S-a terminat

Pagina 1 din 1
1

ZeroCoolX

Junior member
14 mesaje

S-a terminat

scris pe 19 dec 2010 15:53 de ZeroCoolX

Revin acum cu al treilea topic al meu, pe forumul dupa care mi-am modelat relatia in ultima luna.

Si da, s-a terminat. Dupa mai multe certuri a zis ca nu mai suporta si am zis sa punem punct.

Acu, partea nasoala: cum fac sa scap repede de gandul care ma duce la ea? Nasol a fost ca am tinut extrem de mult la ea.

Incerc sa gasesc o alta desi cred ca daca fac asta atat de curand voi incerca sa regasesc in noua iubita pe cea veche.

Voi ce propuneti sa fac? Vreau ceva mai concret decat "gaseste ceva sa-ti ocupe timpul".

Multumesc!
sus

Bozgoru

Expert member
3081 mesaje

Re: S-a terminat

scris pe 19 dec 2010 18:30 de Bozgoru

Revin acum cu al treilea topic al meu, pe forumul dupa care mi-am modelat relatia in ultima luna.

Si da, s-a terminat. Dupa mai multe certuri a zis ca nu mai suporta si am zis sa punem punct.

Acu, partea nasoala: cum fac sa scap repede de gandul care ma duce la ea? Nasol a fost ca am tinut extrem de mult la ea.

Incerc sa gasesc o alta desi cred ca daca fac asta atat de curand voi incerca sa regasesc in noua iubita pe cea veche.

Voi ce propuneti sa fac? Vreau ceva mai concret decat "gaseste ceva sa-ti ocupe timpul".

Multumesc!
ea a cautat despartirea... si-a propus chestia asta.. si-a planificat chestia asta.. bago-n p**** masii..
sus

ZeroCoolX

Junior member
14 mesaje

Re: Re: S-a terminat

scris pe 19 dec 2010 19:31 de ZeroCoolX

bago-n p**** masii..

asta vreau si eu; dar cum?
sus

valentine

Expert member
6465 mesaje

Re: Re: Re: S-a terminat

scris pe 19 dec 2010 20:00 de valentine

Auzi, bagati mana in pantaloni in partea frontala si zi-ne si noua, te rog, ce-ai tu acolo? O crapatura sau ceva care creste in volum cand te exciti?

O bagi in p**** masii si atat! Sau crezi ca exista ritualuri magice pe care le poti face?
Incearca sa-ti folosesti si propria minte cand te decizi ce trebuie sa faci in situatii de genul, ca atunci cand va trebui sa spui "da" in fata altarului, te asigur eu ca nu o sa poti intra pe sexpert sa intrebi aici daca ar trebui sa spui cuvantul magic sau nu acolo.

Fi barbat! Asta e datoria ta!
sus

Leroy

Expert member
715 mesaje

Re: Re: Re: Re: S-a terminat

scris pe 19 dec 2010 20:25 de Leroy

Pai e cam dificil sa nu faci lucruri care sa te duca cu gandul la ea, incearca sa te bagi din nou in anturaj cu prietenii vechi, sa iti faci altii chiar, apuca-te de un sport ceva, sala, tenis de masa, biliard, ceva ce sa te faca sa spui ca "nu mai am timp si de altceva"
Eu ca sa uit o fosta mi-a fost de ajuns sa ma bag cu vechii prieteni pe care-i lasasem deoparte pentru ea, cu ei am revenit la normal, distractii, alea alea



Festina Lente !
sus

dorinda

Expert member
3383 mesaje

Re: S-a terminat

scris pe 20 dec 2010 02:47 de dorinda

Revin acum cu al treilea topic al meu, pe forumul dupa care mi-am modelat relatia in ultima luna.

Si da, s-a terminat. Dupa mai multe certuri a zis ca nu mai suporta si am zis sa punem punct.

Acu, partea nasoala: cum fac sa scap repede de gandul care ma duce la ea? Nasol a fost ca am tinut extrem de mult la ea.

Incerc sa gasesc o alta desi cred ca daca fac asta atat de curand voi incerca sa regasesc in noua iubita pe cea veche.

Voi ce propuneti sa fac? Vreau ceva mai concret decat "gaseste ceva sa-ti ocupe timpul".

Multumesc!



Cea mai mare prostie este sa-ti cauti fostu/fosta in relatia curenta. Sunt persoane diferite, iar daca vei ajunge sa faci asa ceva, mai tarziu veti ramane dezamagiti si o sa suferiti. Vei prefera un anumit tip de persoana, dar nu vor fi toate la fel.
Iar ca s-o uiti..gandeste-te ca nu te merita de vreme ce a facut aceeasi greseala pe care ai vrea si tu s-o faci acum. Sunt sigura ca si-a dat seama ca tu nu esti ca fostul ei prieten si mai mult din cauza asta a cautat tot felul de motive sa-ti dea papucii. Fostul ei mai este prin tara? E posibil sa se intoarca la el.
sus

Eu_Andreea

Senior member
55 mesaje

Re: Re: S-a terminat

scris pe 20 dec 2010 18:18 de Eu_Andreea

eu zic sa o lasi sa plece pt ca ea nu te merita , si un timp dak ai incerca sa nu iti faci vreo iubita pana nu uiti complet de ea dar dak asta vrei acum faci ce iti spune inima nu trb sa iti spuna sexpert


D33@
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

30 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate