Penis Curbat

Pagina 1 din 1
1

Anominm

Guest

Penis Curbat

scris pe 17 aug 2009 06:29 de Anominm

Am pensiul curbat spre stanga si are o dunga pe sate maro aceaa nu ma ingrjoreza dorece cred ca este ata care se va rupe cand voi face sex . Problema este ca este destul de mic era cam 11 cm cand e in reactie si mentionez ca am 13 ani si ii aud pe aia de 14 ani ca au penis de 17 cm sau nuchiu ce .. Am vro problema am fost jenat la varsta mea sa merg la doctor .

Ma deranjeza ca e destul de mic si ca este curbat
sus

x_y

Junior member
14 mesaje

Re: Penis Curbat

scris pe 17 aug 2009 10:40 de x_y

Am pensiul curbat spre stanga si are o dunga pe sate maro aceaa nu ma ingrjoreza dorece cred ca este ata care se va rupe cand voi face sex . Problema este ca este destul de mic era cam 11 cm cand e in reactie si mentionez ca am 13 ani si ii aud pe aia de 14 ani ca au penis de 17 cm sau nuchiu ce .. Am vro problema am fost jenat la varsta mea sa merg la doctor .

Ma deranjeza ca e destul de mic si ca este curbat
nu-ti fa probleme,mai creste, ca e curb nu esti singurul nu are nimica esti normal
sus

yo,o fata

Guest

Re: Penis Curbat

scris pe 25 mai 2010 11:49 de yo,o fata

iti spun sigur k nu ai nimik fiekre baiat se dezvolta in felul lui dak un coleg de al tau are 17 cm nu poti si tu la fel ptr k depinde de corp km fiekre fata nu e la fl asa sunt si baietzii corpul tau se dezvolta poate peste 2 ani o saa il ai de 21 de cm nu fii stresat asteapta
sus

EuAnonim

Junior member
19 mesaje

Re: Re: Penis Curbat

scris pe 25 iun 2010 00:55 de EuAnonim

iti spun sigur k nu ai nimik fiekre baiat se dezvolta in felul lui dak un coleg de al tau are 17 cm nu poti si tu la fel ptr k depinde de corp km fiekre fata nu e la fl asa sunt si baietzii corpul tau se dezvolta poate peste 2 ani o saa il ai de 21 de cm nu fii stresat asteapta

lam masurat si are in jur de 15-16
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

27 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate