???

Pagina 1 din 1
1

alinaoxford

Junior member
38 mesaje

???

scris pe 24 sep 2004 12:34 de alinaoxford

baieti spunetimi si mi-e cum as putea face ca sa-l vad pe prietenul meu care e inarmata ? intreb asta pt. ca eu nu sunt in tara dar ma intorc de craciun si as vrea sa-l vad in aceeasi zi problema ca eu ma intorc intr-o lune ce pot face vre-au neaparat sa-l vad atunci ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ? mai ales de la cei care au facut armata va rog



eip that's me!
sus

alex

Guest

Re: ???

scris pe 26 sep 2004 02:01 de alex

baieti spunetimi si mi-e cum as putea face ca sa-l vad pe prietenul meu care e inarmata ? intreb asta pt. ca eu nu sunt in tara dar ma intorc de craciun si as vrea sa-l vad in aceeasi zi problema ca eu ma intorc intr-o lune ce pot face vre-au neaparat sa-l vad atunci ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ? mai ales de la cei care au facut armata va rog


ace,brice si carice pe forumul asta.
sus

nelu

Guest

Re: ???

scris pe 26 sep 2004 03:15 de nelu

baieti spunetimi si mi-e cum as putea face ca sa-l vad pe prietenul meu care e inarmata ? intreb asta pt. ca eu nu sunt in tara dar ma intorc de craciun si as vrea sa-l vad in aceeasi zi problema ca eu ma intorc intr-o lune ce pot face vre-au neaparat sa-l vad atunci ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ? mai ales de la cei care au facut armata va rog

De sarbatorile de Craciun, Anul Nou si Boboteaza, de regula beneficiaza de permisie toti militarii (cate o 1/3 la fiecare sarbatoare. Sunt si exceptii: unde sunt servicii operative sau paza, de unde nu pot pleca 1/3 din efectiv.
Prietenul tau poate cere (dar nu-i obligatoriu sa-i aprobe) ca sa primeasca permisie de Craciun. Daca nu-i aproba, poti sa-l vezi doar la unitate. Aici poate primi o invoire in oras, dar trebuie sa stie din timp, pentru ca sa ceara. De sarbatori comandantii care aproba invoirea, nu sunt in unitate.
Alte relatii pe email nelu_valy@k.ro
sus

sabba

Expert member
1435 mesaje

Re: ???

scris pe 26 sep 2004 14:54 de sabba

baieti spunetimi si mi-e cum as putea face ca sa-l vad pe prietenul meu care e inarmata ? intreb asta pt. ca eu nu sunt in tara dar ma intorc de craciun si as vrea sa-l vad in aceeasi zi problema ca eu ma intorc intr-o lune ce pot face vre-au neaparat sa-l vad atunci ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ? mai ales de la cei care au facut armata va rog


De ce ne intrebi pe noi si nu pui tara la cale cu el???



Cand totul este pierdut, tot ce-ti ramane e viitorul!
sus
Pagina 1 din 1
1


loading...


Ai probleme sexuale si nu ai la cine sa apelezi? Sunt Doina Panait, consilierul seXpert.ro, si iti stau la dispozitie!

spune-mi problema ta!
seXpert.ro iti pune la dispozitie o baza de date completa despre dragoste, sex, viata sexuala, sanatate si probleme sexuale!

vezi lista de articole!
 
Citeste manualele
originale Sexpert.ro
         

DragosteAdolescentaSeductieViata sexualaFamilieSanatate / probleme Cautare 
    Nu esti logat!

Login | Nu ai cont? Creeaza cont nou
 
    Ai o problema? Noi avem raspunsul

Citeste sfaturile consilierului!
MARIREA PENISULUI

Membri on-line:

23 vizitatori si 0 membri sunt online:


Vezi toti membrii online
Cauta membri
Despre noi:

seXpert.ro este un produs HTD.

Despre seXpert.ro

Adauga site-ul la favorite

Termeni si conditii de utilizare

Harta site-ului
Parteneri / publicitate:

seXpert.ro va recomanda:

EroticToys - Magazin sex shop

Singur.ro - Gaseste-ti jumatatea!


site-ul tau aici!
copyright © 2002-2024 seXpert.ro v.4.0   |   Toate drepturile rezervate