prima oara...

Pagina 1 din 1
1

arabela

Newbie
5 mesaje

prima oara...

scris pe 17 feb 2004 06:50 de arabela

mai toata lumea isi varsa aici sacul cu intrebari, cu nedumeriri,dar nimic despre cum a fost prima oara. (sau poate s-a mai intrebat, dar nu am rabdare sa frunzaresc prin paginile ce respira frustrari, nemultumiri sau atitudini persiflatoare) toti trecem prin experienta asta, uneori placuta, memorabila... la voi cum a fost?
sus

xander

Veteran member
482 mesaje

Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 12:09 de xander

mai toata lumea isi varsa aici sacul cu intrebari, cu nedumeriri,dar nimic despre cum a fost prima oara. (sau poate s-a mai intrebat, dar nu am rabdare sa frunzaresc prin paginile ce respira frustrari, nemultumiri sau atitudini persiflatoare) toti trecem prin experienta asta, uneori placuta, memorabila... la voi cum a fost?



lol.pa mine m-a dus frate-miu la o creola pe 20 de parai!Shi ptr ca peste o saptamana implineam 13 ani))))))) gagica mi-a dat banii inapoi drept cadou!A doua zi m-am dus singurel la ea dar .......mi-a luat de asta data banii,mdea!



omul care taie iarba..
sus

xander

Veteran member
482 mesaje

Re: Re: Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 12:38 de xander

13 anisori...la varsa aia nu cred ca stiam ca sula se foloseste si la altceva in afara de pisat.
In fine prima data am fost pur si simplu regulat de o tipa cu vre-o 3 ani mai mica...eram baut...fata s-a dus direct la obiect...mi-a frecat-o dupa care s-a urcat pe mine si si-a introdus-o...avea ..zda atat de larga incat nu am simtit aproape nimic...nici vorba de durerea de care tot vorbeau amici de-ai mei.



stii bancu cu bula?

Fuma bula la balcon...
-Bula tu fumezi la 4 anishori???? zice vecina de la APARTAMENTUL DE deasupra
-ha.he.he vecina,daca vrei sa stii am facut shi sex!
-cu cine mai copile??????????
-hmm,nu mai stiu ca eram beat!



omul care taie iarba..
sus

Dacnomana

Junior member
14 mesaje

Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 15:20 de Dacnomana

Pt mine a fost si n-a fost.N-a fost actul in sine ci doar o semi-penetrare dar a fost avantaj pt mine mai tarziu cand am facut-o "prima data" in adevaratul sens al cuvantului cu prietenul meu si n-am avut parte de durere de nici o culoare,doar placere.Cat despre faza ca te marcheaza...vorbe goale.Nimic extraordinar!


Everyday,do one thing that scares you!
sus

gtggtg

Junior member
18 mesaje

Re: Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 15:41 de gtggtg

Pt. mine a fost o harababura mare.
Eram in clasa a 9 si intr-o zi am prins una din liceu la care ii placea tot ce vedea , am luato eu cu inca vreo 5 tovarasi ,si am duso la o posta la unu acasa. Ce sa zic ca tipa era ca si o galeata si ne dadea la totii indicative (avea un carnetel in care ne nota pe totii cu care se freca , ne dadea un numar (ca la puscarie) , ocuptia , o descriere mica.... etc ) pt. identificare.
A doua oara tot cu ea am fost dar numa singur si am duso in cimitir si dai bataie cat incape.
Acesta a fost la mine inceputul ...... viitorul o sa-l vedem...



Hopa , hopa , hopa MITICA CADE IN c** SI SE RIDICA
sus

Dacnomana

Junior member
14 mesaje

Re: Re: Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 16:16 de Dacnomana

Pt. mine a fost o harababura mare.
Eram in clasa a 9 si intr-o zi am prins una din liceu la care ii placea tot ce vedea , am luato eu cu inca vreo 5 tovarasi ,si am duso la o posta la unu acasa. Ce sa zic ca tipa era ca si o galeata si ne dadea la totii indicative (avea un carnetel in care ne nota pe totii cu care se freca , ne dadea un numar (ca la puscarie) , ocuptia , o descriere mica.... etc ) pt. identificare.
A doua oara tot cu ea am fost dar numa singur si am duso in cimitir si dai bataie cat incape.
Acesta a fost la mine inceputul ...... viitorul o sa-l vedem...

si cum e mah s-o faci in cimitir?tare ma tenteaza ca e friky



Everyday,do one thing that scares you!
sus

gtggtg

Junior member
18 mesaje

Re: Re: Re: Re: prima oara...

scris pe 18 feb 2004 16:43 de gtggtg


si cum e mah s-o faci in cimitir?tare ma tenteaza ca e friky

Incearca si vei vedea
la disperare ....
i-mi aduc aminte si rad xca altceva nu am de facut



Hopa , hopa , hopa MITICA CADE IN c** SI SE RIDICA
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

36 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate