virgina?

Pagina 1 din 1
1

hate

Guest

virgina?

scris pe 22 mai 2004 02:26 de hate

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.
sus

Teo

Veteran member
175 mesaje

Re: virgina?

scris pe 22 mai 2004 09:42 de Teo

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.


E posibil sa nu fi avut niciodata himen, unele fete se nasc fara. De asemenea, himenul, daca e foarte fragil, se poate rupe la diverse exercitii sportive, gen shpagat.



"Le plus lâche des assassins, c'est celui qui a des remords" (J.P. Sartre)
sus

Cynthia

Guest

Re: Re: virgina?

scris pe 22 mai 2004 12:05 de Cynthia



E posibil sa nu fi avut niciodata himen, unele fete se nasc fara. De asemenea, himenul, daca e foarte fragil, se poate rupe la diverse exercitii sportive, gen shpagat.

...spagat,calarit,catarat in copaci sau eforturi fizice foarte mari,tampoane interne(gen Ob)
sus

hahaha...

Guest

Re: virgina?

scris pe 22 mai 2004 16:36 de hahaha...

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.


... la fel cum e posibil sa fie un himen foarte elastic... iar presiunea exercitata de tine sa nu fi fost suficienta ca sa se rupa...

hehehe... fain de ea... auzi, dar nu crezi ca ar trebui s-o mai lasi un pic sa... copilareasca?! pe bune... eu nu mai inteleg nimic din ... lumea asta... unde sunt copiii?! doar la cresha?!
mi-e si frica sa imi mai doresc copii... o sa ma faca bunica din scoala generala?!
sus

rasfatzata

Guest

Re: Re: virgina?

scris pe 22 mai 2004 18:39 de rasfatzata



... la fel cum e posibil sa fie un himen foarte elastic... iar presiunea exercitata de tine sa nu fi fost suficienta ca sa se rupa...

hehehe... fain de ea... auzi, dar nu crezi ca ar trebui s-o mai lasi un pic sa... copilareasca?! pe bune... eu nu mai inteleg nimic din ... lumea asta... unde sunt copiii?! doar la cresha?!
mi-e si frica sa imi mai doresc copii... o sa ma faca bunica din scoala generala?!


ai dreptate!si eu am facut-o prima oara la 15 ani si 7luni si stiu ca a fost cam devreme, ce sa mai zic de 14 ani...mai las-o putin...mai mult.. , ca sa fii sigur ca n-o sa-i para rau!
e posibil sa nu fii avut himen, si eu cand am facut-o prima oara nu am sangerat iar el a crezut ca nu eram virgina...asa ca...e posibil ca ea sa nu fie sau sa fie virgina
sus

anyahsa

Senior member
130 mesaje

Re: Re: virgina?

scris pe 23 mai 2004 00:42 de anyahsa



... la fel cum e posibil sa fie un himen foarte elastic... iar presiunea exercitata de tine sa nu fi fost suficienta ca sa se rupa...

hehehe... fain de ea... auzi, dar nu crezi ca ar trebui s-o mai lasi un pic sa... copilareasca?! pe bune... eu nu mai inteleg nimic din ... lumea asta... unde sunt copiii?! doar la cresha?!
mi-e si frica sa imi mai doresc copii... o sa ma faca bunica din scoala generala?!


Daca in zilele noastre la 14 ani se pune problema pierderii virginitatii, ma intreb care va fi limita de varsta peste cativa ani...



Well, you're either lovers or you're wanting to be lovers or you're trying not to be lovers so you can be friends, but any way you look at it, sex is always looming in the picture like a shadow, like an undertow.
sus

levi82

Veteran member
363 mesaje

Re: virgina?

scris pe 23 mai 2004 01:30 de levi82

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.


Din experienta mea, daca fata este virgina nu inseamna ca nu poate intra degetul. Adica am intalnit fata la care degetul a intrat fara mare bataie de cap, dar cand a fost vorba de o penetrare propriu-zisa aceasta a fost mai greu posibila. Vreau sa spun ca intrarea degetului nu este un indicator de virginitate, si chiar daca ai reusit sa-ti introduci degetul, nu ai nici un motiv sa crezi ca ea nu este virgina. Apoi, daca ea are numai 14 ani, cum spui tu, Ar trebui sa te gandesti un pic ca este prea devreme pentru ea. Adica nu trebuie sa te grabesti. Daca ea este de acord atunci totul este OK, dar daca nu este de acord atunci nu insista pentru ca la varsta ta, orice greseala se poate interpreta ca o corupere de minori, ceea ce este caz penal. rabdare si nu te dispera. Chiar daca o penetrezi cu penisul fara mari probleme, ar trebui sa te bucuri, nu sa crezi ca ea a facut-o cu "n" persoane inaintea ta!



Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
sus

Alinutzzza

Veteran member
298 mesaje

Re: virgina?

scris pe 23 mai 2004 11:55 de Alinutzzza

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.


un deget nu poate sa intampine rezistenta atunci cand este introdus in vagin...tesutul e f elastic si grosimea degetului nu poate surprinde vreo dificultate la intrare sau vreo portiune de himen,acolo...si eu sunt virgina si nu se prea simte acest lucru...lasfaptul propriu-zis. si da, ceilalti au dreptate, las-o mai moale, e doar un tanc de copil



caut lumina
sus

hate

Guest

Re: Re: virgina?

scris pe 23 mai 2004 14:17 de hate

In primul rand nu e un tanc de copil! Tipa e matura altfel nici nu mas fi uitat la ea. La inceput credeam ca are 16-17 ani. In al doi-lea rand ei ii place ceea ce fac si e de acord. Oricum mersi pt sfaturi.
sus

ExoticDream

Expert member
15906 mesaje

Re: virgina?

scris pe 24 mai 2004 16:48 de ExoticDream

Salut
Sunt un baiat de 18 ani si am o prietena de 14 ani. Acum o saptamana am fost la prietena mea sa ne uitam la un film. La un moment dat neam sarutat si situatia a devenit din ce in ce mai fierbinte. Apoi miam coborat mana acolo jos la ea si am introdus un deget. Spre surprinderea mea am aflat ca ea nu mai are himen. Ea imi spusese acum 4 luni ca este virgina si sustine ca nu sa culcat cu nimeni... As vrea sa stiu daca sar putea sa mai aiba himen (intrasem deja vreo 6-7 cm) sau daca nu daca exista si alte metode de rupere a himenului inafara de actul sexual.


Mai ai rabdare un pic cu ea....chiar daca e matura fizic, dpdv emotional sigur nu e dezvoltata cine stie cat (doar daca a trecut prin ceva experiente mai mult sau mai putin traumatizante). Pune si tu accent pe partea romantica a relatiei.....tu esti mai mare si poti dirija "ostilitatile", nu ceda ispitei de a face sex cu o pustoaica.... Poti sa "te joci" cu ea fara sa faci sex "all the way", in felul asta va satisfaceti "nevoile" de moment, o ajuti sa se maturizeze si psihic, sa-si dea seama ce-si doreste si uite asa mai trece timpul si daca relatia voastra merge pana la urma puteti sa o si "faceti" la un moment dat!



"Nu inteleg cum pot exista oameni indiferenti in aceasta lume, cum pot exista suflete care nu se chinuiesc, inimi care nu cred, simtiri care nu vibreaza, lacrimi care nu plang..."(E.Cioran)

"Nimeni pe lumea asta, barbat sau femeie, nu merita lacrimile tale. Iar cel care le merita nu te va face sa plangi..." (G.G.Marquez)
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

59 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate