Prima data....

Pagina 1 din 1
1

alexflorin

Newbie
1 mesaje

Prima data....

scris pe 31 mai 2005 17:31 de alexflorin

Salut....Sunt Florin din Bucuresti si as dori si eu un sfat dak se poate.

Acum cateva zile mi-a propus prietena sa facem sex si logic ca nu am refuzat...ramanand sa gasim timpul potrivit.
Mi-e cam "frica" ca voi ejacula prea repede si nu o voi putea satisface....Exista vreun "truc" si pentru mine??

Multumesc Anticipat
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Prima data....

scris pe 31 mai 2005 19:18 de Nekunoskuta

Salut....Sunt Florin din Bucuresti si as dori si eu un sfat dak se poate.
Acum cateva zile mi-a propus prietena sa facem sex si logic ca nu am refuzat...ramanand sa gasim timpul potrivit. Mi-e cam "frica" ca voi ejacula prea repede si nu o voi putea satisface....Exista vreun "truc" si pentru mine?? Multumesc Anticipat


Singurul "truc" este rabdarea. Aveti grija sa va alegeti un moment si un loc unde sa nu va deranjeze nimeni, nu o faceti pe fuga, aveti grija unul de altul si totul va fi ok. Chiar daca emotiile isi vor spune cuvantul si vei ejacula prea repede ea ar trebui sa te inteleaga iar in timp vei invata cum sa controlezi chestia asta. Doar nu vrei sa iasa totul perfect din prima. Invatati impreuna.
Bafta



Nimic...
sus

Dr.Pork

Guest

Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 09:39 de Dr.Pork

...O gloaja de vin bauta inainte intarzie ejacularea...mai sunt ceva spraiuri le gasesti prin sex shopuri, sau ceva pastilute, cam scumpisoare dar probabil merita ca sa-ti incepi viata sexuala cu dreptul
sus

SORIN28

Expert member
3805 mesaje

Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 11:01 de SORIN28

mai sunt ceva spraiuri le gasesti prin sex shopuri, sau ceva pastilute, cam scumpisoare dar probabil merita ca sa-ti incepi viata sexuala cu dreptul

Spray paralizant si pastile extazy



Radio Greu de difuzat

http://radio-host.ro:8012/
sus

Swann

Guest

Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 11:38 de Swann

Salut....Sunt Florin din Bucuresti si as dori si eu un sfat dak se poate.

Acum cateva zile mi-a propus prietena sa facem sex si logic ca nu am refuzat...ramanand sa gasim timpul potrivit.
Mi-e cam "frica" ca voi ejacula prea repede si nu o voi putea satisface....Exista vreun "truc" si pentru mine??

Multumesc Anticipat


Ai putea sa te masturbezi inainte...dar trebuie sa-ti cunosti destul de bine trupul...sa eviti in cazul asta sa ai probleme cu erectia cand esti cu fata.

Succes...si nu va fi nici o tragedie in cazul unui esec
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 12:00 de Nekunoskuta

Spray paralizant si pastile extazy


Instigare la droguri



Nimic...
sus

Nekunoskuta

Expert member
3987 mesaje

Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 12:01 de Nekunoskuta

...O gloaja de vin bauta inainte intarzie ejacularea...mai sunt ceva spraiuri le gasesti prin sex shopuri, sau ceva pastilute, cam scumpisoare dar probabil merita ca sa-ti incepi viata sexuala cu dreptul


Nu recomand asa ceva tinerilor pentru "prima data". Cred ca e ceva normal sa fie un esec mai mare sau mai mic dar nu e un capat de lume. Nimeni nu s-a nascut experimentat.



Nimic...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 13:03 de valentine



Ai putea sa te masturbezi inainte...dar trebuie sa-ti cunosti destul de bine trupul...sa eviti in cazul asta sa ai probleme cu erectia cand esti cu fata.




Daca se masturbeaza inainte nu isi mai da drumu deloc....decat daca e Superman si se misca la fel de rpd ca el...
sus

Swann

Guest

Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 14:49 de Swann




Daca se masturbeaza inainte nu isi mai da drumu deloc....decat daca e Superman si se misca la fel de rpd ca el...


Ei si tu......ma gandeam la vro 2-3 ore inainte...
sus

Swann

Guest

Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 14:49 de Swann




Daca se masturbeaza inainte nu isi mai da drumu deloc....decat daca e Superman si se misca la fel de rpd ca el...


Ei si tu......ma gandeam la vreo 2-3 ore inainte...
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: Re: Prima data....

scris pe 1 iun 2005 15:36 de valentine



Ei si tu......ma gandeam la vro 2-3 ore inainte...


Ok
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

48 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate