa doar asta..daca nici asa nu se excita...inseamna ca nu am avut o femeie in viata mea


Sunt aici sa ajut, nu sa judec
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: o mica dilema

scris pe 10 nov 2005 03:06 de valentine

deci, dute si ia o sticla de vin, beti ceva, relaxati-va, si pe urma incepi sa o saruti..peste tot, gradat, fara sani, fara vagin, alea la urma...si la sani gradat...ultiele sfarcurile...sar in 10 min ajungi la san..si pe urma cobori si faci restu..si fa doar asta..daca nici asa nu se excita...inseamna ca nu am avut o femeie in viata mea



Poate e frigida
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

32 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate