sex

Pagina 1 din 1
1

Guest

Guest

sex

scris pe 24 apr 2003 03:20 de Guest

catea informatii cer si eu
1. cum sa invat sa fac sex (am emotii ca totul o sa decurga rau prima data)
2. cand v-ati inceput voi viata sexuala(zi si genu tau:barat/fata)
3.ziceti si voi un scenariu de facut sex/dragoste .. asa sa fie poate imprumut ceva desi totul ar trebui sa decurga de la sine, da totusi .. va rog.
sus

Isis

Veteran member
243 mesaje

Re: sex

scris pe 24 apr 2003 14:24 de Isis

catea informatii cer si eu
1. cum sa invat sa fac sex (am emotii ca totul o sa decurga rau prima data)
2. cand v-ati inceput voi viata sexuala(zi si genu tau:barat/fata)
3.ziceti si voi un scenariu de facut sex/dragoste .. asa sa fie poate imprumut ceva desi totul ar trebui sa decurga de la sine, da totusi .. va rog.



:|):|):|):|):|)
Nu-ti face griji... asa cum ai spus si tu... totul vine de la sine... daca te atrage partenera. E bine, totusi pt. o prima experienta sexuala din viata unui barbat ca partenera sa fie cat de cat experimentata.

Restul intrebarilor sunt irelevante.

Deci la treaba... si nu te gandi prea mult ca o sa ai si mai mari emotii si poate n-o mai faci niciodata daca stai atat pe ganduri.:|):|):|)
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: Re: sex

scris pe 24 apr 2003 21:48 de sabba

Nuuuu! Fa scenarii, documenteaza-te!)))
Si daca cumva iese altfel decat ti-ai imaginat zi-i stop si ia-o de la capat! Poate iese in final!))))



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus

Isis

Veteran member
243 mesaje

Re: Re: Re: sex

scris pe 24 apr 2003 22:42 de Isis

Nuuuu! Fa scenarii, documenteaza-te!)))
Si daca cumva iese altfel decat ti-ai imaginat zi-i stop si ia-o de la capat! Poate iese in final!))))



:|):|):|):|):|)
sus

micutza

Guest

Re: Re: Re: Re: sex

scris pe 26 apr 2003 00:02 de micutza

mda...ce sa zic...
prietenul meu si-a inceput viata sexuala la 15 ani cu o tipa de 20,dar nu i-a placut.acum face dragoste cu mine si e super bine.eu am fost virgina si i-a fost mai greu dar am reusit.
prima oara aveam niste emotii groaznice amandoi si n-a iesit din prima ci dupa mai multe incercari si dupa ce am discutat deschis cespre asta.nu e neaparat necesar sa-ti incepi viata sexuala cu o tipa mai mare,cred ca e mai bine cu o tipa de care esti indragostit.daca si ea e virgina trebuie sa te gandesti ca ea are mai multe emotii ca tine si vrea ca tu sa fii super tandru.oricum,instinctele te vor ghida mai bine ca orice sfat.
ocupa-te tu de protectie,in felul asta fata va capata mai multa incredere in tine.
bafta!
p.s.eu am aproape 17 ani
sus

marius

Guest

nu te grabi

scris pe 27 apr 2003 14:48 de marius

oricum,un tip de 25 de ani iti spune ca tre sa fi sigura ca persoana respectiva merita ce vrei tu sa-i oferi.poate dupa ce o sa faceti dragoste o sa te lase balta,iar atunci cand vei intilni pe altcioneva s-ar putea ca acel altcineva sa sufere enorm . iti spun asta pt ca eu am trecut prin asa ceva.sunt a doua persoana cu care a facut dragoste viitoarea mea sotie,iar eu ma gindesc tot timpul ce bine era daca eram primu.ar fi fost totul perfect..
prietenul meu si-a inceput viata sexuala la 15 ani cu o tipa de 20,dar nu i-a placut.acum face dragoste cu mine si e super bine.eu am fost virgina si i-a fost mai greu dar am reusit.
prima oara aveam niste emotii groaznice amandoi si n-a iesit din prima ci dupa mai multe incercari si dupa ce am discutat deschis cespre asta.nu e neaparat necesar sa-ti incepi viata sexuala cu o tipa mai mare,cred ca e mai bine cu o tipa de care esti indragostit.daca si ea e virgina trebuie sa te gandesti ca ea are mai multe emotii ca tine si vrea ca tu sa fii super tandru.oricum,instinctele te vor ghida mai bine ca orice sfat.
ocupa-te tu de protectie,in felul asta fata va capata mai multa incredere in tine.
bafta!
p.s.eu am aproape 17 ani
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

31 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate