Penis mic

Pagina 1 din 1
1

CoolPyr0

Senior member
112 mesaje

Penis mic

scris pe 15 iul 2010 23:49 de CoolPyr0

mi-e rusine sa-mi incep viata sexuala . Cum sa ii spun unei fete ca am penisul mic, mi-e rusine ca nu o sa rezist si ca nu o s-o satisfac. Am 17 ani si sunt virgin
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: penis mic

scris pe 16 iul 2010 01:19 de SORIN28

mi-e rusine sa-mi incep viata sexuala . Cum sa ii spun unei fete ca am penisul mic, mi-e rusine ca nu o sa rezist si ca nu o s-o satisfac. Am 17 ani si sunt virgin

Ramai virgin si ai scapat de toate problemele.



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

gabi4play

Senior member
87 mesaje

Re: Penis mic

scris pe 16 iul 2010 18:47 de gabi4play

mi-e rusine sa-mi incep viata sexuala . Cum sa ii spun unei fete ca am penisul mic, mi-e rusine ca nu o sa rezist si ca nu o s-o satisfac. Am 17 ani si sunt virgin


Frate , unelor fete chiar nu le pasa cat de mare o ai.Le pasa de cum esti tu , si daca te iubesc , nau de ce sa le pese.Daca u te uiti la de astea fitoase nam ce sa fac.Uite eu sunt un slabanog de 57 kg ,si am fost si la piscina,si chiar pe neasteptate,se uita o fata dupa mine.

De cati cm o ai , ca sa fii asa suparat 8cm?



ce drq?
sus

CoolPyr0

Senior member
112 mesaje

Re: Re: Penis mic

scris pe 17 iul 2010 08:37 de CoolPyr0



Frate , unelor fete chiar nu le pasa cat de mare o ai.Le pasa de cum esti tu , si daca te iubesc , nau de ce sa le pese.Daca u te uiti la de astea fitoase nam ce sa fac.Uite eu sunt un slabanog de 57 kg ,si am fost si la piscina,si chiar pe neasteptate,se uita o fata dupa mine.

De cati cm o ai , ca sa fii asa suparat 8cm?

13 dar sigur n-o sa rezist mult..nu stiti niste metode ceva ?
sus

wtgabriel

Junior member
45 mesaje

Re: Re: Re: Penis mic

scris pe 17 iul 2010 11:27 de wtgabriel


13 dar sigur n-o sa rezist mult..nu stiti niste metode ceva ?


Frate, nu-ti bate capu. Pana pe la 20 de ani o sa creasca,oricum nu e chiar atat de importanta marimea. Poti satisface o femeie si cu un penis de 13 cm nu e asta problema... Relaxeaza-te..
sus

KissVrajala

Newbie
4 mesaje

Re: Penis mic

scris pe 29 iul 2010 00:17 de KissVrajala

Prietenas, nu conteaza marimea, poti sa ai un penis destul de mic(ca si in cazul tau) si sa o faci pe una sa isi dea drumu` in 2 minute. Incearca un preludiu lung, gaseste punctele ei slabe(ce o excita mai mult) si ai sa vezi ca o sa te mai caute.
sus

Machiavelli

Expert member
1640 mesaje

Re: Re: Penis mic

scris pe 29 iul 2010 01:34 de Machiavelli


sa o faci pe una sa isi dea drumu` in 2 minute.

Bai sexpertule tu crezi ce vorbesti?



Mie mi-e somn, mi-e lene, n-am chef sa discut- mie mi-e foame, mi-e sete si vreau sa f*t!
sus

Someone

Guest

Re: Penis mic

scris pe 29 iul 2010 20:41 de Someone

mi-e rusine sa-mi incep viata sexuala . Cum sa ii spun unei fete ca am penisul mic, mi-e rusine ca nu o sa rezist si ca nu o s-o satisfac. Am 17 ani si sunt virgin


Ti-a marturisit vreo fata ca nu este multumita de dimensiunile "aluia mic si rau"?
Da? Nu stie ce vorbeste! A auzit si ea: "cu cat mai mare cu atat mai bine". Wrooooooooooooooooooooong!
Nu? Cu atat mai bine.
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

37 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate